SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING

1.martwy ciąg
50g x 10
60kg x 8
70g 8 serii x 5

2. Wyciskanie na płaskiej 5 x 10
30 kg

3. Podciąganie sztangi do brody 4 x 10
20kg

4. Unoszenie hantli bokiem 4 x 15
4kg

5. Swing 4 x 10
20kg

6a. Allachy 3 x 12
6b. Unoszenie nóg leżąc 3 x 20

+ 30 min truchtu

Nie miałam dziś w planie treningu, ale.. jakoś tak miałam chec, wiec coś zaimprowizowalam i trenowalo mi się super

DIETA

1. 3 jaja, 50g płatki jaglane, 90g mozzarella
2. 3 banany, 150g twarogu poltlustego, 10g olej kokosowy, kakao
3,4,5 po 70g kaszy jaglanej, 100g piersi indyka i 10ml oliwy z oliwek

Drugi posiłek to lody z zamrozonych bananów i reszty składników, pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
co tak dużo serii tych ciągów?

Taki kaprys Chciało mi się popodnosic trochę ciężarów i tak wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dziś sobie zdycham okresowo w łóżku, trochę z książką, trochę przed telewizorem, trochę przeglądając internety niestety o 17 musze wstać i iść na 4 h do pracy..

DIETA

1. 3 jaja, 30g mąka kokosowa, jabłko + kawa z mlekiem
2. Coś jak ostatnie ciasto tylko z połowy składników i do nadzienia dodałam maliny, takie makro, żebym mogła zjeść całe na raz do tego kawka z mlekiem
3.,4. 50g kasza gryczana biała, 120g pierś z indyka, łyżka oliwy z oliwek, 30g mozzarella


I taka ciekawostka jeszcze. Wiadomo, że samego siebie ciężko ogarnąć, bo ciągle się coś kombinuje. Dlatego o ułożenie planu poprosiłam Bziubzius i zamierzam się do niego (prawie) bezmyślnie stosować To trochę taki prezent dla samej siebie z okazji ślubu, który biorę dokładnie za rok i dobrze by było jakoś przez ten czas się fajnie poczuć ze doba i lepiej wyglądać i być z siebie zadowolona a nie kręcić się w kółko. Innym potrafię pomagać jako trener, ale mi samej pozwolę, żeby pomógł ktoś inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
o proszę, ciekawa współpraca się szykuje tylko treningowo czy dietę też? bo widzę, że wróciłaś do liczenia

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kebula
o proszę, ciekawa współpraca się szykuje tylko treningowo czy dietę też? bo widzę, że wróciłaś do liczenia

I trening i dietę Chociaż plan diety jest dość luźny i nadal dużo decyzji co zjem mogę podejmować sama, żeby mieścić się w makro:

DNT B150 T80 W250
DT B175 T90 W 300

Mam przykładowe produkty, posiłki, jadlospisy i z nich będę korzystać.

Trening 4 x fbw + 2 x bieganie
Jutro zrobię pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no miska na bogato może też kiedyś będę mogła tyle jeść.
owocnej współpracy dziewczyny

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się, że każdy może tyle jeść, swoją drogą to jeszcze wcale nie aż tak dużo. Kwestia czasu, cierpliwości i konsekwencji, no i oczywiście odpowiedniej ilości aktywności. Ale mogę się mylić, może niektórzy mają ograniczone możliwości faktycznie

TRENING

Otworzyli 500m od miejsca gdzie mieszkam nową siłownię, więc poszłam skorzystać z pierwszego, darmowego wejścia Zrobiłam FBW, ale nie z planu, moją radosną twórczość Swoją drogą w planie od Bziu mam ćwiczenia, których nie mogę robić ze względu na plecy, ale spoko, mam w domu fizjoterapeutę, więc sobie to na coś podmienię

1. przysiad 4 x 10
40kg

2. wyciskanie na płaskiej 4 x 10
35kg

3. wykroki ze sztangą na barkach 4 x 8/na nogę
30kg

4. wiosło hantlem 4 x 10
17,5 kg

5a. face pull 4 x 15
5b. unoszenie hantli bokiem 4 x 12
5kg

6a. spięcia brzucha z piłką lekarską 4 x 15
4kg
6b. russian twisted 4 x 20
4kg

+ jakieś 2 ćwiczenia po 2 serię na dwójki i pośladki na maszynach, których nie znałam

Po treningu poszłam sobie na około do domu spacerem jeszcze z 30 min

DIETA
2660 kcal
175 / 90 / 300

śniadanie miałam gotowe wczoraj zanim dostałam plan, ale dopasowałam sobie dzień już pod to

1. 150g twaróg półtłusty, 40g płatki jaglane, 100g maliny, 10g olej kokosowy
2. 100g mięsa z ud kurczaka, pomidor i papryka z podsmażoną cebulką + na deser ciacha malinowe (1 jajo, 50g mąki jaglanej, 100g malin)


3. zupa krem z korzenia pietruszki i kalafiora (100g korzeń pietruszki, 200g kalafior, 15 ml oliwy z oliwek + 50g ryż basmati, 100g pierś z kurczaka, warzywa
4.,5. po 50g kaszy jaglanej, 100g piersi z kurczaka, 10ml oliwy z oliwek, pomidor, papryka + 15g nerkowców

A chłopakowi z okazji Dnia Chłopaka zrobiłam taką tartę :



Na spód : 200g wiórki kokosowe, 50g mąka kokosowa, duża łyżka masła lub oleju kokosowego, łyżka miodu, łyżka jogurtu greckiego - wszystko mieszamy aż zgęstnieje i wyklejamy nią formę do tarty

Jako nadzienie dałam 1 opakowanie mascarpone, pokruszone nerkowce i maliny, ale tutaj już można sobie kombinować, po prostu Mój uwielbia wszystko z mascarpone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i nie napisałam.. Jutro biegnę w zawodach na 5 km, jest to pierwszy bieg z cyklu city trail, nie liczę na jakiś super wynik czy zyciowke, ale lubię te biegi biegam juz od 4 lat to i w tym pobiegne

Potem kończę zakupy podłogi i płytek do mieszkania, mam obiad w knajpie ze znajomymi i ognisko integracyjne z pracy, wiec niby wolne a intensywnie, no i jedzenie musze jakos zaplanowac A chętnie bym po prostu polezala w ten wolny od pracy dzień
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium