SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
faftaq
dideek - mam problemy, ale radzę sobie. Najlepsza rada - taka wstepna to nie robić tego co wywołuje ból.

Kwestia wiadoma
Przyjmujesz w dzienniku propozycje tematów na artykuły na PT, czy traktujesz to jako zaśmiecanie?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68556
Dzięki, darknes17 - niestety nie tam był ten tekst o probiotykach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Troche sie w Tobie hejter włączył

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ważne że z humorem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jeden z najmocniej trafiających do wyobraźni artykułów jakie ostatnio czytałem.
Chodzi o kwestię mentalną rzecz jasna...
Level Pro jak zwykle Tadeusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Mogłeś dopisać, że obżarstwo jest grzechem.Grzeszyć z okazji święta ? Cóż za ironia losu
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Artykuł chyba pozostanie w nie jednej głowie nawet po świętach

Osobiście święta dla mnie są takim czasem gdy swobodnie sobie zjem, różnych dobrych rzeczy , nawet wszystkiego po trochu. Uwielbiam słodkie więc ciasta wjadą na bogato.
Do meritum, ludzie traktują święta jako bonus - kilka dni mega obżarstwa ( znam przypadki gdzie ludzie sie opychają ile wlezie przez 2-3dni non stop) czasem nawet święta trwają do sylwestra :D
Potem sezonowcy zapisują się na siłke w styczniu a w lutym znowu pusto :D

Kwestia tego jak radzimy sobie z poczuciem winy spowodowanym bądź co bądź świątecznym obżarstwem. Osobiście lubię od czasu do czasu najeść się do syta ( czytaj aż nie mogę więcej wcisnąć ) jednak to akurat pomaga, szczególnie gdy większą część roku trzyma się dietę.
A wyrzuty ? Trzeba sie raczej pogodzić z faktem ile tysięcy kcal pochłaniamy, bo o ile dobrze sie prowadzimy to i tak ten syf z nas zejdzie :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
DamienFreels
Osobiście lubię od czasu do czasu najeść się do syta ( czytaj aż nie mogę więcej wcisnąć )


Ja tam wolę codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Sęk w tym, że dużo osób ma takie praktyki codziennie - pewnie Tadziu więcej by powiedział na ten temat :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium