przy Twojej wadze na miejscu byłyby odzywki typu top mass, profi whey mass no i białko http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem >>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] man burner x4, whey 95 ,creatyna mono 360 tabs, creatyna beta alanina x5, mass up, hot Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: aktualnie 3400-3500kcal ww 400 białko 167 tłuszcze 125 Wrażliwość na stymulanty: Brak Możliwosci finansowe: różnie Cel/problem/opis: Po świętach planuje moją drugą redukcje i tym razem chciałbym ją [...]
polecam białko z Met-Rx Whey Supreme kre-alkalyn : w DT: przed i po treningu po 2 kapsy w DNT: rano 2 kapsy glutamina w proszku i duuużo jej Zmieniony przez - emenems w dniu 2009-06-29 19:38:48
białko po treningu jest. 30 gram białka(odżywki bialkowej whey 100) a węgle po treningu to wrzuce makaron chociaż to złożone ale można i jogurt chyba jakiś. a rano co proponujesz?
3D odpusc. jesli chcesz bialko to wybierz cos z tego: Perfect Whey Protein, SP80, Prolongatum lub bialka Vitala. ale to naprawde zalezy od tego czego ci brakuje bo jesli masz w diecie bialka tyle ile powinienes to nie ma sensu go kupywac tak samo gainer
osobiscie bialko bym bral jakies inne niz ten wspomniany izolat Sciteca, imo z izolatem za wiele nie ma wspolnego, izo powinien byc lekki,nie powienien zalegac na zoladku,nie powinno sie czuc ze cos sie pije ze tak powiem a ten nie spelnia w/w imo, to tylko moje zdanie ale jakas lipa to jest imo jak na izolat... wolałbym juz np. Whey C6 Hiteca.. [...]
a co sądzicie o takim białku UNS Classic90 .... a jaki jest waszym zdaniem najlepszy izolat białka... myślę nad kupnem XXL Nutrition Whey Delicious ...dużo osób chwali sobie to białko. Zmieniony przez - adamekq1 w dniu 2011-07-31 23:43:59
Bulki raczej nie są tanie, chyba najtańszy to profi whey mass z Olimpa. Nie ma sensu wydawać kasy na węgle, lepiej kupić białko, a węgle tanim kosztem, lepszej jakości zarzucić z owsianych np.
Ja bym wziął Nitro Energized przed Treningiem Po Treningu Nitro 2 Lub Nitrobolon Energized Przed Treningiem a po Treningu CM3 (jabłczan kreatyny - nie powoduje retencji wody i działa) BCAA - Anabolic BCAA System - Przed i Po treningu lub BCAA G-Force Przed i Po treningu. Białko masz ale jak coś to 100% 100% Whey Concentrate a po treningu IsoLate. [...]
fakt olimp ma dobre suple w dosyc przystepnych cenach (zalezy jak dla kogo ) ale np. ich odzywek bialkowych poprostu przelknac nie moge nie wiem dlaczego ,ael posmaku orzecho-czeko poprostu na widok bialka z oli mnie mndli ,mhmm vitalmax super smaki(kokso i biala czekolada rulez) trec ,mhmm super smaki carbo ,bardzo dobry perfect whey i mass xxl [...]
weider MegaMass ;) Dla mnie ogolnie nie za dobrze dzialaja gainery- o wiele lepiej mi idzie na diecie+kreatyna+bialko. Ostatnio (w maju) bralem HDT+Scitec(Mass 8%)+Whey Pro(hi-tec`a) i mi poszlo 7kg :)) Ale pamietam tez ze kiedys wzialem Hardbody Gainer 3600 i po 1,8kg skoczylo mi ze 2-3kg. narka Rolka
Chyba jednak nie bede kombinowal i w pon zamawiam : Białko - Optimum Nutrition Whey Gold Standart 100 MZB Olimpu Kreatyna 500g np. Vitalmaxa BCAA SFD Jeszcze pytanko jak na pierwszy cykl 6 tygodni bedzie najlepiej ? Zmieniony przez - MateoKL w dniu 2012-09-22 13:40:11
To w takim razie może kupie to dibencozide force z treca, gain bolic 2kg i białko vitaminshop whey protein 600g? Skoro tej krety narazie nie wrzucać co Wy na to?
1) FA aakg -300g 3-5g przed treningowo (30min przed) 2) vitalmax glutamine cabs 5g po treningu 3) VITALMAX BCAA 2;1;1 CABS 10g przed treningowo razem z aakg 4) TRIBULON TREC 120 CABSX 900 MG 2 capsy przed snem 5) SCITEC 100% Whey Protein Professional 1 KG wg brakow w diecie 6)GAINER 738 MEGABOL 0,5 KG wg brakow w diecie 7)ALL NUTRICON MASS [...]
szczerze mowiac nie spotkalem sie z takim stwierdzeniem ktoregos z bardziej znajacych sie na temacie forumowiczoow ... natomiast jestem zdania ze osoba otylym w robieniu masy w zupelnosci wystarczy bialko... natomiast whey profi mass dla osoob ktore maja "lekkie" tendencje to otluszczania... gainer juz typowo dla ektomorfikoow... a jaka [...]