SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 888841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
o ****a abon mi sie skonczyl ja chce wyslac wiadomosc a tu pisze ze jeszcze zostalo iles tam sekund i ze musze poczekac trzeba bedzie komus komorke zakosic i wyslac smsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Też mam takiego kota

Co polecacie aby mieć chęci do treningu...

poprostu ostatnio nie chce mi sie trenować ... myslałem nad shockiem ale to prawie 200zł i tylko 50 porcji tylko nie pisać thermal lub tussi bo narazie nie chce efki.

zostało mi jeszcze z 10-12 dni cyklu i zamiast pod koniec dawać z siebie wszystko to daje "dupy" wydajność treningów spadła jak s****ysyn

chyba sie ****a przetrenowałem ... 2 duze cykle jeden po drugim pokonały mnie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
MDRAGON jestes w chu.. sytuacji.
Tez tak mialem nie raz i w****ialem sie strasznie na siebie.
Ale chyba jedynym rozwiazaniem jest odpoczynek

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
nie dam się ****a ... jutro wale kawe z 8-10 łyżek + trochę cytryny podobno nic tak nie "kopie" sprawdze

kojot - chodź pospamować

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
smoku 8-10 ? ło qrva takiego cuda to jeszcze nie próbowałem cytryna dobra do kawy jest? nie próbowałem, czas pomyśleć o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
ja niekiedy wale kawe z 6 łyżek ...

ale pdobno ww przepis jest dobry - jutro stestuję

zaraz ide robić aeroby

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Ciekawe czy sezonowcy zaczeli juz trenowac.Bo u mnie cosik ich nie widu.Ale jeszcze czas do wakacji to moze sie jeszcze pojawia.Nie moge sie ich doczekac zawsze jak ich widze to ubaw jak s****ysyn.A u was juz sa???

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
Erulf-nie pamietam

Ninia-jak mam byc szczery to powiem tak...od góry do pasa
9/10...wypas/serio mowie!
ale od pasa na dol,to popracuj nad udami,lydki tez
4/10

nie wiem czy sie wkurzysz czy nie...ale mowie Ci jak ja to widze...gora nawet nic nie ruszaj,tylko lekko"podrzezb"
popracuj wiecej nad dolem
mam nadzieje ze sie nie obrazisz tylko wezmiesz to jakos rade

A tak pzoatym dzisiaj od 9 do 15 bylem na lotniksu,zeby przelecciec sie szybowce...wypas jednym slowem!!jak ktos nie latal,polecam...widoki za***iste,polowe rzeczy nie wiedzialem ze sa w mojej miejscowosci...kojot chcialem Cie szukac,ale zapomnialem gdzie dokladnie mieskzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
już 47 sogów

piotrrr wyrabiasz się

zaraz moze będzie 48

oraz postanowiłem przywalić 100-150g węgli więcej dziennie może będzie lepsza moc

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-04-21 18:07:27

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Witam, ja juz w domku po ciezkim dniu. Pogoda dopisala i bylo za***iscie oby jutro tez tak przygrzewalo Niunia masz super figurke

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium