SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też poszaleję a coooooooooooo w zeszłe swieta diete głupia trzymałam! ani kawałka ciasta ani nic

Doris nooo dokładnie! kino razem a jednak osobno - nie wiem jak to mozliwe?!

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-12-01 19:19:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber872.
Też poszaleję a coooooooooooo w zeszłe swieta diete głupia trzymałam! ani kawałka ciasta ani nic

Doris nooo dokładnie! kino razem a jednak osobno - nie wiem jak to mozliwe?!

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-12-01 19:19:26


Ja też nie wiem jak to się stało ALE... było miło ;)
Ja też trzymałam głupia michę sztywno, a byłam na masie :D Teraz już na pewno tego błędu nie popełnię. Już się doczekać nie mogę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dorota forma super .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Amber872.
Też poszaleję a coooooooooooo w zeszłe swieta diete głupia trzymałam! ani kawałka ciasta ani nic

Doris nooo dokładnie! kino razem a jednak osobno - nie wiem jak to mozliwe?!

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-12-01 19:19:26


Ja też nie wiem jak to się stało ALE... było miło ;)
Ja też trzymałam głupia michę sztywno, a byłam na masie :D Teraz już na pewno tego błędu nie popełnię. Już się doczekać nie mogę !

widz,e ze nie tylko ja mam takie rozkminy i plany ja przez kilka swiat z rzedu juz odmawiam ukochanego sernika mojej babci, w tym roku postanowilam zluzowac galoty i w koncu spedzic te swieta jak normalny czlowiek
fajnie, ze tez macie takie plany, czlowiek musi jednak umiec od czasu do czasu zaszalec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
W końcu nie samą sylwetką człowiek żyje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Jeżeli ktoś trzyma dietę cały czas, niezależenie od pory roku to czym jest jedzenie do woli nawet dwa dni wszystkiego na co ma się tylko ochotę ?? Odłożą się kilogramy tłuszczu czy co ?? Jedyna zmiana jaka zachodzi to częstotliwość chodzenia do toalety ale i to nie zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
To zjedz ALE jeden widelec ( oczywiście jak dasz radę na tym zakończyć). Forma od tego Ci raczej nie przepadnie a odpoczniesz psychicznie bo chyba już zaczyna być ciężko co?


Ni właśnie jest tak jak mówisz! Boje się ze Nie wystarczy ten widelec... A poleca całe dwa talerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
WNC- Dzięki, do Super formy to jeszcze wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele brakuje.

Aga - Nie wiem kto Ci to nałożył do głowy, żebyś TY nie mogła w święta zabalować przy stole ;)
Cieszę się, że zdrowy rozsądek wrócił.

Julia - Otóż to !

UNS - Jakiś Ty mądry ;) Popieram oczywiście. Szkoda, że rok temu się nie znaliśmy i miałam inne podejście do tematu.

Sylwia - Możesz poproś męża, żeby Ci skołował tylko jeden widelec takich pyszności, nie będziesz miała możliwości zjeść więcej to nic się nie stanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Ma ktoś jakieś życzenia Mikołajkowe bo niebawem zamieniam się w Mikołaja i mam zamiar zrobić parę prezentów..... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Z pewnością :)

Nieco podstawowych suplementów :(

Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-12-01 23:09:04

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium