SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
To ja juz wiem, ze bym nie dala rady na sniafaniu zlozonym z samych owocow, bo przeprowadzalam na sonie takie eksperymenty ;) za to mam w diecie ok120B, 80T, a tak jak Ty wczesniej odczuwam ssanie w zoladku i juz nie wiem czym sie dopychac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Susełek_
To ja juz wiem, ze bym nie dala rady na sniafaniu zlozonym z samych owocow, bo przeprowadzalam na sonie takie eksperymenty ;) za to mam w diecie ok120B, 80T, a tak jak Ty wczesniej odczuwam ssanie w zoladku i juz nie wiem czym sie dopychac

Moze warzyw mało jesz? Blonnik tez daje uczucie sytosci, no i warzywa beda wypelnialy mocniej żołądek

TRENING
plecy szerokosc

1. Ściągania drazka do klatki nachwytem 6 x 10

2. Podciaganie na drazku z guma szeroko na chwytem 6 x 6

3. Wioslo sztangą nachwyt 6 x 10
30 kg

4. Sciaganie drazka z gory prostymi rekoma 6 x 12

5. Sciaganie uchwytow wyciagow gornych kleczac w bramie 6 x 15
ciezko bylo mi nazwac to ćwiczenie,  ale pewnie wiecie o co chodzi

Mimo ze serii sporo to calosc zajela mi tylko 40 min. Cwiczylam na nie jakims wielkim obciazeniu, ale robilam krotkie przerwy i staralam sie wczuć w pracę mięśni oraz lekko zwalniac fazę negatywna Niby za mocno sie nie zmeczylam, ale zobaczymy czy jutro bede cos czula

Trening byl o 6:30, wyjatkowo po samej kawie a dopiero pozniej sniadanie, bo zaczynalam pracę i tak mi bardziej pasowało

A po pracy wyszlam potruchtac, zrobilam 6 km w 36 min

DIETA
2650 kcal
90g bialka/ 60g tluszczy/ 450g węgli

Przed treningiem: kawa z mlekiem kokosowym
Po treningu: koktajl - 3 banany, 300g ananasa, garsc szpinaku
2. 2 gruszki, jabłko, 2 kiwi
3. 2 marchewki, 100g rzodkiewek, 200g soczewicy, 15g orzechy brazylijskie
4. Magnum + kawa z mlekiem kokosowym - po pracy, przed biegiem
5. 2 tortille kukurydziane (kupne z dodatkiem mąki pszennej) z koncentratem pomidorowym, mixem salat, pomidorem i kielkami
6. Krem z burakow z kielkami i pestkami dyni, kalarepa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dużo tych owoców na jeden posiłek nie masz problemów z żołądkiem po takich właśnie gruszkach, jabłkach w tych ilościach? Ja zawsze mam wrażenie, że najłagodniej to banany, kiwi, jakieś truskawki itp. Tak pytam z ciekawości, nie że coś narzucam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline
Dużo tych owoców na jeden posiłek nie masz problemów z żołądkiem po takich właśnie gruszkach, jabłkach w tych ilościach? Ja zawsze mam wrażenie, że najłagodniej to banany, kiwi, jakieś truskawki itp. Tak pytam z ciekawości, nie że coś narzucam

Pierwsze 2 dni nie tyle, ze mialam jakis dyskomfort czy bol zoladka/brzucha, tylko zalatwialam się duzo wiecej razy niz zwykle Ale juz sie unormowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Fajnie że masz odwagę sobie tak poeksperymentować i zobaczyć jak działają różne inne systemy. Ja np. myślałam, że śniadania gdzie ww pochodzą tylko z owoców będą trudne, bo szybko mi znika energia z nich, ale nie było wcale tak źle Tyle że akurat owoce były dodatkiem do omleta, więc nie solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline
Fajnie że masz odwagę sobie tak poeksperymentować i zobaczyć jak działają różne inne systemy. Ja np. myślałam, że śniadania gdzie ww pochodzą tylko z owoców będą trudne, bo szybko mi znika energia z nich, ale nie było wcale tak źle Tyle że akurat owoce były dodatkiem do omleta, więc nie solo.

To co jest teraz to nawet ciezko nazqac eksperymentem, po prostu sam organizm mi szepnal, żeby tak zrobic wszystko wywrocone do gory nogami, ale na razie mi sie podoba

TRENING
barki, klatka, biceps, triceps

1. Wyciskanie żołnierskie 4 x 10
25 kg

2. Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4 x 10
12 kg

3. Unoszenie ramion w bok z hantlami 4 x 15
4 kg

4. Rozpietki 4 x 15
6 kg

5. Podciaganie sztangi wzdluz tulowia do brody 4 x 15
18 kg

6. Dipsy z guma 4 x 10

7. Uginanie z hantlami 4 x 15
8 kg

8. Prostowanie ramion z lina wyciagu górnego

Dopiero piszac to uswiadomilam sobie, ze wyszlo calkiem sporo ćwiczeń a z całością zamknelam sie w 45 min.

Oprocz tego w ciagu dnia troche jezdzilam na rowerze, pewnie w sumie stuknie z 20 km..

DIETA
2600 kcal
90g bialka/ 50g tluszczy / 460g wegli

1. 60 g platki owsiane, 250g melon, 2 kiwi, 100 ml mleka kokosowego do kawy
2., 3. Salatki owocowe banany, melon, winogrona, jablka
4. Marchewka, kalarepa, rzodkiewka, czerwona fasola, pestki dyni
5.chleb zytni na zakwasie, taki swojski twarog kupiony na targu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po sniadaniu popracowalam troche przy komputerze i wyszlam sie rozruszac. Wpadło 7,5 km w 43 minuty

Trening dopiero bede robic pozniej, ale pewnie nie bede miala czasu na wpis, wiec uzupelnie juz teraz z planowanymi obciazeniami

TRENING
plecy grubość

1. Martwy ciąg 6 x 10
60 kg

2. Przyciąganie uchwytu wyciągu wąsko do brzucha 6 x 10

3. Wioslowanie hantlem w opadzie tułowia 6 x 10
16 kg

4. Podciaganie z gumą podchwytem 6 x 8

Zapowiada sie dosyc krotko, ale nie lekko

DIETA
2800 kcal

100g bialko/ 50g tłuszcz/ 520g wegle

1. Platki owsiane, jablko, gruszka melon, mleko kokosowe do kawy
2. 1,5 grahamki, krem z dyni, pestki dyni, twarog tlusty , jednak taki, ktory kupuje od starszej Pani, ktora sama go robi to zupelnie inny smak niz te sklepowe
Przekąska: 20g nerkowce, kawa z mlekiem kokosowym
3. Po treningu: banany, pomarańcza
4. 2 jablka, 2 gruszki
5. Kasza jaglana, brokul, pomidory, ciecierzyca

I dwa pierwsze posilki na foto





Zmieniony przez - Franii w dniu 2017-04-05 10:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DNT

Dzis dzień wolny od treningu, ale pracy sporo, bo az od 12 do 22.. A jeszcze wczesniej musialam posiedziec troche przed konputerem, wiec pewnie wieczorem bede i tak dosyć mocno zmęczona W ciagu dnia kilka personali i 2 godziny prowadzenia crossa, wiec aktywnie

DIETA
2800 kcal
70g białka/ 50g tluszczu/ 520g wegli

Musze sie pilnowac, zeby zjadac te 2800 kcal, bo jak jem mniej to mimo ze nie czuje glodu to po kilku dniach na takich nizszych kaloriach dopada mnie glod i dojadam co mi wpadnie z lapy (najczesciej orzechy) zamiast sobie zaplanowac wszystko i panowac nad tym A latwo na takiej diecie jak ta moja aktualna nie dojesc, bo objetosciowo jedzenia jest duzo, ale dla mnie to akurat ogromny plus

Troche poczytalam i poszperalam jak ukladac diete oparta na produktach, ktore sobie powybieralam, zeby mialo to rece i nogi, wiec eksperymentów ciag dalszy Dzis z rana tylko owoce, ale owsianki jak wczesniej i kasze z owocami tez moga wskakiwac w to miejsce jak bedzie sie chcialo ciepłego

1. Jablka, gruszki, pomarancza
2. Banany, kiwi
3. Jablka
4. Zupa krem z pomidorow,pestki dyni, ciecierzyca
5. Warzywa (świeży szpinak, pomidory, papryka), ciecierzyca, nerkowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Franii a ile czasu jesteś na niższym białku i jakie wizualne zmiany zauważyłaś? I samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pół dnia same owoce, mój żołądek by umarł
ale owsianka to już spoko

też jestem ciekawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium