SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
daj fote

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
bylem na rowerku 30min intensywnej jazdy jestem teraz padniety pot sie leje ze mnie teraz pod prysznic a potem do lekcji hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Najsłabsza strona: masa, a na serio to łapki

Nie mam jak załatwić abona więc nie będe bawił się w wklejanie fot co 5 minut do****** jak jakoś kase na koma załątwie albo namówie mamuśke na abona

Kocham was picze :-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Adriano zadna tegho nie ma, generalnie chodzilo o to ze chodzily po miescie i wyciagaly pineski z drzew i wrzucaly d sloika a potem to gdzie do jakiegos urzedu zaniosly i awanture robily

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Nikt jeszcze tu chyba nóg nie pokazywał ?? :D

niwix co z Ciebie taki gangsta? Troche śmieszne mi się to wydaje :/ Tak samo te fotki w mroku w dresie (w podpisie), rozumiem artystyczne ale chyba takiego sensu nie mają i nie rozumiem po co ten lans ? Szacunku Ci brak w środowkisku? Może źle zrozumiałem te foty, może mają inne znaczenie więc napisz o co kaman?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
lisuuu ten sam problem mam co ty z tą masą.
za****a nie moge przybrac wkurzają mnie te wystające żebra, tzn nie mam problemu zeby wiecej jesc i przytyc, tylko to wszystko w brzuch idzie

chyba bez diety nic nie zrobie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166


Nie dałeś eytować lisek!

O tą fote chodziło z nogami :P Mało widać ale coś tam jest ;)

erulf - co jest??

Koniu - zazwyczaj lasce to ja wpycham jęzor, dziwne że Ty lubisz jak Tobie wpychają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
Koniu spoko dzięki za chęci :*
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium