SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Powiem z własnego oraz moich kolegów doświadczenia że...wyciskanie zza karku jest najbardziej kontuzjogennym ćwiczeniem jakie znam. Zrezygnowałem z niego bardzo, bardzo dawno temu....i szczerze mówiąc moim zdaniem nie angażuje ono spięcia łopatek w tej powierzchni w jakiej odbywa się to podczas wyciskania leżąc. Ściąganie drążka zdecydowanie z przodu do wysokości górnej części klatki...jeśli w ogóle je robić ?
Zdecydowanie lepsze jest wiosłowanie sztangą lub ściąganie drążka z dołu na wyciagu , ale skupiając się na samym ściąganiu łopatek ....to ćwiczenie wygląda podobnie jak prezentowane przez Fansa gdyby odwrócić pozycję do siedzącej
Szerokość jak przy wyciskaniu i gryf na tej samej wysokości co podczas wyciskania leżąc.....

chyba nie zamieszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a to nie jest przypadkiem tak, że wyciskanie zza karku jest kontuzjogenne przez pospinane piersiowe i słaby przez to zakres ruchu w barkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
To chyba zależy też, w jakim zakresie jest robione to ćwiczenie...bo jak w pełnym (sztanga spoczywa na barkach) to mz niezależnie od mobilności daje po barkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak nie wyciskam ani nie ściągam. Spròbowałem ostatnio, dalej w barach chrupie więc znowu penie na rok w odstawkę. Do następnej pròby.


Ech te nasze forumowe siostry(i Kabo). Siadły na fansa, żeby do fizjo pędził i się naprawiał, bo to bo tamto, bo tak bo siak itp...

W jednym dzienniku pyk

Viki


Mam problem z plecami i szyją, wszelkie ćwiczenia ze sztangą na plecach powodują koszmarne spięcie czworobocznego i ból w szyi Dlatego unikam.



I cisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szach i mat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Fans ja chodzę do fizjo regularnie, raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie, bo jakiś czas temu ręka mi się zepsuła Z plecami i szyją problem ciągnie się od lat, przyczyną prawdopodobnie jest kręgosłup i tylko silne mięśnie trzymają wszystko "w kupie". Jestem już stara, zaczynam się sypać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na szczęście ja młody, to się nie muszę po fachowcach szlajać

Dzisiaj off. Jutro podejście do siadòw, wygląda, że już można


Ps. Ależ to poszerzenie chwytu dało po klacie. Wrażenie jakbym całe życie WL tricepsami robił a dopiero wczoraj klatą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem, jestem gdzie bym miał uciec. Ale na drugi raz nie mów mi co mam robić, bo zabijasz moją kreatywność wolnomyślącego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
garp
Jestem, jestem gdzie bym miał uciec. Ale na drugi raz nie mów mi co mam robić, bo zabijasz moją kreatywność wolnomyślącego.


Nie wiedziałem, że już się przekwalifikowałeś. Myślałem, że nadal robisz za wolno myślącego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
garp
Jestem, jestem gdzie bym miał uciec. Ale na drugi raz nie mów mi co mam robić, bo zabijasz moją kreatywność wolnomyślącego.


Nie wiedziałem, że już się przekwalifikowałeś. Myślałem, że nadal robisz za wolno myślącego


Dorze myślałeś, tak też napisałem.

edit. widzę ale tego osobno nie można napisać.



Zmieniony przez - garp w dniu 2018-02-13 22:53:46

Zmieniony przez - garp w dniu 2018-02-13 22:54:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium