SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 79007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Jak juz bede piekna i bogata to tez sobie taki catering zafunduje, o!
Chociaz jak sie jest pieknym i bogatym to sie ma czas na fit gotowanie... Tak z czystej ciekawosci - ile taka przyjemnosc kosztuje w Polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tea ceny są różne naprawdę różne. Zależy od kaloryczności, zapotrzebowania (np. dieta specjalna, bezglutenowa itp itd), ilości dni. Biorąc pod uwagę koszty zakupów i czas przygotowania to w niektórych miejscach nawet się opłaca. Zawsze też możesz wziąć dzień czy tydzień próbny żeby zobaczyć czy w ogóle posiłki Ci odpowiadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak pisze Eveline koszty sa rozne, ale zazwyczaj między 50 a 60 zł za jeden dzien z tego co sie orientuję I faktycznie jak sie podliczy sumiennie ile sie wydaje na zakupy, gotowanie, czas, to czasem sie oplaca kupic taki katering. Chociaz wiem , ze przygotowując posilki samemu mozna i wydac 15 zł dziennie, kwestia czy komus zalezy, zeby oszczędzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
u mnie w normalniej cenie 2000 kcal bezglutegnowe to co najmniej 65zł
tyle, że ja zauważyłam, że mając catering nie wydawałam jakoś duzo wiecej, bo nie chodziłam po sklepach, nie kupowałam czegoś ekstra etc
tyle, ze ja tez placilam mniej niz te 65zl za dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi na dluzsza mete tez katering nie pasuje, bo lubie gotować ale od czasu do czasu takie urozmaicenie, czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no to mnie się nie opłaca, potrafię jakos ekonomiczniej robic zakupy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mi się tylko opłacało jak brałam 3 z 5 posiłków, śniadania robiłam sama i koktajle po treningu
do sklepu wchodziłam tylko po banany, mrozone truskawki i jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
mi się tylko opłacało jak brałam 3 z 5 posiłków, śniadania robiłam sama i koktajle po treningu
do sklepu wchodziłam tylko po banany, mrozone truskawki i jajka

I te 3 posilki to chyba faktycznoe najlepsze rozwiązanie, zeby bylo wygodnie i w miare tanio

I przez ta dyskusje o katerinagch zapombialam wczoraj zrobic wypiske

Tak jak wczesniej pisalam przez bol nadgarstka moge robic tylko plecy i nogi wiec wczoraj zrobilam plecy a dzis beda nogi, ale zaczne sobie od martwych ciagow jakis ciezszych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo zalezy mi, zeby za 3 miesiace byc zadowolona ze swojego wygladu, ze zaczynam oficjalna redukcje, ktora potrwa dokladnie 95 dni, do mojego wyjazdu
Ale przeprowadze ja bez zadnych eksperymentow, tak jak zawsze dzialalo, czyli bez spiny liczac dokladnie makro i sie go trzymajac. Nawet jak wpadnie jedzenie na miescie, wyjazd (a beda dwa dluzsze po drodze) albo jakis kawalek czekolady to wszystko wklepie w kalkulator i tyle

Zaczynam od 2600 kcal i rozkladu, ktory latwo mi utrzymac i zawsze przynosil dobre efekty. I zero kardio, tylko silowy, zeby bylo potem jak manewrowac rozkładem i aktywnoscia.
Chce na plazy mieć forme fit model

TRENING

1. Martwy ciag 10 x 5
80 kg

2. Wykroki chodzone z hantlami 4 x 20
8 kg

3. Goblet squat 4 x 15
16 kg

4. Wypychanie na suwnicy. 4 x 12

5. Uginanie nog z pilka 4 x 15

6. Odwodzenie na maszynie 4 x 20

7. Prostowanie nog siedzac na maszynie 4 x 12

DIETA
2600 kcal
180/75/300

1. Jajka, maka jaglana, jablko, gruszka
2. Fasola czerwona, jajko, banan
3. Platki owsiane, banan, jablko, odzywka bialkowa
4,5. Kasza jaglana, pstrag, warzywa
6. Serek wiejski, pestki dyni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium