SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 79044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Piekne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie jak sie ma wolne i jak mozna podac ladnie posilek a nie ciagle tylko z pudełek zajadac

Dzis dzien zupelnie wolny, zaliczony basen, a dokladniej godzina spedzona siedząc w babelkach, wróciłam, zjadłam i poszlam na drzemke, lenistwo pełną geba, ale nalezy sie po calym tygodniu

A za godzinę idę jeszczw do kina i będzie moj cheat w tyn tygodniu- popcorn, nie pamietam kiedy ostatnio jadlam w kinie popcorn do filmu

Podsumowałam sobie ostatni tydzien, jesli chodzi o dietę, wyszło:
Średnia kcal 3030
Średnia białko 180
Średnia tłuszcz 145
Średnia węgle 245

Czaswm było wegli 350, czasem 200 i więcej tluszczy, dlatego podaje średnią.

Powiedzmy, ze jest to pierwszy tydzień redukcji pod tytułem "zrobić formę, zeby znaleźć, zmieścić sie i dobrze wyglądać w sukni ślubnej"

Zaczynanie od ponad 3000 kcal + cheat meal raz w tygodniu , powinno sprawić, ze ta mini redukcja bedzie dosyc przyjemna (mini, bo chce zgubić max 3 kg i kilka cm)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
krótka ta Twoja masa :P

no a tak to można redukować

Krótka, bo jestem niezdecydowaną babą: -P

A dziś..
Pierwsze w życiu morsowanie zaliczone !
A po zestaw rozgrzewający:
Rosół z warzywami
Burger (grahamka, wolowina, parmezan, warzywa)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
O mamusiu... ja 2200-2400 i tylko slysze komentarze ciagle nt. ilosci i czestotliwosci jedzenia. A jak widze te makrosy to by mi bardzo odpowiadaly jedyny minus taki ze po kieszeni by moglo dac
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
po kieszeniach to jedno
ale wez znajdz czas, zeby to spokojnie zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
To tez fakt, chociaz swojego tez w spokoju zazwyczaj nie jem... Na kolacje by szlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie co.. To nie do konca tak z ttm czasem, bo posilkow jem tyle samo, mam poprostu lyzke wiecej oliwy, 20g wiecwj ryżu, jedno jabłko wiecej, dodatkowe maslo orzechowe na omlecie itp, wiec w czasie jedzenia posiłków roznica jest moze minimalna co do finansow to sie nie wypowiem, bo tego nie licze ani teraz ani nie liczylam wczesniej, pewnie tez jest jakas niewielka roznica, ale wszyscy wiemy, ze zdrowo i nawet jesli kest dosyc duzo kcal to nie koniecznie musi byc bardzo drogo

To jeszcze pelna wypiska z dzis, bo przed morsowaniem robilam trening, a od poludnia juz lenistwo do konca dnia

TRENING
barki, klatka, brzuch

1. Wyciskanie sztangi stojac 4x10
25 kg

2. Push press ketlem 4 x 5 na reke, robilam najpierw 5 jedna potem 5 drugą
12 kg

3. Unoszenie ramion bokiem 4 x 15
5 kg

4. Unoszenie prostych rak w przod z drazkiem wyciagu dolnego 4 x 10

5. Wyciskanie hantli lezac skos dodatni 4 x 10
14 kg

6. Rozpietki 4 x 15
5 kg

+ 3 ćwiczenia w superserii na brzuch

+ interwał na wioslarzu 5 x 200 m / 40 sek przerwa

Po treningu zjadlam banana, wypilam bialeczko i pojechalam nad jezioro, zaliczyć swoje pierwsze morsowanie

DIETA

1. jaja, maka gryczana, jablko, smietanka do kawy
2. Banan, wpc
3. Grahamka, wolowina, parmezan, rosol
4. Jajka, maka kokosowa, odzywka bialkowa, jablko, mleko migdalowe do kawy (foto, dokladny przepis dalam na swoim instagramie, jesli ktos korzysta a jesli nie to szukajcie w google jednoporcjowa szarlotka )
5. Wafle ryzowe, jogurt naturalny, odzywka bialkowa, maslo orzechowe
6. Szynka wieprzowa, kasza jaglana, warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium