SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
szykują się fajne klimaty, miłej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymam kciuki za szybkie ogarnięcie się, więcej garnków i duuużo nowych przepisów! dziś zrobiłam to ostatnie fasolowo-bananowo-budyniowe ciasto i wyszło rewelacyjne tylko trochę źle zinterpretowałam instrukcję, bo zamiast wsypać budyniowy proszek, to rozrobiłam go normalnie z mlekiem i dopiero gotowy budyń wlałam do masy, a potem upiekłam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje dziewczyny

Impreza byla suuuper ! Wytanczylam sie, zrelaksowalam, zapomnialam o problemach Mamy naprawde mega ekipe w pracy i klientow, nie da sie powtorzyc takiej inorezy w innym gronie

Do domu dotarlam o 4:30, a pospalam tylko do 8, ale i tak czuje sie super, oprocz niewyspania jest naprawdw dobrze Z odstepstw od fit lajfstajlu było troche wodki (nie mam pojecia ile, tyle zw byc troche wstawiona ) i kawalek karkowki z grilla , ktory nie jest odstepstwem zadnym

Dzis oczywiscie DNT, gotowac tez srednio mi sie chce, wiec ide na latwizne

DIETA

1.jaja, maka gryczana, banan, kawa z mlekiem
2. Chleb zytni, mozzarela, serek wiejski
3. Chlwb zytni, mozzarella, szynka serrano, hummus
4. Platki owsiane, serek wiejski, jogurt, truskawki, ananas
5. Ryz, tunczyk z puchy, feta, warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
żeby tak ludzie jedli, jak im się nie chce, to byłoby pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
żeby tak ludzie jedli, jak im się nie chce, to byłoby pięknie

No moze i racja.. Po prostu inaczej, sporo nabialu i pieczywa, którego na co dzien jest zdecydowanie mniej

Dzis z rana pobiegalam i wieczorem bylam na silowni, zrobilam dosyc lekki trwning barkow + bic i tric

TRENING

Poranne bieganie nizej

Wieczorny silowy:

1. Wyciskanie sztangi stojac 4 x 12
25 kg

2. Arnoldki 4 x 10
10 kg

3. Unoszenie hantli w bok 4 x 15
4 kg

4. Unoszenie hantli w przod 4 x 10 na rękę
4 kg

5. Podciaganie drazka wyciagu dolnego wzdluz ciala do brody 4 x 12

6. Face pull 4 x 15

7. Dipsy z guma 4 x 10

8. Uginanie ramion ze sztanga lamana 4 x 15

Ćwiczeń niby duzo, ale wszystko malo intensywne i z malymi obciazeniami, w sumie nawet sie nie spocilam

DIETA

1.jaja, maka gryczana, truskawki, ananas
2. Tunczyk, warzywa + osobno truskawki
3. Kawalek bezglutenowej szarlotki slodzonej ksylitolem w kawiarni + kawa z mlekiem sojowym + znowu truskawki
4. Po silowni wpc
5. Zupa krem z dyni z ryżem i mleczkiem kokosowym

Bieg i przedbiegowe selfie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tez mi sie taka figura podoba bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o tak, a talia najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ładny dystans
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium