SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 79035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
powrót do wysokiego białka jednak?

Powrot do tego co robilam zawsze na redukcjach wczesniej i dzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no to wytrwałosci 3 miechy to kawał czasu, a Ty też szybko reagujesz na redukcjach, więc musi się udać

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kebula
no to wytrwałosci 3 miechy to kawał czasu, a Ty też szybko reagujesz na redukcjach, więc musi się udać

Jak nie wykoleje się znowu z dobrych torów to na pewno będzie dobrze

Dzis jeszcze z rana zrobilam trening, potem dwa personalne i jade do rodzicow co poniedzialku

TRENING
wszystko co moglam zrobic z zepsutym nadgarstkiem

1. Sciaganie drazka do klatki nachwytem 6 x 12

2. Przyciąganie waskiego uchwytu do brzucha siedzac 6 x 12

3. Sciaganie liny prostymi rekoma 4 x 12

4. Unoszenie ramion bokiem z hantlami 4 x 15

5. Rozpietki 4 x 15

6. Uginanie ramion ze sztanga lamana 4 x 12

7. Prostowanie ramion z linami 4 x 12

DIETA
2600 kcal
180/75/300

1. Jaja, maka jaglana, warzywa + kawa z mlekiem migdalowym i 3 kostki czekolady oreo
2. Platki owsiane, banan, gruszka, odzywka bialkowa
3.,4. Kasza jaglana, udo z kurczaka, warzywa
5. Sere wiejski, 2 kromki chleba zytniego, warzywa
+ w między czasie kawa z odżywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis juz jestem u rodzicow, więc rano poszlam poswiecic koszyczek i potem sobie pobiegalam (mialam nie robic cardio, taaa, ale relaksuje mnie to, wiec nie bede sobie odmawiac ) . Dieta dzis nieliczona, ale zdrowo. Chociaz przyznaje, ze wczoraj jak dojechalam do rodzicow to skusilam sie na kilka michalkow i dwa tosty z serem... Noo ale coz.. Mam jeszcze 3 miesiace na schudniecie tak jak chce



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pozostale dwa dni swiat tez zaliczylam po 10 km biegu

Jadlam zdrowo i oprocz tego po kawalku ciacha wpadalo do tego Odpoczelam, wiec dzis juz wracam do siebie i od jutra do obowiazkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wróciłam ze świat do pracy o treningów, tez biegałam trochę, czyli z braku cardio nic nie będzie, bo sprawia mi to za dużą frajde i mam odskocznie od codzienności, istnieje wtedy tylko ja i moja muzyka na uszach

Nie jem tez tak jak pisalam, bo odrzuca mnie od mięsa dalej,na nie bede sie zmuszac. Bazuje głównie na owocach i warzywach, czasem wpada jakas kasza albo platki owsiane, ale rzadko..

TRENING

Dzis rano, jak reszta domownikow jeszcze spala, wyszlam i zrobilam 5 km na rolkach + 5 km truchtu

A po obiedzie chlopak wyciągnął mnie do boxa i zrobilismy trening na pustej sali.

2 rundy:
24 x martwy ciąg 50 kg
24 x box jump
24 x wall ball 8 kg
24 x swing 12 kg
24 x box jump
24 x wall ball
24 x clean 20 kg

Całość nawet nie wiem ile mi zajęła, ale było ciężko. Najgorzej zdecydowanie szły mi wall balle..

DIETA
Znowu, taka jak podpowiada intuicja

1,2,3,4 owoce: banany, jablka, kiwi, papryka
5. Zupa krem z pomidorów z pestkami dyni
6. Pieczone ziemniaki, świeży szpinak, pomidor, orzechy pekan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING
taka improwizacja

1. Thrusther 4 x 10
20 kg

2.
5 rund:
A. Sit up x 10
B. Pompka x 10
C. Jumping lunge x 20

3. Podciaganie z gumą 4 x 8

4a. Unkszeniw ramion bokiem z hantlami 4 x 15
4 kg
4b. Face pull 4 x 12

5. Hip thrust na jednej nodze 4 x 10 na nogę
15 kg

6a. Allachy 4 x 15
6b. Russian twist 4 x 20
6 kg

+ interwal na schodach 15 min - 3 min rozgrzewka + 5x 1min szybko/1 min wolno + 2 min schlodzenie

DIETA

1. Cwiczylam o 6:30, wiec przed treningiem tylko banany
2. Banany, jablka, odzywka bialkowa
3,4. Warzywa (pomidor, salata, ogorek świeży i kiszony), kasza jaglana, tofu (chłopak stwierdzil, ze na pewno chce je skoro nie jem miesa i mi kupil )+ łyżka masla orzechowego
5. Platki owsiane, odzywka bialkowa, kiwi, truskawki, nerkowce
6. Zupa krem z pomidorow, pestki dyni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DNT

Zmęczona bylam poprzednimi dndniam. Zakwasy mam na nogach, brzuchu i plecach , dawno mnie tak wszystko nie bolało

DIETA

1. Platki owsiane, banany, kiwi
2. Maliny, banany, jablka
3. Zupa krem z ciecierzycy i pomidorow z pestkami dyni
4. Jablka, suszone sliwki
5. Makaron, pomidory, cukinia, mix salat, olej kokosowy, tahini

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Aleee to smacznie wygląda, chceeee *.*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium