SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
ok.
zerknij na hyperlean fx7

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7519
Czesc, mam szybkie pytanie ale na troche inny temat, poprostu nie chce zakladac nowego tematu. Jestem na redukcji i na cyklu kreatynowym xplode olimp. Wlasnie minal 5 tyd i choc jestem na redukcji to wiadomo ze czlowiek chce wiecej. Mam pytanie czy warto na 3 ostatnie tyg dokupic orogenix i polaczyc to z suplementacja xplode? Jesli nie to dlaczego! Dodam ze wyczytalem gdzies ze warto polaczyc orogenix z inna forma kreatyny. Chce wyciagnac z tego cyklu jak najwiecej i podkrecic forme w ciagu tych 3 ostatnich tyg.

Zmieniony przez - MateoKL w dniu 2013-08-12 00:00:15

Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozesz polaczyc
a czy warto było to sam ocenisz na koniec redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
witam;)

mam pytanie do ekspertow;)
co wybrac amino 9000 czy 5500 olimpa? i jak jbrac ? oraz czy dobrze laczyc bedzie mino z FA z carbo po treningowo z amino universala 2700 i przedtrenem 20g bcaa z activlaba ?

pozdro;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
nie inwestuj w aminki całodzienne taniej już wujdzie Cię odżywka białkowa to jest to samo tylko że sprasowane lub zamknięte w kapsy. Jak już chcesz aminki po treningu to EAA.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
wlasnie czekam na whey z treca ;x, tz mam po dobrych cenach dlatego pytam;) obecnie wsuwam universal2700 zakupilem za gorsze dlatego, do tego mono i carbo , lecz mowisz o EAA z tego co pamietam to olimp tylko je ma i to w cenach 100z;, aa czy nie lepiej bcaa ladowac przed i po? wieksza porcje pow 30g?

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Activlab też ma EAA, jak takie aminki masz za grosze to spokojnie mozesz brać, bo za normalną cenę bym ich nie kupił, po treningu spokojnie sie nada carbo z białkiem lub carbo z aminkami EAA lyb z tymi 2700 po treningu są potzrebne wszytskie a nie same bcaa. Ale jak pamiętam na porcję trzeba by chyba łyknąć ze 20 tabsów amin 2700.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
no to nie wiedzialem o activlabie, no place za 2700universal 700tabs bardzo malo a ekonomiczne podejscietez jest wazne;) obecnie carbo mono i 2700wchodzi, ale osobiscie po bcaa jak stosuje dobrze sie czuje nie ma oslabienia czy cos, a na porcje tyych 2700 to masz 2g na tabs to przy 90k stosujac zasade 1g na 10kg masy masz 5tabsow w ciagu dnia i 5 po trenie dobrze ? to zastosowalem?;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
daj tak by było około 20-30g białka z tych aminek. W ciągu dnia też można dać jak słabe posiłki w białko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Yoha a posiłek

Następny temat

chce urosnac 3-5cm

WHEY premium