SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
pieczarki z bananem ? :D

Eveline tak wywnioskowala po zdjeciu oczywiscie tak nalrawde żadnych pieczarek tam nie ma

Rano zrobilam trening, ale zupełnie bez zaangażowania, mysli krazyly zupelnie gdzies indziej, daleko od silowni trudno, taki mam okres..

TRENING
klatka, barki

1. Wyciskanie ketla stojac jednoracz 4 x 5 na stronę
16 kg, ale to bardziej push pressy

2. Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 5 x 10
15 kg

3. Wyciskanie sztangi nad glowe stojac 5 x 8
28 kg

4. Unoszenie ramion w bok 5 x 15
5 kg

5. Rozpietki na maszynie 5 x 15

+ jazda na rowerze w ciagu dnia - ok 20 km pewnie bedzie

DIETA

1.,2. Na jeden i drugi posilek placek: Jaja, platki owsiane, jablko, banan, orzechy brazylijskie, łyżka masla orzechowego + mleko migdalowe do kawy x 2
3. Wafle ryzowe, tunczyk, warzywa
4. Nalesniki owsiane z twarogiem i truskawkami
5. Kasza jaglana, awokado, odzywka bialkowa, wiorki kokosowe
+ po treningu: wpc, 2 morele, kilka truskawek


Zmieniony przez - Franii w dniu 2017-06-14 11:07:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Franii uwazaj z tymi odjechanymi myslami na treningu. Bez skupienia to kontuzja gotowa :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Frani przymierzam się do Twojego ciacha tego z budyniem i tak się zastanawiam czy koniecznie trzeba go dodawać? Trochę skład budyniu mnie nie przekonuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anchy
Frani przymierzam się do Twojego ciacha tego z budyniem i tak się zastanawiam czy koniecznie trzeba go dodawać? Trochę skład budyniu mnie nie przekonuje

Moze byc po prostu skrobia ziemniaczana/kukurydziana albo inna mąka

Tetisheri, wiem.. Mimo wszystko staram sie uwazac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generalnie zycie wywrocilo mi sie do gory nogami i troche uciekam w treningi i aktywność. Dlatego robie duzo, moze nawet troche za duzo. Ale tez dobrze jem, zdrowo, nie licze kcal, ale sporo tego jest, jem nawet jak z nerwow mam scisniety zoladek, z rozsadku a nie głodu.
A waga i tak spada dosc szybko, ale to na 100% stres a nie dieta i treningi, niestety..
<wcale nie narzekam i nie marudze>

TRENING
nogi

1a. Przysiad 4 x 12
30 kg

1b. Martwy na prostych nogach 4 x 12
30 kg

2. Przysiad bulgarski 4 x 10 na noge
4 kg w kazdej rece

3. Wejscie na podest 4 x 20
8 kg

4a. Leg curl z pilka 4 x 12
4b. Odwodzenie na maszynie siedzac 4 x 12

5. Wypychanie na suwnicy 4 x 10

6. Prostowanie nog na maszynie siedzac 4 x 12

+
Dzis od 5 nie spalam to z rana poszlam pobiegac, wyszlo bardzo wolne 8 km, w sumie taki marszobieg a trening byl pozniej

I w ciagu dnia jak zwykle ostatnio rower

DIETA

1.jaja, platki owsiane, banan, olej kokosowy
2. Serek wiejski, platki owsiane, borowki + mleko do kawy
3. Cos na miescie, pewnie jakies pieczone ziemniaki + mieso albo zupa krem dodatkowo
4. Tunczyk, ryz, warzywa, olej kokosowy
5. Kanapki z chleba zytniego z lososiem, serem i warzywami
+ po treningu, wpc, ananas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
rozumiem Cię doskonale, bo ja tez tak odreagowuję
uważaj na siebie mimo wszytsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Mialam do gory nogami pare miesiecy temu. Znam to uczucie :( oby do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogolnie to jest dobrze, tylko do nowej sytuacji musze przywyknac poki co zaczynam od zera, jestem po przeprowadzce do zupelnie golego mieszkania i kupilam sobie tylko jeden widelec, lyzke, talerz, patelnię i garnek, wiec w kuchni z dietą jakis czas tez nie bede szalec Ale mysle, ze miesiac-dwa, odbije sie i wyjde na prosta

Dzis jestem do 14 w pracy, z samego rana jak nie bylo ludzi na silowni to zrobilam trening. A wieczorem mamy urodziny firmowe, duza impreza na ponad 200 osob, bedzie w stylu pin up, rock and roll, lata '60, wiec super, zamierzam sie wybawic, moze cos delikatnie wypic, przyda mi sie taki reset Takze po pracy biegiem kupic trampki, szminke, zrobic paznokcie, potem pomalowac sie do kolezanki i zaczynamy zabawe Przez ta moja cala sytuacje oczywiscie zostawilam wszystko na ostatnia chwile i tak naprawde musze ogarnąć wszystko dzis w dwie godziny

TRENING
plecy, brzuch

1. Wiosztangie sztanga nachwytem 5 x 12
30 kg

2. Wioslowanie sztanga podchwytem 5 x 12
30 kg

3. Ściąganie drazka do klatko 5 x 10

4. Wioslowanie do brzucha siedząc wasko 5 x 10

5. Allachy 4 x 12

6. Rowerki 4 x 20

Dzis bez dodatkowych sportów, tylko tance w planie

DIETA

1. Chleb zytni, serek wiejski, arbuz + mleko do kawy
2. Po treningu: Odzywka bialkowa, wafle ryzowe, arbuz
3.,4. Indyk, warzywa, olej kokosowy
5. Jaja, banan, truskawki, platki owsiane
6. Impreza , wiec ciezko mi przewidzieć


Zmieniony przez - Franii w dniu 2017-06-16 08:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kiszone ogory i pomidorowa na ewentualnego kaca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium