SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 79025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Na bank coś wymyślisz żeby było lepiej niż jest. Olsztyn to w sumie też duże miasto. Ale nie byłem już chyba z 15 lat. Na pewno się pozmieniało. Kiedyś miałem tam studiować nawet ale wybrałem ostatecznie inny kierunek i inne miasto.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Na bank coś wymyślisz żeby było lepiej niż jest. Olsztyn to w sumie też duże miasto. Ale nie byłem już chyba z 15 lat. Na pewno się pozmieniało. Kiedyś miałem tam studiować nawet ale wybrałem ostatecznie inny kierunek i inne miasto.

Olsztyn piękny, uwielbiam tu mieszkać, ale wcale nie taki duży No , ale ciężko byłoby mi mieszkać gdzieś indziej, tu jest naprawdę super, dużo zieleni, miejsc gdzie można aktywnie spędzać czas..

Mam ostatni dzień @, ale czuję, że woda już zeszła, obudziłam się taka lekka, więc się pomierzyłam.

14.11 -> 2.12
ramię : 28,5 -> 28,5 (0)
biust : 85, 5 -> 85,5 (-1)
talia : 67,5 -> 66,5 (-1)
pępek : 79,5 -> 79,5 (0)
pupa : 97 -> 97 (0)
udo : 55 -> 55 (0)
łydka : 34,5 -> 34,5 (0)

Czyli różnice co raz mniejsze, ale ciągle lekko w dół.

Dziś pierwszy raz nie pamiętam już od kiedy obudziłam się bez budzika, ah jakie to przyejmne
Idę poprowadzić godzinkę zajęć i od razu po zaliczę z rana swój trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mnie kusiło to miasteczko studenckie z prawdziwego zdarzenia - Kortowo chyba. Wtedy to jeszcze była akademia rolniczo- techniczna a nie Uniwerek jak teraz.No i fakt - zieleni dużo, jezioro blisko. Czego chcieć więcej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Mnie kusiło to miasteczko studenckie z prawdziwego zdarzenia - Kortowo chyba. Wtedy to jeszcze była akademia rolniczo- techniczna a nie Uniwerek jak teraz.No i fakt - zieleni dużo, jezioro blisko. Czego chcieć więcej.

Tak, Kortowo, ale ja akurat imorezuje niewiele, więc nawet jako studentka mało tam bywałam, bo swój wydział miałam w innej części Olsztyna A jezior mamy tu aż 16 w mieście

Bziubzius jakbyś przegapila to wcześniej wstawilam pomiary z dziś

TRENING

1. wiosłowanie sztangą 5 x 15
20 / 25 / 27,5 / 30 / 30

2. goblet squat 4 x 15
12 kg

3. wyciskanie hantli skos dodatni 4 x 15
10 kg

4. RDL 4 x 15
30 kg

5a. unoszenie ramion bokiem 4 x 15 
5b. unoszenie ramion z hantlami w opadzie 4 x 15 
4 kg

7a. plank 4 x max 
7b. Sit up z obciążeniem 4 x 20
4 kg

Ognie jestem obolała po treningach sztuk walki, nawet nie są to tyle zakwasy co takie pieczenie w mięśniach, w ramionach, dwojkach, lydkach..
Przez to np wyciskanie, czy przysiady na 15 powtórzeń, czyli więcej niż robię zwykle, były dziś dość.. Ciekawe

DIETA
2700 kcal
170/90/300

1. Jaja, mąka jaglana, banan, olej kokosowy
2,3. Ryż biały, pierś z kurczaka, oliwa z oliwek, warzywa
4. Jajo, płatki owsiane, odżywka białkowa, serek wiejski, truskawki
5. Pierś z kurczaka z warzywami i tahini + deser:ryż biały z jabłkiem smażonym na oleju kokosowym

I takie foto z dziś, bikini fitness i reality tak jak się spielam i całkiem na luzie







Zmieniony przez - Franii w dniu 2016-12-02 10:45:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio nie dosypiam,ale dziś to już przesada, nie śpię od 4 Bo o 8 musiałam juz dojechać z Olsztyna do Warszawy..

Przesiedzialam 9 h na beznadziejnym szkoleniu, które po prostu muszę zrobić i poszłam na trening z Kebula

TRENING

1. Przysiad 5 x 15
30 kg

2. Leg curl z piłką 4 x 15 

3. Dips 4 x 15
Na maszynie

4. Wiosłowanie hantlą 4 x 15
Zrobiłyśmy z rączka wyciągu dolnego zamiast hantli

5. Hip thrust z gumą 4 x 20
50 kg

6. Łydki suwnica 4 x 20 

7a. Unoszenie kolan do klatki 4 x 20 
7b. Russian twist z piłką 4 x 20
4 kg

+ jakieś 20 min trochu na bieżni, bo czekałam na Kebule

Ten zakres powtórzeń przy przusiadach czy hip thrustach jest mega ciężki, nogi piekly i mnie i Anie

DIETA
2900 kcal
200 / 95 / 325

Rozkład nie planowy, bo potreningowo wciągnęłam pysznego burgera i się rozjechalo, ale dawno tak dobrego nie jadłam no i miska wyjazdowo-hotelowa, jeszcze jutro taka będzie

1. Chleb zytni, jaja
2,3. Ryż biały, pierś z kurczaka, oliwa z oliwek, warzywa
4. Baton bialkowy
5. Burger, frytki - liczone na oko


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale trening wyszedł pięknie siady bolały, ale przetrwałam, gorzej z tym ht...nie wiem jakim cudem to zrobiłam
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kebula
ale trening wyszedł pięknie siady bolały, ale przetrwałam, gorzej z tym ht...nie wiem jakim cudem to zrobiłam



TRENING

1. Wyciskanie płaska 5 x 15
25 kg

2. Przysiad bułgarski na TRX 4 x 20
Bez ciężaru

3. Ściąganie V do klatki 4 x 15

4. Ściąganie drążka prostymi rękoma 4 x 20

5. Bird Dog 4 x 20 

6. Face Pull siedząc 4 x 20

7. Odwrotne pompki 4 x 15 

8a. Plank 4 x max 
8b. Spięcia skos ujemny 4 x 15

Ciężar w wyciskaniu śmieszny, ale ta ilość powtórzeń.. Siła jest niby ma więcej, ale ostatnie 2-3 powtórzenia to już okropne pieczenie

Trening szybciutki, bo miałam mało czasu, więc przerwy ok 30-40 sek.

DIETA
2400
125/105/230

Trochę liczone na oko, wyjazdowo-hotelowa dieta ale raczej na pewno niedojadlam dziś

1. Jajecznica z szynka + 2 kromki chleba, croisant z musem jabłkowym
2. Tuńczyk, kuskus, oliwa, jablko
3. Serek wiejski, wafle ryżowe
4. Watróbka drobiowa, jablko, cebula, olej
5. Płatki jaglane, jogurt naturalny, odżywka białkowa, 2 mandarynki

W trasie do domu zatrzymaliśmy się coś zjeść i pierwszy raz jadłam watróbkę i nawet to dobre, a zawsze się brzydzilam
Od jutra juz będzie po mojemu, planowo

Dziś dowiedziałam się, że ciężko mi będzie w tym miesiacu chodzić na sztuki walki ze względu na pracę, mam zajęte prawie wszystkie popołudnia i przykro mi strasznie z tego powodu.. Wiecie.. Ze ciągle praca i na jedyną rzecz, która mnie wciągnęła brakuje czasu i nie mogę tego robić.. Może znajdę treningi w jakims innym miejscu, może w godzinach porannych, ale niestety wątpię, że się uda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomarudzilam wczoraj a okazało się, że znalazłam inna szkołę sztuk walki i to całkiem niedaleko miejsca gdzie mieszkać. Zajęcia są prawie codziennie i to też rano, wiec będę chodzić w różne miejsca wtedy kiedy będzie mi akurat pasowało. Tak jak dziś nie mogę być na treningu wieczorem to poszłam rano a w środę pójdę popołudniu i tak postaram się chodzić 1-2 razy w tygodniu

TRENING
Muay thai


30 min rozgrzewka biegowa
2 różne kopniecia, 2 różne łokcie i 2 uderzenia po 100 ciosów na tarcze
+ na koniec 5 obwodów:
20 sek uderzeń lina o ziemię
10 x thruster
10 x MC z kettlem 24 kg
10 x american swing 16 kg
30 sek przerwy

I rozciąganie.

W trakcie ręce tak mi się trzesly, że musiałam prosić o pomoc w ściąganiu rękawic

W sumie wyszło ok 1,5 h treningu.

DIETA
2700
170/90/300

1. Jaja, mąka jaglana, banan, masło migdałowe
2. Bataty, pierś z indyka w panierce z siemienia lnianego i płatków owsianych, warzywa, oliwa z oliwek
3,4. Kasza jaglana, pierś z kurczaka, tahini, warzywa
5. Jaja, mąka jaglana, jablko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
O widzisz, to ladnie sie zlozylo- ja tak niestety mam z rurka, coraz czesciej pracuje popoludniami, a jedyna szkola, ktora ma najbardziej elastyczny grafik nie ma z kolei zajec rano

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kebula
O widzisz, to ladnie sie zlozylo- ja tak niestety mam z rurka, coraz czesciej pracuje popoludniami, a jedyna szkola, ktora ma najbardziej elastyczny grafik nie ma z kolei zajec rano

No ciężko pogodzić dorosłe życie i hobby

TRENING

1. Martwy ciąg sumo 5 x 15
50 kg

2. wyciskanie hatnli siedząc 4 x 15
9 / 10 kg

3. unoszenie bioder ze sztangą 4 x 20
60 kg

4. podciąganie 5 x max
Na maszynie do 15

5. rozpiętki 4 x 20
6 kg

6. uginanie z hantlami 4 x 20
6 kg

7a. allachy 4 x 25
7b. Unoszenie nog lezac na plecach 4 x 20

Zaczęłam już drugi tydzień tych wysokich zakresów powtórzeń, zmęczenie podczas treningu jest zupełnie inne, kończy się serię nie z braku sił a dlatego, że wszystko pali i piecze.

DIETA
2700 kcal
170 / 90 / 300

1. jaja, platki jaglane, jablko, starta marchewka
2. kasza jaglana, piers z kurczaka, parmezan, warzywa
3. kasza jaglana, piers z kurczaka, parmezan, warzywa + 2 czekoladki merci, dostałam w pracy na mikołajki od klienta
4. jajo, batat, mąka gryczana, batat, kaki
5. batat, piers z indyka, tahini, oliwa z oliwek, warzywa

Dostałam czekoladki, więc zmodyfikowałam szybko miskę tak, żeby się makro zgadzało i zjadłam do kawy, fajnie mieć taki luz i możliwość a nie stresować się, że przez coś takiego cała dieta i plan się wali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium