SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
na tn chleb tez sie czaje
przy mniejszej ilosci kcal rzeczywiscie lepiej sprawdza się mniejsza ilość posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
na tn chleb tez sie czaje
przy mniejszej ilosci kcal rzeczywiscie lepiej sprawdza się mniejsza ilość posiłków

Rób, warto
A co do ilości posiłków to zauważyłam, że mi pasuje mniej jak mam mniej pracy, tzn mniej niż 8 h, jak mam 8 lub więcej to musze mieć ich 5 albo 6

TRENING

1. Wyciskanie płaska 5 x 8 
30 / 32,5 / 35 / 37,5 x 6 / 40 x 5

2. Przysiad bułgarski 4 x 12 
6 kg

3. Ściąganie V do klatki 4 x 12 -> przyciąganie do brzucha siedząc

4. Ściąganie drążka prostymi rękoma 4 x 15 

5. Bird Dog 4 x 20 

6. Face Pull siedząc 4 x 15 

7. Odwrotne pompki 4 x 15 

8a. Sit up z piłką lekarską 4 x 20
8b. Plank 4 x max 

Ciężar dokładałam w wyciskaniu tak jak radziliscie wczesniej i poszlo takjak napisalam wyzej, kolejnym razem powtórzę tak samo.

Ściąganie V do klatki zmieniłam na przyciaganie uchwytu do brzucha, bo z gory jakos w ogóle tego nie czuję.

Dodatkowo caly dzień na nogach, juz di tej pory nachodzilam z 6 km a zaczynam wlasnie zmianę w pracy i tu pewnie zrobię kolejne tyle

DIETA
2800 kcal

175 / 90 / 325

1. Płatki jaglane, jablko, jogurt naturalny, odżywka białkowa, orzechy brazylijskie
2. Zupa krem z dyni, marchewki i papryki z mozarella i pestkami dyni + chlebek gryczany (wyszedl super, przepis jest w kuchni sfd, wiec nie będę powielać )
Przekąska: kawa z mlekiem migdalowym + orzechy pekan
3,4,5. Ziemniaki, piers z kurczaka, oliwa z oliwek, warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
z góry musisz ciągnać aż prawie do brzucha, lekkim łukiem nawet
wtedy najszerszy zaangażujesz


masz TRX na siłce?
jeśli tak to bułgary zamień na bułgary z TRX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
z góry musisz ciągnać aż prawie do brzucha, lekkim łukiem nawet
wtedy najszerszy zaangażujesz


masz TRX na siłce?
jeśli tak to bułgary zamień na bułgary z TRX




Czytam Ci w myślach. Właśnie zapomniałam napisać, że dziś robiłam na TRX i weszło w poslad konkretnie


Zmieniony przez - Franii w dniu 2016-11-23 14:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING

1. Martwy ciąg sumo 5 x 8 
60 / 65 / 70 / 75 / 77,5

2. wyciskanie hatnli siedząc 4 x 10 
12 kg

3. unoszenie bioder ze sztangą 4 x 15 
75 kg

4. podciąganie 5 x max 
Zrobiłam x 10 z gumą

5. rozpiętki 4 x 15 
8 kg

6. uginanie z hantlami 4 x 12 
8 kg

7a. allachy 4 x 20 
7b. Unoszenie nog lezac na plecach 4 x 20

Jak ostatnio poszło mi mega szybko to dziś jakoś się ciągnęło, ale ostatecznie wyszła standardowa godzinka.

Czuje, ze siła stanęła w miejscu i nie może ruszyć do przodu

DIETA
2800 kcal
175 / 90 / 200

1. Jaja, chleb gryczany, masło migdałowe, pomarańcza
2. Jaja, mąka gryczana, jablko, orzechy pekan, mleko migdałowe
3,4 kasza jaglana, pierś z kurczaka, olej kokosowy, parmezan, warzywa

Jutro mam dzień wolny od treningu i pracy też mało, bo tylko 4 godziny
Rano się chyba pomierze, a jak nie jutro to w sobotę na pewno

No i widzę się jutro z Kebula, tym razem to ona mnie odwiedza w Olsztynie, a dokładniej nie mnie a mojego chłopaka z nadzieją, że jego magiczne ręce ja naprawia (jest fizjoterapeta, nie żadnym szamanem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Zazdroszcze- facet fizjo to musi byc skarb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maria1209
Zazdroszcze- facet fizjo to musi byc skarb

Dla jego pacjentów owszem, robi cuda Ale dla mnie często nie ma już czasu siły i chęci a ja go nie męczę juz po pracy, żeby się mną zajmował, praca to praca a dom to dom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja bym chyba nie miala skrupolow Chociaz jak nie ma strasznej potrzeby to wiadomo, nie ma co meczyc ale i tak fajnie miec fachowca przy sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maria1209
Ja bym chyba nie miala skrupolow Chociaz jak nie ma strasznej potrzeby to wiadomo, nie ma co meczyc ale i tak fajnie miec fachowca przy sobie

Fajnie, fajnie, oczywiście zdarzyło się, że mnie ratował ze dwa razy jak po treningu mi strzeliło coś i nie mogłam się ruszać.
I jako ciekawostka, zajmuje się też terapią wisceralną i po części dzięki jego terapii wróciły mi regularne okresu. Zaburzenia miesiączkowania to nie tylko zaburzenia hormonalne, ale też napięcia w jamie brzusznej Jak kogoś to interesuje to piszcie priv, poopowiadam albo odeślę gdzie można o tym poczytać, żeby tu dyskusjo nie robić

DNT

Kusi mnie iść zrobić trening, chce mi się ale się powstrzymuję, bo wiem, że będę ćwiczyć jutro i pojutrze, a w końcu odpoczynek też ważny..

DIETA
2300 kcal +cheat
150 / 80 / 250

1. awokado, płatki owsiane, jogurt naturalny, odżywka białkowa
2. jaja, mąka gryczana, olej kokosowy, suszone pomidory
3. nalesniki : jajo, maka gryczana + lyzka skrobi ziemniaczanej, nadzienie: twaróg + banan
4. kasza gryczana, pierś z kurczaka, olej kokosowy, parmezan, warzywa
Cheat: zapiekanki z dwóch grahamek z serem i chorizo + lody z bananów, śmietanki kokosowej i nerkowcow

No i pomierzyłam się, spadki mniej spektakularne i czuję też, że nie spadło tyle co przy ostatnich pomiarach, ale ile można chudnąć Głodna nie chodzę (2800 kcal w DT i 2300 w DNT + 1 cheat/na tydzień), czasem jak mam długi dzień, zaczynam pracę o 6 a kładę się spać koło północy to mam dłuższe przerwy między posiłkami i wtedy delikatnie odczuwam ssanie, ale to nic strasznego No i czekam na komentarz Bziubzius czy zostajemy dalej z tym samym rozkładem czy robimy jakąś zmianę





Zmieniony przez - Franii w dniu 2016-11-25 15:17:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium