kebulaale trening wyszedł pięknie

siady bolały, ale przetrwałam, gorzej z tym ht...nie wiem jakim cudem to zrobiłam
TRENING
1. Wyciskanie płaska 5 x 15
25 kg
2.
Przysiad bułgarski na TRX 4 x 20
Bez ciężaru
3. Ściąganie V do klatki 4 x 15
4. Ściąganie drążka prostymi rękoma 4 x 20
5. Bird Dog 4 x 20
6. Face Pull siedząc 4 x 20
7. Odwrotne pompki 4 x 15
8a. Plank 4 x max
8b. Spięcia skos ujemny 4 x 15
Ciężar w wyciskaniu śmieszny, ale ta ilość powtórzeń.. Siła jest niby ma więcej, ale ostatnie 2-3 powtórzenia to już okropne pieczenie
Trening szybciutki, bo miałam mało czasu, więc przerwy ok 30-40 sek.
DIETA
2400
125/105/230
Trochę liczone na oko, wyjazdowo-hotelowa dieta

ale raczej na pewno niedojadlam dziś
1. Jajecznica z szynka + 2 kromki chleba, croisant z musem jabłkowym
2. Tuńczyk, kuskus, oliwa, jablko
3. Serek wiejski, wafle ryżowe
4. Watróbka drobiowa, jablko, cebula, olej
5. Płatki jaglane, jogurt naturalny, odżywka białkowa, 2 mandarynki
W trasie do domu zatrzymaliśmy się coś zjeść i pierwszy raz jadłam watróbkę i nawet to dobre, a zawsze się brzydzilam
Od jutra juz będzie po mojemu, planowo
Dziś dowiedziałam się, że ciężko mi będzie w tym miesiacu chodzić na sztuki walki ze względu na pracę, mam zajęte prawie wszystkie popołudnia i przykro mi strasznie z tego powodu.. Wiecie.. Ze ciągle praca i na jedyną rzecz, która mnie wciągnęła brakuje czasu i nie mogę tego robić.. Może znajdę treningi w jakims innym miejscu, może w godzinach porannych, ale niestety wątpię, że się uda..