SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 79036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mam nadzieję, ze i mi się uda zmotywować do lepszego sumiennego trzymania miski.

za następne 2 tyg chcemy foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
mam nadzieję, ze i mi się uda zmotywować do lepszego sumiennego trzymania miski.

za następne 2 tyg chcemy foty

Myślę, ze dam przed wakacjami jak będzie widac efekty na pierwszy rzut oka (oby tak bylo )

Sobota i niedziela byly nietreningowe. Spedzilam weekend u przyjaciół w Gdańsku, ale w oba dni pobiegalam po 6 km, oprocz tego duzo spacerowalismy, troche pogralismy na boisku w kosza Fajnie odpoczelam, oderwalam sie od pracy.

Micha czysta, policzone kcal na 2400, byl grill i obiad w knajpie, ale udalo sie wpasowac

I jakas szamka przykladowa






Zmieniony przez - Franii w dniu 2017-05-15 09:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis luzniejszy dzień w pracy, wiec z rana bylam na dluugim spacerze w sumie z 1,5 godziny
Potem trochę sie polenilam z książka i poszlam na trening

TRENING
Nogi, brzuch

1. Przysiady 4 x 10
45 kg

2. Martwy ciag na prostych nogach 4 x 12
45 kg

3. Hip thrust 4 x 12
75 kg

4. Wypychanie na suwnicy 4 x 12

5. Odwodzenie na maszynie 4 x 10

6. Leg curl z pilka 4 x 12

7a. Sit up z obciazeniem 4 x 15
5 kg
7b. "Rowerki" 4 x 20

+ interwal na orbitreku 10 x 30sek/30sek

DIETA

1. Jaja , platki owsiane, banan, arbuz, ananas
2. Nalesniki owsiane z serkiem natutalnym i bananem
3. Chleb zytni, hummus, maslo orzechowe
4. Ryz basmati, kura, oliwa z oliwek, warzywa
5. Jak wyzej + chyba wpadnie desperados, bo chodzi za mną od rana ale jesli bedzie to wliczony w makro
+ mleko migdalowe do kawy x 3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a te placki wyżej z czego są ? jak rbisz i ile maja kcal?
bo objętosciwo są dla mnie atrakcyjne :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
a te placki wyżej z czego są ? jak rbisz i ile maja kcal?
bo objętosciwo są dla mnie atrakcyjne :P

To akurat 1 jajko, 3 bialka, 1 starte jablko i 50g platkow owsianych, a zdaje sie duzo, bo talerzyk malutki czesto dodaje do plackow starta marchewke, zeby bylo wiecej za cukinia w plackach nie przepadam, bo robia sie takie mokre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no z marchewką lepsze, tylko że marchew ma więcej ww, więc trzeba jednak uważac z jej ilością jak się nie chce nieświadomie za bardzo podnosić bilansu


Zmieniony przez - kebula w dniu 5/16/2017 9:17:40 AM

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mi ostatnio parę razy wyszły bardzo fajne dość suche omlety z cukinią, ale od dwóch dni znowu ciapaja i się zniechęciłam :P a nawet nie zmieniałam jakoś szczególnie proporcji. No nic. koniec omletów :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mi omlety zawsze suchsze wychodzą jak dodam mąki ryżowej. Ze zwykłą tortową lub z żytnią już takie nie są.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
taki mały offtop: mój kolega francuz śmieje się z tego, że nazywamy tak naprawdę naleśniki omletami, bo dla niego omlet nie ma prawa mieć w składzie mąki czy płatków

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak dla mnie nie ma nazwy właściwej dla tego co jemy omlet to fakt bez mąki, naleśnik jest cienki a placki mają małą średnicę a nie jak patelnia. Jak żyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium