SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC_fan/Blog/Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
aż to napięcie czuję tutaj, w rzeszowie...
patrz coś narobił:)
będę odwiedział;) działaj;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
No wpc tylko jak nie bedzie czym sie chwalic to pewnie wrzucisz wymiary dopiero przed ladowaniem ;D. Ja od nastepnego tygodnie zwiekszam aero zeby nie bylo ze sie o******lam na tescie

Zmieniony przez - SILCE w dniu 2010-01-06 12:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
mnie to zastanawia jak ty to prawo studiujesz, ze cale dnie na forum siedzisz?
ja nie jestem lepszy, ale studiuje administracje wiec moge

dzialam dzialam, na razie 2tyg luz, zaraz tzn od 2h ide po mieso do sklepu i nie moge sie jakos zebrac w sobie, ale juz uciekam... za chwile.

Silce: wprowadzajac CKD po swietach to nawet gdybym malym palcem w bucie nie ruszal to nie ma sily zeby nie ubylo kilka kg w pierwszy tydzien i nie chodzi tu akurat o tluszcz, tego zjedzie pewnie pare deko, wiesz jakjest, ale obiecuje, ze w poniedzialek wrzucam swieze i sprzed tygodnia bez oszukiwania

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-01-06 12:53:09

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
Dokladnie Maximus chcialbym byc ekto a najlepiej mezomorfem. Ale niestety "CHYBA" nie jestem. Mi zostalo duuzo do redukcji a ja jeszcze zaczynam od planu na mase :D ale po 5 tygodniach zobacze efekty i sie wezme za redukcje :] przy niskim BF moge pozniej walczyc o mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
e tam... jadę na 3kach albo poprawkach... czasami jakaś 4ka wpadnie;)
a na administracji wcale mniej nauki nie macie... zresztą... to prawa a nie medycyna więc;P?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
dawidowicz: wiec siedzimy calymi dniami na sfd

hetman91: co to za murzyn w avatarze?

mam prosbe: jesli ktos ma jakis pomysl na cwiczenie albo jakas metode do tego co robie zeby zwiekszyc sile barkow to prosze o propozycje bo, jak juz pisalem, robie serie jak gimnazjalistka
to samo z wyciskaniem na plaskiej-40/60/70/75 kombinowac jak wczesniej i robic az dojde do 6 z 75kg czy moze dac lagodniej np 40/50/60/70 i nie szalec? a moze jakas inna metoda pardziej efektywna jesli chodzi o redukcje, a niekoniecznie z walka o kazdy kg wiecej?

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-01-06 13:36:12

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
Hehe murzyn

Michael J White.

Blood & Bone polecam film.

Jedna z rzeczy która mnie w nim roz******la to 7 czarnych pasów z 7 różnych stylów walki :D m.in. Taekwoondo/Kyokushin etc.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
i co sie z murzyna Hetman smiejesz?

jestem po treningu,dieta na 100% bla bla bla

1. platforma skosem: 12,10,8,6-50,70,90,110kg

luz, bez zmian

2. MC-10,8,6-60,70,80kg

wywalilem ta serie rozgrzewkowa 40kg bo mnie wkurzala. musialem te male kolka zakladac i schylac sie za nisko, leniwy jestem i dalem duze po 20, tak mozna cwiczyc

3. plaska-12,10,4-40,60,70kg

nie wiem co sie dzieje. 2 pierwsze cwiczenia ok, ale potem opadlem z sil. trzeba chyba czas do ladowania jednak delikatnie pojechac z cwiczeniami bo na razie cienko

4. sztanga na siedzaco na bary-12,10,8-20,30,35kg

tu mialem sile, nowy tydzien bedzie na 40kg ost seria

5. bic sztanga na stojaco-12,10,8-20,25,30kg

leciutko bo ciezary tez lajtowe

6. tric wyciag-12,10,8-15,20,25kg

tak jak powinno byc

7. sciaganie drazka gornego do klatki-12,8-35,40kg

tu sie zayebalem w akcji bo zagadalem sie z takim chlopkiem robiac MC i polecialem szybko na plaska potem, niepotrzebnie to w sumie robilem, zero sily juz

30min na rowerze.


wlasnie robiac MC znowu zapytalem takiego kolezke co sadzi o technice bo wygladal przekonywujaco i mial kolo 35 lat, jakis dobry zawodnik.
powiedzial, ze MC nigdy nie robil ale wazne zeby plecy byly proste, a ja robie to tak jak nalezy.
potem powiedzial, ze w kulturystyce nie liczy sie zeby byc mega wielkim i ulanym. spojrzal na mnie i mowi jak masz ok 175cm to waga 85-86 bedzie ok zeby brzych byl plaski, miesnie geste, wsyztsko ladnie ubite, ale bez przesady.
potem mowi, ze ja jestem taki troche misiek, ale jak bede mial juz ze 25 lat to bede zalowal i zeby sie za siebie brac(mam 25 lat)
pogadalem z nim i mowie, ze wiem, ze mam 25 lat, ze cwicze od poniedzialku po przerwie, a wczesniej to tez pare miechow nieregularnie, i ze wlasnie mam plan zrzucic ze 20 przynajmniej kilo zeby dojechac tak do 90kg. zdziwil sie jak mu ppowiedzialem, ze waze 105-107kg i zaczal o dietach. ze trzeba unikac tluszczy, ze bialko, ze jak nie ma z pokarmu to jest jakis srodek, ze sie rozrabia pol na pol(z czym?) i cos tam zaczal pyerdolic to powiedzialem, ze na diecie to sie troche znam i ide klate robic.
pewnie sie zdziwil,ze nogi, plecy i klata na jednym treningu, westchnal, ze jestem gupi i poszedl

drugi z koleji kolezka w szatni taki konkret nabity zagaal i mowi, ze dobrze wygladam(w koszulce bylem) ze gora ok, przybita tylko brzucha troche. zdziwil sie, ze waze 107 i chce zjechacponad 20kg, pozyczyl wytrwalosci i poszedl, o

pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"pogadalem z nim i mowie, ze wiem, ze mam 25 lat, ze cwicze od poniedzialku"
"i cos tam zaczal pyerdolic to powiedzialem, ze na diecie to sie troche znam i ide klate robic. "

Jak będą takie fajne opowieści to będe stałym widzem.
MC można sobie nakrecic i wtedy zawsze ktos na forum mowi co zle co dobrze.

Kazdy ma jakąś wiedze, moze na madrego goscia w pewnych kwestiach trafiłes, wiec moze co ci podpowiedział.


MC też tak mam że jak małe krazki to sie wkurzam, wtedy robie sumo, bo sie tak schylac nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
sevrond: zawsze jak na kogos patrze to wiem czego moge sie po nim spodziewac i o co zapytac. jak widze kolesia ladnie nabitego ze stazem na oko 15 lat to o technike podstawowych cwiczen smialo, z dieta juz trudniej bo oni maja swoje zasady starej szkoly i na tym oczywiscie da sie zrobic "mase i rzezbe", ale co to ckd koles nie ma pojecia wiec nie wdaje sie w niepotrzebne gadki

co do techniki MC to wiem, ze jest ok. na poczatku zaczalem sam i pod koniec pierwszego treningu trafilem na kolesia 3-boiste, ktory pokazal jak robic i powiedzial, ze jest poprawnie.
nastepnie nasz mlody pedalkowaty trener, o ktorym tez pare historii pisalem, ale juz raczej nie bede bo patrzy na mnie wilkiem powiedzial, ze robie nie tak. pokazal mi jakas dziwna pozycje i nie przypominalo mi to niczego co znam. zglupialem, robilem po swojemu.
potem jakis kolezka mlody co wygladal na w miare kumatego pokazal mi "jeg jedyny poprawny sposob na MC, ktorego nauczyl go stary mistrz" wychodzilo na to, ze nalezy robic tylko MC na porostych nogach, a klasyczny jest zly bo niszczy plecy...
nastepnie poprosilem naszego starego, dobrego trenera zeby powiedzial jak jest i znowu mowi ze ok, a mlody dalej obcina mnie spode lna takze smiesznie jest

zatem dzisiejsi goscie na pewno glupi nie byli i tyle

a z tymi malymi kolkami to juz sie nie bawie. mialem jeszcze odczekac troche zeby wejsc na pierwsza seria z 60kg, ale jednak zrobie to juz teraz i bedzie bezstresowo.Ty masz te swoje 15tki wiec malych kolek nie wyzbedziesz sie jeszcze dlugo hehe, pozdro!

acha, jeszcze jedno-dziesiejszy kolezka powiedzial, ze oczywiscie "jak cwicze na rzezne to mam robic min 15powt w serii" takze standard

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-01-06 22:27:27

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach przerwy

Następny temat

krata na brzuchu, jak do tego dość??

WHEY premium