SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 396972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Gwid - Wrzucaj. Jesteśmy ciekawi jak to wygląda w praktyce.
Te koreańskie dipy robiłeś tak jak na filmiku? Facet schodził b.głęboko i pochylał się w poziomie.


Tak. Trochę dupskiem haczylem jak się opuszczalem i podnosilem. Dodatkowo trzeba było wskoczyć na rurę na wysokosci 2,8 bo nie mamy takich pałąków jak kolesie na filmiku.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131103
Toż to akrobacja w cyrku!
Mam słabą wyobraźnie do tego wskakiwania na 2,8m!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
20-07-2016r. DT

Trening 1 WOD

1) rogrzewka

1 mila bieg
2xmax 500 m row na wioślarzu, były do wyboru burpy albo pompki ale jako że w tygodniu już się ich nawaliłem wybrałem wioślarza

2) 5 min DU/TU practice skakanka --> filmik

3) goat day - trening słabości , HSPU --> filmik chyba

4) Hollow rock - tabata, MIAZGA na brzuch





wygląda śmiesznie - zróbcie 8 rund --> 20 sec pracy 10 przerwy brzuch ma być na okrągło napięty - piecze jak jasna cholera nie można zmienić pozycji z odwrotnej kołyski, robiliśmy z partnerem żeby nas bujał

5) WOD na czas w miarę prosty i szybki o ile umie sięrobić DU bez problemu

150DU/300 SU
50 wall balls
100 DU/200 SU
35 wall balls
50 DU/ 100 SU
20 wall balls

Robiłem single - wychodzi że w minucie mogę 100-110 zrobić różnica między mną a laską która robiła DU to 5 min na 12 moich mamy takiego jednego koksa która ma wydolność kosmity, jak ją kiedyś dogonię wydolnością to wiem że nic mnie nie pokona pełen szacun bo to co ona robi to powala na dechy - motywuje strasznie jak się koło niej robi.

Rolowanie i trochę rozciagania na koniec.

trening 2 - sztangi

1) power clean - 5x5 oraz 3x3, jakoś 80 kg mnie zabiło pomimo iż daję z tym radę ale może przegiąłem wcześniej. specjalnie nie robiłem pełnego podsiadu bo wtedy wchodzą większe ciężary a nie o to chodziło - tempa siła. do korekty trajektoria sztangi( momentami za daleko od ciała) i łokcie trochę za nisko --> filmik

2) power snach z lekkim podsiadem - 5x5, 3x3 -od 30 do 55 kg. z 50 nie było problemu i szło jak w masło pomimo braku skóry na kciuku. 55 jednak ni huhu nie chiało tak ładnie wchodzić, weszło 3 razy ale brzydko z dociśnięciem. mega ciężki technicznie ruch. nie dziwię się że na mistrzostwach CF jest praktycznie obowiązkowy. nie ma nic cięższego w dwuboju niż to--> filmik

3) ciąg rwaniowy - od 60 do 90 kg 3x5, sprawnie i szybko z wykonaniem wspięcia na łydki, odchylenia do tyłu, podciągnięciem na ugiętych rękach do klaty ciężaru angażując nawet czworoboczne jak trzeba

4) back sq --> 5x5 , 60,80,90,100,110 ze sztangą na karku, chciałem się przekonać czy ja jestem aż taki słaby czy sam fakt że sztanga jest tak wysoko sieje tyle zamieszenia u mnie, wyszło że to to sam fakt umiejscawiania sztangi. po 100 obniżyłem tak jak robiłem ze 160 i poszło jak zabawka.... ale wiadomo po co jest mi ten ruch w takiej a nie innej formie wiec katuje z zaciśniętymi zębami...

5) pressy bez podbicia --> od 20 do 70 kg. postęp w barach jest bo nie musiałem robić push press tylko poszło lekko 70x3 samym pressem


Filmik z treningu żeby nie było że się opierdzielam jakiś postęp jest chyba 18 albo 22 DU, 6 HSPU, clean jak pierdniecie z 70 kg, snach bez problemu z 50 kg.






aha Migała jak narazie 3 jest, w trzech konkurencjach zajęła odpowiednio 1,8 i 4 miejsce.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131103
Fajny filmik.
Rwanie dobrze Ci idzie.
Zarzut - chyba trochę podwijasz ogon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
FAktycznie fajny filmik. Wrzucaj więcej.
Jedno co widać, to widać że Ci się chce

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Fajny filmik.
Rwanie dobrze Ci idzie.
Zarzut - chyba trochę podwijasz ogon.


może pan sprecyzować bo pierwsze słyszę

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131103
Gwid
ojan
Fajny filmik.
Rwanie dobrze Ci idzie.
Zarzut - chyba trochę podwijasz ogon.


może pan sprecyzować bo pierwsze słyszę

Odnoszę wrażenie, że robisz leciutkiego kota w odcinku lędźwiowym przy zarzucie sztangi na klatkę w początkowej fazie podnoszenia sztangi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Te kołysanki (hollow) i inne katorgi na brzuch robiłem na zajeciach z gimnastyki. Potwierdzam - rzeźnia!

W HSPU nie prostujesz łokci chyba do końca co? chyba, ze takie ujęcie.

Strict Pressa masz mocniejszego ode mnie Ja bardzo długo utrzymuje się na poziomie 60-65kg na 3-5 ruchów i nie mogę tego przeskoczyć.


Zmieniony przez - tibes w dniu 2016-07-21 10:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tibes
Te kołysanki (hollow) i inne katorgi na brzuch robiłem na zajeciach z gimnastyki. Potwierdzam - rzeźnia!

W HSPU nie prostujesz łokci chyba do końca co? chyba, ze takie ujęcie.


Z tymi łokciami to masz rację robię za szybko i nie zostaje na górze. muszę z 1 sec zaakcentować wyprostowanie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
Gwid twoje zarzuty i rwanie na wysoko (bez podsiadu) to jakaś tragedia. Twoi instruktorzy to w ogóle maja coś wspólnego z podnoszeniem ciężarów. Przecież ty ten ciężar w fazie początkowej szarpiesz dlatego jest wygięcie odcinka dolnego co zauważył ojan. Jak nie dopracujesz techniki to przy większych obciążeniach będzie boleć.Jestem ciekaw czy ty wiesz o co mi chodzi.Jak nie wiesz to pokaż filmik instruktorowi jak on nie będzie wiedział zmień instruktora.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium