SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-bardzo ładnie na tych kółkach te muscle robisz.Kolega też wymiata-kopyta silne jak u konia!.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ruski - Kozak jak cholera!!

Łukasz 2 - Kurde zaczełeś mnie motywować swoimi filmami, robisz Mega postępy , Muscle super w dodatku z nogami w poziomce, .
Kolega też mocny, też mocne nogi super.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
drazekm
Maciej wiesz coś w temacie wysyłki nagród za dipsy?,pytałem na fb ale nikt nie odpowiedział.

Jak z Maksem rozmawiałem ponad tydzień temu to mówił że po Nowym Roku będą, prawdopodobnie w tym tyg co teraz będzie powinny przyjść.

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Super że filmiki się podobają. Mariusz Ty mnie motywowałeś swoimi filmami teraz ja się odwdzięczam. Kolega też zaczyna robić treningi SW i mile jestem zaskoczony poziomem jaki prezentuje. Mam nadzieję że coś nagramy bo pomału zbieramy materiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tatar

Jak z Maksem rozmawiałem ponad tydzień temu to mówił że po Nowym Roku będą, prawdopodobnie w tym tyg co teraz będzie powinny przyjść.

Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
A ja ciągle o tym samym,ale super dokładna próba i pokazane krążki-musiałem wrzucić Ciekawe jakie wyniki zrobiliby bracia Plutowscy-nasze gwiazdy podchwytu? :)





Zmieniony przez - lukix w dniu 2014-01-04 21:10:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Łukasz siłę to mają kosmiczną. Ciekawy jestem jak u nich ze stawami. Takie ciężary to już bardzo duże siły na łokcie działają. A Ty jak robisz trening z ciężarem to nie masz problemów z łokciami? Ja ostatni robiłem planche na treningu i teraz mam jak by mi ktoś igłę w łokieć wbijał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bardzo ładnie się ten ,,Kamau '' podcjąga , wszystko czarno na białym , już go obserwuje od dawna i jest bardzo dobry.

Łukasz , pozbierałem już prawie tych wystawek 20 z różnych podciągnięć , wszystkie kombinacje, fajnie to wychodzi , jest tego naprawdę dużo przez te wszystkie lata , jeszcze kilka wstawek brakuje i będzie film. HA , jak ogarniesz te wszystkie z filmu to będziesz gość.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-nigdy nie miałem problemów z łokciami.Do sporych ciężarów dochodzę stopniowo-stawy są już wtedy mocno dogrzane.

Mariusz-na pewno filmik będzie super.Jestem ciekawy co tam wymyśliłeś i czekam niecierpliwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Czekam, na podpowiedzi, czy będzie dobry, może coś zmienić, nie wiem, może jest dobry, nie wiem ??


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium