SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Może na bikini za zimno, ale widać, że Was słońce trochę jednak musnęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
slicznie jest, i wracajac do kcal, to na pewno glowa zle podpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no musnelo a dziś juz całkiem ładnie i właśnie zaraz zbieramy się ostatni raz na plażę przed wyjazdem i mam nadzieję, że uda się wykąpać w morzu

Dziś 7,5 km biegu rano po śniadaniu I później 15 km na rowerze

Wszędzie tu poruszam się na rowerze, wiec to nie specjalnie, żeby najezdzic kilometry tylko 'przy okazji '

DIETA

1. Jaja, płatki owsiane, banan, nektarynka, masło orzechowe, śmietanka do kawy
2. Kromka chleba zytniego z wedzonym łososiem, serek wiejski, gorzka czekolada
W miedzy czasie lody
3. Ziemniaki, schab
4. Jaja, płatki owsiane, gruszka, masło orzechowe
5. Chleb zytni, masło, łosoś wędzony, serek wiejski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
boże, ale Ty robisz tych km
urlop widzę, ze udany, kwitniesz

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kebula, w sumie to ciężko mówić nawet o urlopie, bo wyskoczyliśmy tylko na długi weekend do moich rodziców nad morze Ale faktycznie super wypoczęłam psychicznie, tylko mało mi było i szkoda było wyjeżdżać, zostałabym jeszcze chociaż ze dwa dni

Bziubzius, noo chyba pierwszy raz szczerze i bez obaw, ze zaraz się ten stan skończy mogę powiedzieć, że tak - JESTEM SZCZĘŚLIWA

TRENING

Wczoraj dojechaliśmy do domu ok 1 w nocy, a rano o 6 już zerwał mnie telefon czy nie mogłabym bym przyjść do pracy poprowadzić w zastępstwie zajęć za kolegę.. Noo to wstałam i poszłam, więc pierwsza aktywność niespodziewana rano w postaci prowadzenia zajęć coś a'la crossfit, poćwiczyłam z grupą

a później już planowe nogi :

1. hip thrust 4 x 15
2. mc sumo 4 x 10
3. zakroki ze sztangą 4 x 10/noga
4. RDL 4 x 10
5. uginanie nóg leżąc na maszynie 4 x 12

DIETA

1. jaja, boczek, chleb żytni
2. jaja, maka konopna, maka z tapioki, masło orzechowe, brzoskwinia
3. kawałek sernika (przepis niżej), banan, troszkę syropu daktylowego, śmietanka do kawy
4. makaron durum, udko z kurczaka
5. ryż basmati, udko z kurczaka

SERNIK
SKŁADNIKI:
3 jaja
500g twarogu półtłustego
300g jogurtu naturalnego gęstego
4 duże łyżki masła orzechowego (ja dałam dwie i w ogóle nie czuć jego smaku..)
łyżka miodu (lub inne słodzidło)
40g skrobi ziemniaczanej
szczypta sody oczyszczonej lub proszku do pieczenia
opcjonalnie biszkopty/herbatniki/wafle ryżowe na spód



Białka jaj ubijamy, żółtka mieszany z resztą składników. Żeby sernik był delikatny dobrze jest zrobić to blenderem lub przepuścić tawróg wcześniej przez maszynkę do mielenia. Delikatnie mieszamy masę z ubity białkami. Wszystko przelewamy do blaszki ( u mnie standardowa keksówka) i pieczemy w nagrzanym do 180 stopni piekarniku, ok. 45min. Po tym czasie wyłączamy piekarnik i zostawiamy w nim ciasto do wystygnięcia. Ewentualnie można dno blaszki wyłożyć herbatnikami, biszkoptami lub w zdrowszej wersji waflami ryżowymi (fajnie jest je pokruszyć), u mnie spód jest z biszkoptów

Spokojnie 1/4 takiego ciasta można zjeść jako jeden z posiłków, tak właśnie było u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
justyna28
mmmmmm serniczek kradnę , wygląda smakowicie :)

Jest niezły, ale już wiem jak ulepszyć przepis, dodam więcej masła orzechowego i dorzucę bana i może nerkowce całe i będzie dopiero pyszny

TRENING

rano bieg 9 km 51 min

później push z dodatkiem wioślarza,
wymyśliłam sobie, że po każdym ćwiczeniu będę robiła 500m na wiosłarzu

1. push press 5 x 8
2. wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 5 x 8
3. wyciskanie hantli siedząc 4 x 10
4. wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4 x 10
5. unoszenia hantli bokiem 4 x 15

Czyli w sumie ćwiczenia jak wyżej + 5 x 500m na wioślarzu

DIETA

1. kawa z masłem orzechowym i śmietanką+ kawałek sernika z wczoraj
2. naleśniki owsiane z twarogiem i miodem
3. jaja, płatki owsiane, mozzarella, jabłko
4. serek wiejski, kiwi, brzoskwinia, wpc
5. kasza jaglana, pierś z kurczaka, masło klarowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Franii, wtrącę kilka słów. Podczytuję i takie mi się nasuwają myśli, ze albo jesteś mega ruchliwa, prawie ADHD albo wymyślasz i dodajesz co rusz to nowe aktywności, żeby sobie usprawiedliwić nieliczoną miskę, która mogłaby się przyczynić do przytycia gdyby tej dodatkowej aktywności brakło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czikita007
Franii, wtrącę kilka słów. Podczytuję i takie mi się nasuwają myśli, ze albo jesteś mega ruchliwa, prawie ADHD albo wymyślasz i dodajesz co rusz to nowe aktywności, żeby sobie usprawiedliwić nieliczoną miskę, która mogłaby się przyczynić do przytycia gdyby tej dodatkowej aktywności brakło.


Pewnie trochę tak jest, ani trochę temu nie zaprzecze..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium