SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris piona bo ja nie wierzę w takie cuda też

Jestem ciekawa jak poćwiczyłaś dziś barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
ŚRODA - dzień treningowy ;) BARKI< TRICEPS<BRZUCH

MISKA:

1.70 g owsiane, 20 g WPC, 100 g dynia, 10 g czekolada gorzka, 80 g białka jaj, 50 g jagody, proszek do pieczenia, kakao, 50 ml mleko ALPRO do kawy



TRENING

2. 80 g makaron razowy, 120 g filet z kurczaka, warzywa, ketchup



3. 2 bułki( 200 g ), 120 g filet z kurczaka, warzywa, ketchup, 2 plastry sera LIGHT ( po jednym gryzie wylądowały w koszu - ani odrobinę nie przypominało to sera w smaku bleeeeeeeee)



4. 80 g makaron razowy, 120 g filet z kurczaka, warzywa
5. 120 g filet z kurczaka, warzywa


TRENING:

1. Unoszenie ramion ze sztangielkami na boki siedząc 6x 10/11/12/13/14/15/16
2. Rozpiętki ze sztangielkami siedząc w pionie na ławce 4x12
3. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do klatki stojąc 4x12
4. Wyciskanie sztangi z przodu stojąc na szerokość barków 4x12
5. Wyciskanie ketla jedną ręką do pełnego wyprostu 4x10 ( robiłam to pierwszy raz także technika pewnie kuleje)
6. Unoszenie ketla w opadzie wzdłuż tułowia 4x12

7. Francuskie wyciskanie sztangi za głowę leżąc 3x12
8. Prostowanie ramion przy użyciu wyciągu górnego podchwytem 3x12
9. Prostowanie przy pomocy grzybków 3x12

10. Spięcia przy pomocy wyciągu na piłce
11. Unoszenie bioder (bardzo powolne opuszczanie nóg) 4x5 (wiem wiem, zadziwiająca ilość powtórzeń - pokazuje jak strasznie słaby mam brzuch, no nic zrobi się

Po treningu 30 min cardio - 5 min rozgrzewka, 10 min interwał, 15 min standardowe tempo. Upociłam się jak mysz podczas porodu.

Na koniec jeszcze jedno zdjęcie z wczorajszego dnia. Miska trzymana nawet poza domem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
wyjmuj te Michałki z torby.. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Uważaj bo wilka złapiesz

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Sporo tych ćwiczeń na barki ciorasz :D ja po 3 juz mam taka pompe :D btw, Doris dobrze wyglądasz! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
I jak Ci weszło 5 i 6 ćwiczenie? Bo widzę ze mamy podobny plan na barki miske trzymaną poza domem się bardzo chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Akens- Nie jestem głupia, nie będę sobie sama w kolana strzelać - nie wożę w torbie niczego co słodkie :D

Bebolek - Mnie tam wilki nie groźne, niech one uważają na mnie - jestem mięsożerna :D

Laura - Ostatnio jak zrobiłam chyba 4 ćwiczenia na barki to czułam STRASZNY niedosyt, dlatego dziś postanowiłam zrobić nieco więcej - mam nadzieję, że jutro będzie chociaż jakiś najmniejszy zakwas z tego powodu ;) Dziękuję, Ty też ;)

Sylwia - wszystkie weszły mi bardzo dobrze, oczywiście od kiedy wykonuję ćwiczenia nieco wolniej/ dokładniej zjechałam co prawda z kilogramów aczkolwiek wierzę, że wyjdzie mi to na dobre ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Doris dobry trening ciężki trening = ciężkie mięśnie

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Jestem tego samego zdania, czasem mniej znaczy lepiej czekamy na jakieś focie z progresem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium