SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 79008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
odpoczywaj
po powrocie małe zmiany wprowadzimy, ale na pewno bez rewolucji wielkiej

Ok, w sumie po co rewolucja skoro to co robimy teraz działa

Jeszcze dziś zrobiłam trening, bo jestem od 6 do 14:30 w pracy, rano ludzi niewiele na siłowni a tak przynajmniej czas szybciej leci Od razu z pracy jadę na lotnisko i znikam na 5 dni Daaawno nie byłam na takim prawdziwym urlopie, wiec ten mimo że krótki, to mega się na niego ciesze

TRENING

1. Wyciskanie płaska 5 x 8
40 kg

2. Przysiad bułgarski 4 x 10
6 kg

3. Ściąganie drążka prostymi rękoma 4 x 15

4. Bird Dog 4 x 20

5. Face pull siedząc 4 x 15

6. Odwrotne pompki 4 x 15

7. Plank 4 x max

Poczułam juz, ze to kolejny dzień treningowy pod rząd, mięśnie juz prawie wszystkie obolałe, sił jakby troszkę mniej, ale nic dziwnego

DIETA

1. Jaja, mąka gryczana, marchewka, śliwki, mleko migdałowe
2. Grahamka, masło, mozzarella, odżywka białkowa - nie z bułka, wypita osobno
3.,4. Ziemniaki, buraki, pierś z kurczaka, oliwa z oliwek
5. ???

Tyle przygotowałam, co potem nie wiem, pewnie coś zjemy jeszcze po drodze na lotnisko. Lot mamy dopiero o 19:50 i 23 jesteśmy w Barcelonie, wiec w hotelu będziemy w najlepszym wypadku ok północy. A kolejne dni to na pewno probowanie katalonskich przysmaków Do usłyszenia !







Zmieniony przez - Franii w dniu 2016-11-03 09:02:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpoczywam trzeci dzień w Będę łonie. . Jest pięknie ! Nie byłam nigdy w podobnym miejscu, na każdym rogu jest coś niesamowitego, coś ze chce się zatrzymać i po prostu popatrzeć

Jedzenie pyszne, owoce morza, paella.. Próbuje miejscowych specjałów

Codziennie robimy na piechotę ok 15 km, lazimy bez przerwy na pewno nie wrócę z tego wyjazdu grubsza niż wyjechałam bo ciągle spacerujemy a jemy z 2 normalne posiłki i jakaś jedna, dwie małe przekąski, jakiś owoc albo orzechy, czy dziś np małego loda do kawy po śniadaniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I widok na Barcelonę z Tibidabo <koniec spamu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Odpoczywaj Franii:) Jest świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpoczełam

Wyjazd i urlop się kończy.. Jutro wracam do domu

Jeśli chodzi o tematykę dziennika..
Diety na wyjeździe nie trzymałam jakiejś wyliczonej czy restrykcyjnej, był i gluten i nabiał częściej niż zwykle, bo sniadanie jedliśmy w pokoju hotelowym, wiec trzeba było radzić sobie tym co można dostać w marketach, czyli pieczywo/wafle ryżowe + serki wiejskie/tuńczyk z puszki a kolejne posiłki na mieście to smakowanie potraw hiszpańskich, ale to już jak najbardziej zdrowe, bo ryż, bataty, ziemniaki, kasztany i dużo owoców morza

Jeden dzień trafił się mniej zdrowy w niedziele, załóżmy że był to cheat meal Gdzie wieczorem poszliśmy na pinchosy (zdjęcie nizej) i wpadły do tego 2 mojito i creme catalana, czyli coś jakby katalonski krem brule, ich mega słodki deser

Aktywności dużo, bo jak pisałam wcześniej, chodziliśmy codziennie po 12-15 km na piechotę, raz wyszłam z koleżanką 40 min pobiegać nawet wzdłuż plaży a jadlam może z 2000-2200 kcal dziennie, wiec mniej niż na codzień

Generalnie wracam mega naładowana, Barcelona zrobiła na mnie duże wrażenie, super miejsce na naladowanie baterii

I jeszcze dalsze plany :

Trening
siłowy 4 x tygodniowo + 1 x obwodowka

Dieta
DT 2800 kcal 175 g białka / 90g tłuszczu / 325g węgli

DNT 2300 kcal 150 g białka / 80g tłuszczu / 250g węgli
+ 1 x tygodniowo cheat meal, zamiast jednego posiłku w ciągu dnia

Czyli zmiana niewielka, jedzenia ciut więcej i dodatkowa obwodowka w planie treningowym.

Będę kontrolować pomiary i zobaczymy co będzie się działo

Wracam jutro do Polski, w środę i czwartek zrobię treningi, wyjeżdżam na 3 dni, na weekend do rodziców i od poniedziałku juz wracam tak w pełni do codzienności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
śmiesznie wygląda ten jeden zawijas po prawej

cieszę się, że odpoczęłaś i nałądowałaś bateryjki

jeszcze dosłałam 2 malutkie zmiany do treningu, a raczej drobny dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
już? szybko no ale najwazniejsze, że pomimo tylu przechodzonych kilometrów wracasz wypoczęta
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj wracam wypoczęta Głównie psychicznie, głowa odpoczela na 100 %

Wstawiam ostatni obiad urlopowy z dziś i teraz już jestem w Polsce, wracam z Warszawy do Olsztyna a rano.. idę na trening, do tego tez mam jeszcze większe chęci po krótkiej przerwie chociaż nogi od lazenia bolą mnie jak po ciężkich przysiadach po tych kilku dniach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Osmiorniczki <3 a sama Barcelona jedno z moich ulubionych miast do lazenia póki co, nigdy się nie nudzi
2

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium