SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Możesz zamienić na popmki.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
Jakobson1997
Na szczęście te 2 podciągnięcia są nieaktualne. Wczoraj zrobiłem sobie dzień przerwy (po tygodniu ćwiczeń) i dziś zrobiłem 4. Potem serie negatywów 7-11-12-14.

Kurcze, zacząłem mniejwięcej przed tydzień przed końcem lipca i z 0 wbiło do 4. Jak myślicie, dobije przed 6 września przynajmniej 7 :D ?

Kurcze, jestem szczęśliwy że idzie do przodu :D


mniej więcej*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
Karciarz
Możesz zamienić na popmki.


Pompki też robie. W domu jak wróciłem z parku zrobiłem 20-15-13-10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
@Jakobson1997 poszukaj sobie w google plan armstronga.to jest na podciąganie na drażku.sam nim jadę i są bardzo duże efekty

@WŚ biegasz jakimś konkretnym planem?bo wyniki masz bardzo dobre,.pomimo że ważę blisko 100kg to sporo mi brakuje do Twojego wyniku choć nie jest jeszcze tragicznie.dobrze mieć mniejszą masę


Zmieniony przez - Geng w dniu 2016-08-17 15:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1770
a czym sie kierowaliscie idac do wojska, bo ja sie spotykam z opiniami po co itepe. wiadomo ze to moja decyzja i nicc na nia nie wplynie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 706
Nie będe się rozpisywał więc ujmę to bardzo krótko : JESTEM PATRIOTĄ I KOCHAM SWÓJ KRAJ , a służbą wojskową mogę to w jakimś stopniu udowodnić.
Jeśli ktoś kieruje się wyłącznie kwestiami finansowymi(a znam kilka przypadków,gdzie tak jest) to smiać mi się chce...









Zmieniony przez - Bartek4012 w dniu 2016-08-17 17:50:13
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Podciągniecia w porywach 5 trzeba wzmocnic rece wszystko trzeba tylko czasu nie ma bedzie ciężko jak jeszcze dojdzie bieganie w masce czy w pełnym ekwipunku to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
@Geng no właśnie patrze, skoro polecasz to wypróbuje. Myślisz, że dzięki niemu do września zrobię z 7 ?

@pushup finanse, prestiż, mundur, duma, hajs na studia, możliwość pojechania na misje (przygoda), no i wzorem są dla mnie ludzie tacy jak Pilecki. Ogólnie nie opłaca się być polskim patriotą (zawsze źle kończą, a państwo jest niewdzięczne) ale cóż, jak się nim jest to taka nasza dola...

@Kajdan zrobisz siłke na spokojnie, ja parę tygodni temu nie mogłem zrobić nawet 1 a dziś już 4. Do września licze na 7.


Na jakie idziecie specjalizacje ? Ja wybrałem rozpoznanie artyleryjskie. Zdobywanie danych o nieprzyjacielu, terenie i warunkach atmosferycznych. Wydawało mi się dość ambitne (a przynajmniej bardziej niż strzelanie z działa).

PS: Rok temu mogłem zrobić 8 podciągnięć, ale przyszedł czas na maturę, siedzenie w książkach, kucie i wpierdzielanie dużych ilości fastfoodów to się przytyło 10 kg. Nie wspominając o świętach i pierogach hehe.


Zmieniony przez - Jakobson1997 w dniu 2016-08-17 19:09:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
@Jakobson1997 progres będzie z treningu na trening,rób tylko to wytrwale.na początku możesz mieć progres w kolejnych seriach a nie w pierwszej ale na to nie patrz,tak po prostu jest i sam tak miałem.3-4 tydzień może być regres ale czytałem że to normalna sytuacja i minie.ciśnij tym planem,na sp też jest drążek i będzie można ćwiczyć także tam też kontynuuj ten plan.wypróbowałem go na własnej skórze i działa.

u mnie na karcie nie pisze jaka specjalizacja ani w wku nic nie mówili.ale specjalizacja jest mało istotna tak na prawdę.chociaż możliwe że kierowca bo do grudziądza idę i major mówił że jako kierowcy to możemy tydzień wcześniej nawet skończyć sp ze względu na szkolenie specjalistycznie ale niekoniecznie.może wcześniej a może jak wszyscy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 395
Geng
@Jakobson1997 progres będzie z treningu na trening,rób tylko to wytrwale.na początku możesz mieć progres w kolejnych seriach a nie w pierwszej ale na to nie patrz,tak po prostu jest i sam tak miałem.3-4 tydzień może być regres ale czytałem że to normalna sytuacja i minie.ciśnij tym planem,na sp też jest drążek i będzie można ćwiczyć także tam też kontynuuj ten plan.wypróbowałem go na własnej skórze i działa.

u mnie na karcie nie pisze jaka specjalizacja ani w wku nic nie mówili.ale specjalizacja jest mało istotna tak na prawdę.chociaż możliwe że kierowca bo do grudziądza idę i major mówił że jako kierowcy to możemy tydzień wcześniej nawet skończyć sp ze względu na szkolenie specjalistycznie ale niekoniecznie.może wcześniej a może jak wszyscy


No to będę cisnął. Od jutra jadę z tym planem. Już nie mogę się doczekać. Powiem szczerze, że im więcej się ćwiczy tym więcej się chce. Dobrze, że jest drążek w woju. Może będzie jakiś kolega jeszcze co mi pomoże hehe.

Hmm dziwne. Myślałem, że wszyscy się dowiadują o specjalizacji przed wyjazdem. Jak przyjechałem do Giżycka to Pan Kapitan chciał mnie do Wrocławia wysłać, ale odmówiłem i poprosiłem o coś bliżej domu. Zaproponował mi Węgorzewo i Gołdap. W sumie wszystko było związane z artylerią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium