SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
potykać może się każdy, ważne co robi się dalej
I dokładnie uważam jak Eve, to,że umiesz o tym napisać, to dobry znak.

A wysiłek fizyczny niemalże zawsze pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eve, Bziu
Night, niby najlepszy wysilek na stres a czasem robi sie cos zupelnie innego wbrew logice.. Mimo ze potem czuje soe jeszcze gorzej zamiast lepiej

TRENING

Rano jak pisalam biegalam, nizej foto Calkiem fajnie mi sie biega teraz, nogi po gorach wyraznie lzejsze

Silowo znowu zrobilam gore, bo nogi i poślad zrobiw jutro rano z klientka a i tak nogi swoje dostaja podczas biegow

1. Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 5 x 10
12 kg

2. Wioslowanie sztanga 5 x 12
30 kg

3. Wyciskanie hantli siedzac 5 x 10
10 kg

4. Sciaganie drazka do klatki 5 x 10

5. Unoszenie ramion bokiem 5 x 15
4 kg

6. Rozpietki na maszynie 5 x 12

+ zrobilam tylko wzmacnianie posdlakowego srednio z guma, bo mam go slabiutkiego

DIETA

1. Ananas, nektarynki
2. Jaja, platki owsiane, odzywka bialkowa, banan, maliny
3. Platki owsiane, odzywka bialkowa, banan, truskawki
4.,5. Kasza gryczana, tofu, olej kokosowy, warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak mi się wydaje Franii, że dobrze Cię rozumiem. Najważniejsze, że mimo wszystko jest progres. Każda sytuacja stresowa jest coraz bardziej świadoma. Życie jest jakie jest i stresu nie unikniemy a nikt nie powiedział, że za wszelką cenę mamy dążyć do tego by radzić sobie z nim doskonale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline
Tak mi się wydaje Franii, że dobrze Cię rozumiem. Najważniejsze, że mimo wszystko jest progres. Każda sytuacja stresowa jest coraz bardziej świadoma. Życie jest jakie jest i stresu nie unikniemy a nikt nie powiedział, że za wszelką cenę mamy dążyć do tego by radzić sobie z nim doskonale.

Dodalabym jeszcze do tego co napisalas, ze w ogole nie chodzi o to, zeby byc doskonalym, bo to niewykonalne Chodzi o to, zeby dobrze czuć sie ze swoja niedoskonaloscia.

TRENING
Nogi

1. Wypychanie na suwnicy 4 x 12

2. Przysiad 4 x 12
40 kg

3. Wykroki chodzone 3 x 20
10 kg

4. One leg hip thrust 4 x 8/ na nkge
Cc - jak ktos robi to z dodatkowym obciążeniem to szacun

5. Odwodzenie nog na maszynie 4 x 20

6. Prostowanie siedzac na maszynie 3 x 12

7. Uginanie nog lezac z piłką 3 x 15

+ 15 min schody

Trening jak trening.. Ale te schody to masakra.. Po tych 15 minutach jak szlam to zostawialam za soba smuge potu, jak slimak

DIETA

Trzeba zaczac trzymac jakies sensowne makro Zaczne z 2800 kcal 180g bialka/80g tluszczu/ 335g wegli

Bialka duzo, wiem, ale jak sie liczy je ze wszystkich produktow a nie tylko typowo białkowych to wcale nie wychodzi tak duzo

1. 3 jajka, 5g olej kokosowy, pomidor + mleko migdalowe do kawy
Po treningu: 2 nektarynki, 25g odzywka bialkowa, 2 zoltka
2. 1 jajo + 2 bialka, jablko, 50g platki owsiane, 270g arbuz
3. 50g platki owsiane, jablko, 15g odzywka bialkowa, 20g maslo orzechowe
4,5. Po 50g kaszy jaglanej, 125g tofu naturalnego + pomidory i salata
6. Krem z cukini, 50g kus kus, serek wiejski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
przytakiej ilosci węgli jednak sporo się tego biała zbiera ze źródeł niebiałkowych
u mnie tez 150g białka to wlatuje nawet nie wiemkiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Franii
Trening jak trening.. Ale te schody to masakra.. Po tych 15 minutach jak szlam to zostawialam za soba smuge potu, jak slimak



Az parsknelam kawa jak to przeczytalam
Wyobrazilam sobie taka Franii w stylistyce filmow Miyazakiego jako pol-slimaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teapot
Franii
Trening jak trening.. Ale te schody to masakra.. Po tych 15 minutach jak szlam to zostawialam za soba smuge potu, jak slimak



Az parsknelam kawa jak to przeczytalam
Wyobrazilam sobie taka Franii w stylistyce filmow Miyazakiego jako pol-slimaka



TRENING

1. Wyciskanie hantli siedzac 4 x 12
12 kg

2. Unoszenie ramion w bok 4 x 15
5 kg

3. Podciaganie sztangi wzdluz tulowia 4 x 10
20 kg

4. Podsciaganie z gumą 4 x 10

5. Sciaganie drazka do klatki 4 x 10

6. Wyciskanie hantli lezac na laweczce 4 x 10
14 kg

+ 15 min schody

Aale mam zakwasy po wczoraj.. Najbardziej bolą przywodziciele a na jutro jestem zapisana na bieg na 10 km.. Te nogi na treningu wczoraj byly błędem

DIETA

1. jaja, chleb zytni, twarożek, taki do smarowania
2. Wafle ryzowe, tunczyk, warzywa + 3 kinderki do kawy - taka przedokresowa zachcianka , ale wliczylam w makro
3. Ciasto fasolowe (fasola z puszki, jaja, banany, odzywka bialkowa, troche platkow owsianych i maliny do dekoracji) , lubie te ciasta, bo moge zjesc bez problemu 1/4 duzej blachy
4. Urzadzam urodziny- niespodzianke chlopakowi, woec tu poskubie jakiejs salatki, moze zjem jeszcze kawalek tego ciasta fasolowego, zobacze jak mi wyjdzie z bilansem, zeby +/- sie zgadzalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Gdzie biegniesz tą dyszkę - tak z ciekawości??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Gdzie biegniesz tą dyszkę - tak z ciekawości??

W Olsztynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To trzymam kciuki. Oby była fajna pogoda do biegania. Też robię w sobotę dyszkę - może kiedyś przyjedziesz na Podlasie pobiegać.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-06-02 12:06:04

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium