SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
gorset jest fajski talia osy ale trzeba sie nauczyc w tym chodzic bo jednak nie jest komfortowy oddech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
No właśnie tego nagłego odcięcia tlenu się obawiam. A jeszcze ja przeponą głownie oddycham i mam w tym tańczyć a nie się dostojnie przechadzać więc trochę strach. Chyba pozostanę przy majtkach a la Bridget Jones
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tzn ja chodzac szybko przywykam, nawet na rowerze jechalam, pod gore trudno, ale oczywiscie tylko w gorsecie w talii, na imprezie po prostu malo jesz Sciagam sie do 60cm w pasie. A w takim wysokim to wytrzymalam na sylwestra do godziny 1 w nocy pozniej zdjelam, ale si edaje tanczyc tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
obliques
nawet na rowerze jechalam, pod gore trudno

Obli juz cie widze w gorsecie i kasku

Hmm mi to w sumie tylko na 15 min potrzebne, to jak tak mówisz to podrążę temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
waist training corset jak chcesz to zobacz lalus zdjecia z pierwszej strony i niedawno wklejala nowe ona od 6 miesiecy cwiczy i zobacz udalo sie wcisnac jej zebra wystajace uwazam ze super,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to moj




Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-06-26 13:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Talię się zrobi.... tylko, jak Leah, słusznie zauważyła... może górą lub dołem coś (tłuszczyk) wyjść
u mnie u góry to nawet jakby wyszło to byłby ów push-up ale dołem.... oj lepiej nie myśleć

Fajne te gorsety - jak mojego Stefana popędzę to lans można zapodać na jakiejś imprezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Kurcze laski wy jestescie szalone z tymi gorsetami
Ale rezultaty faktycznie powalające Gdzie to wszystko ściśnięte się mieści?
A to ściskanie żeber u lalusia, no nie powiem, wygląda teraz jak kompletnie inna osoba. Interesujące..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo w sumie zebra daja sie ksztaltowac, ja zaluje ze o tym gorsecie juz wiele lat po porodzie pomyslalam bo tak to jpowiedzmy 4miesiace po porodzie bym zaczela sie dociskac powoli to by mi wrocila talia sprzed ciaz (w koncu kurcze jeszcze wtedy chrząstki, stawy wszytsko elastyczne i daje sie ksztaltowac) a tak to dzieci mi zabraly talie i du.pa Musialabym sie wiele miesiecy meczyc by jakis tam efekt miec nie mam cierpliwosci. Mysle ze u Lalusia to dobrze poszlo bo ona nadmiernie miala ta klatke do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium