SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 79026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Aż mnie wykrzywiło na myśl o takich słodkim tłustym "omlecie" ale fakt - jak coś regionalne to warto spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis pogoda lepsza, moze nie bardzo cieplo, bo ok 15 stopni, ale nie bylo mgly, nie za duzo chmur i dobra widocznosc

Wyszlismy z przeleczy wyznieckiej (chyba tak sie nazywala ) na Mala Rawke (po drodze herbata w Chatce Puchatka ), potem Wielka Rawke, stamtad na Krzemieniec, spowrotem Wielka Rawka i zejscie do Ustrzykow Gornych - calosc wyszla ok 5 godzin. Z Wielkiej Rawki widoki przepiekne, te przestrzenie robia ogromne wrazenie

Podejscia byly dosyc strome, ale nie za dlugie Za to ostatnie zejscie trwalo az 2 godziny. Pierwsze 20 min bardzo stromo w dol, lydki palily za to kolejne 1,5 h w miare plasko, przez las.. I szczerze byl to nudny odcinek, chcialo sie, zeby juz sie skonczyl

Udalo nam sie wrócić na parking, do samochodu na stopa i nie musielismy isc kolejne 5 km asfaltem. Uff

Opaska pokazala pokonane 20 tys krokow podczas trasy

DIETA

1. Wafle ryzowe z pasta z suszonych pomidorow, banan, jablko
2. Po drodze 2 banany i 2 jablka
3. Barszcz bialy + koromka chleba
4. Daktyle, kawa z mlekiem kokosowym
5. Krem z pomidorow, wafle ryzowe

Jakos nie mam dzis apetytu, chce mi sie tylko slodkich owocow






Zmieniony przez - Franii w dniu 2017-05-22 17:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607806
Super widoki, zazdroszczę Chętnie bym się na taką wycieczkę wybrała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
jejuuuu tez zazdrozcze. Polazilabym tak sobie. Cykaj foty, cykaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
piękne widoki!
obiecałam sobie rk temu, że tam wrócimy, czas o tym pomyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Widok mega. A 20 tys. kroków przy zmianach wysokości powinno się liczyć podwójnie, bo to nie to samo co po płaskim.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiecie co jest najlepsze ? Ze na trasie przez 4-5 godzin spotyka sie moze z 5 osob W krzakach siedzi pełno myszy, jaszczurek.. Latwo spotkac sarne i, niestety, tez niedzwiedzia I nigdzie indziej nie doswiadczylam tak glebokiej ciszy jak tu.
Tatry tez sa piekne i to pewnie wlasnie tam bedziemy czesciej jezdzic, bo sa bardziej spektakularnei jest wiecej ciekawych, wymagających tras, ale tu zdecydowanie czuje sie blizszy kontakt z natura.

Właśnie zaraz wychodzimy z pensjonatu, dzis Polonina Wetlinska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Taka cisza to by mi się przydała. Pozazdrosścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja lubię swoje Mazury za to właśnie że są jeszcze miejsca gdzie jest cisza, spokój, mało ludzi. No ale jestem człowiek nizinnolubny - mi wystarczają pagórki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
m w Bieszczadach najbardziej podobała się Cisna i brak zasięgu w tel :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium