SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny nie tyję, to tylko głowa mi robi psikusy, niby to wiem a czasem i tak panikuję, bo myślę sobie, że jak można tyle jeść i się nie upaść

TRENING
push

1. wyciskanie hantli siedziąc 5 x 8
2. wyciskanie na płaskiej 5 x 8
3. wyciskanie na maszynie 4 x 12
4. unoszenie hantli bokiem 4 x 15
5. rozpiętki 4 x 15

Szybki trening, 30 minut i koniec Wieczorem idę jeszcze pograć trochę w kosza, więc bez biegania, niech nogi odpoczywają

DIETA

1. jaja, maka kokosowa, maka konopna, borowki, maslo orzechowe
2. bardziej słodko się nie dało baton białkowy + 4 samorobotne rogaliki z syropem daktylowym i nerkowcami (nie fit... maka pszenna, maslo itp )
3. jaja, tunczyk, platki owsiane, olej kokosowy, nerkowce
4. bób, jogurt naturalny, kostka gorzkiej czekolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no ale suma sumarum nie dajesz się zwariować

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kebula
no ale suma sumarum nie dajesz się zwariować

czasem daje, ale już co raz szybciej potrafię się opanować

Wczoraj niespodziewanie mieliśmy wieczorem wizytę rodziców chłopaka, więc zrobiłam pizzę i zjadłam kilka kawałków + wpadło jedno piwo i dwa kieliszki wina, fajnie spędziłam wieczór

TRENING



Chyba po tej wczorajszej pizzy tak mnie nogi poniosły

później:
pull

1. MC sumo 5 x 6
2. wiosło sztangą w opadzie tułowia 5 x 10
3. ściąganie drążka do klatki 4 x 10
4. przyciąganie wąskie uchwytu do brzucha 4 x 10
5. podciąganie sztangi do brody 4 x 12
6. face pull 4 x 15

DIETA

1. przed biegiem : kawa + masło orzechowe + olej kokosowy + mleko sojowe
2. jaja, mąka konopna, skrobia kukurydziana, jogurt naturalny, arbuz, kiwi + mleko sojowe do kawy
3. płatki owsiane, borówki, wpc
4. ziemniaki, jaja
5. ryż basmati, schab, masło klarowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
no 15km to już zacny dystan, dla mnie to już wybieganie długie

Bziubzius dla mnie też ale w październiku biegnę polmaraton to trzeba kilometry trzaskac. i nie ukrywam, że mam z tego frajdę

A teraz jestem po sniadaniu, wsiadam w auto i jadę na weekend nad morze Wiec z aktywności rower, bieganie, windsurfing a do diety dodaje lody i pewnie jakieś mięcho z grilla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś z aktywnosci tylko 5 km truchtu, żeby rozruszać się po wczorajszym długim biegu i dziejsych 6 godzinach w samochodzie. No i trochę roweru rekreacyjnie

DIETA

1. Jaja, płatki owsiane, jabłko, nektarynka , masło orzechowe, jogurt naturalny
2. Kurczak (niestety w panierze i głębokim tłuszczu ) + lody wakacyjnie tak
3. Fladra, masło, chleb zytni, nektarynka
4. Ryz, pierś z kurczaka, olej kokosowy, bób

Kolacje musze dużą zjeść, bo planuje jutro rano wstać i iść biegać przed śniadaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś z aktywnosci tylko 5 km truchtu, żeby rozruszać się po wczorajszym długim biegu i dziejsych 6 godzinach w samochodzie. No i trochę roweru rekreacyjnie

DIETA

1. Jaja, płatki owsiane, jabłko, nektarynka , masło orzechowe, jogurt naturalny
2. Kurczak (niestety w panierze i głębokim tłuszczu ) + lody wakacyjnie tak, bo mieliśmy być na miejscu po trzech godzinach podróży a byliśmy po sześciu przez korki i zatrzymaliśmy się zjeść po drodze
3. Fladra, masło, chleb zytni, nektarynka, śmietanka do kawy
4. Ryz, pierś z kurczaka, olej kokosowy, bób

Kolacje musze dużą zjeść, bo planuje jutro rano wstać i iść biegać przed śniadaniem


Chciałam edytować posta a dodałam jeszcze raz...


Zmieniony przez - Franii w dniu 2016-08-12 15:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AKTYWNOŚĆ

Bieg 5 km
Rower 35 km

Truchtu raniutko zaraz po obudzeniu
Rower rekreacyjnie, trasa Hel - Władysławowo. Z przerwą na posiedzenie na plaży w połowie drogi

DIETA

1. Jaja, płatki owsiane, jabłko, nektarynka, banan, śmietanka do kawy
2. Taki sam placek jak na śniadanie
3. Makaron, pierś z kurczaka, smietana 12 %
4. Fladra, chleb zytni, masło, bób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING

bieg 9 km - 49 min

Dziś po śniadaniu i zdecydowanie lepiej mi się tak biega niż na czczo, wiem ze na przyszłość jak nie będę miała czasu to żeby chwycić kostkę gorzkiej czekolady albo łyżkę masła orzechowego czy oleju kokosowego

Cieszę się, że wychodzi mi co raz lepsze średnie tempo biegów, juz udało się zejść sporo ponizej 6 min / km

DIETA

1. Jaja, płatki owsiane, jabłko, nektarynka
2. Chleb zytni, serek wiejski, łyżka masła orzechowego i plasterek sera
3. Udko i skrzydełka kurczaka z grilla, surówki
4. Wędzone krewetki, tak że 3 tylko na sprobowanie, jako ciekawostka , wędzony łosoś, troszkę leczo (ulubione mamine, musiałam spróbować ), arbuz
5. Ziemniaki, fladra, surówki

Oprócz śniadania praktycznie sama nie gotuję, ale jakoś i tak wychodzi w miare zdrowo, na szczęście już się nie stresuje tym, że zjem 3 kromki chleba albo kupne surówki


Zmieniony przez - Franii w dniu 2016-08-14 14:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jak już wakacjuje to fotka z plaży Nie w bikini, bo zimno, ale nogi udało się w morzu ponoczyc

https://www.instagram.com/p/BJGB0gKjcnO/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium