SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko whey

  • BIALKO CZY GAINER?

    Post
    Odżywki i suplementy

    przy Twojej wadze na miejscu byłyby odzywki typu top mass, profi whey mass no i białko http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem >>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 5472 Data: 2003-05-19 01:26:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TRENER + PODOPIECZNY REDUKCJA 2016 - ZGŁOSZENIA

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] man burner x4, whey 95 ,creatyna mono 360 tabs, creatyna beta alanina x5, mass up, hot Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: aktualnie 3400-3500kcal ww 400 białko 167 tłuszcze 125 Wrażliwość na stymulanty: Brak Możliwosci finansowe: różnie Cel/problem/opis: Po świętach planuje moją drugą redukcje i tym razem chciałbym ją [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3636 Data: 2016-03-13 16:03:17 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Która odżywka białkowa jest najlepsza?

    Post
    Odżywki i suplementy

    polecam białko z Met-Rx Whey Supreme kre-alkalyn : w DT: przed i po treningu po 2 kapsy w DNT: rano 2 kapsy glutamina w proszku i duuużo jej Zmieniony przez - emenems w dniu 2009-06-29 19:38:48

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2394 Data: 2009-06-29 19:38:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aha i czy jeśli białko to czy jest sens kupować ten dymatize elite whey czy może zwykłe wpc 80?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1387 Data: 2010-06-10 20:26:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy dobra dieta na mase

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    białko po treningu jest. 30 gram białka(odżywki bialkowej whey 100) a węgle po treningu to wrzuce makaron chociaż to złożone ale można i jogurt chyba jakiś. a rano co proponujesz?

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1741 Data: 2011-09-10 18:14:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • a może by bialko ? :D

    Post
    Odżywki i suplementy

    3D odpusc. jesli chcesz bialko to wybierz cos z tego: Perfect Whey Protein, SP80, Prolongatum lub bialka Vitala. ale to naprawde zalezy od tego czego ci brakuje bo jesli masz w diecie bialka tyle ile powinienes to nie ma sensu go kupywac tak samo gainer

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1989 Data: 2005-11-05 16:35:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki

    Post
    Odżywki i suplementy

    Ja osobiście polecam Whey C-6 choć nie jest to tylko izolat jednak jest to białko szybko wchłanialne. Do tego ma zwiększoną zawartość BCAA.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1628 Data: 2013-11-30 09:11:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple

    Post
    Odżywki i suplementy

    osobiscie bialko bym bral jakies inne niz ten wspomniany izolat Sciteca, imo z izolatem za wiele nie ma wspolnego, izo powinien byc lekki,nie powienien zalegac na zoladku,nie powinno sie czuc ze cos sie pije ze tak powiem a ten nie spelnia w/w imo, to tylko moje zdanie ale jakas lipa to jest imo jak na izolat... wolałbym juz np. Whey C6 Hiteca.. [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1101 Data: 2013-11-10 16:17:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dobre białko..

    Post
    Odżywki i suplementy

    a co sądzicie o takim białku UNS Classic90 .... a jaki jest waszym zdaniem najlepszy izolat białka... myślę nad kupnem XXL Nutrition Whey Delicious ...dużo osób chwali sobie to białko. Zmieniony przez - adamekq1 w dniu 2011-07-31 23:43:59

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 4545 Data: 2011-07-31 23:18:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • najlepsze białko po treningu

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja polecam bialko trec'a ( perfect whey protein ) jest to bardzo dobre bialeczko w 100g ma 85 g bialek serwatkowych , smakowo i jakosciowo jest ok

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3765 Data: 2009-08-09 11:20:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pilnie prosze o pomoc dobor gainera

    Post
    Odżywki i suplementy

    Bulki raczej nie są tanie, chyba najtańszy to profi whey mass z Olimpa. Nie ma sensu wydawać kasy na węgle, lepiej kupić białko, a węgle tanim kosztem, lepszej jakości zarzucić z owsianych np.

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2162 Data: 2010-10-24 16:49:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja bym wziął Nitro Energized przed Treningiem Po Treningu Nitro 2 Lub Nitrobolon Energized Przed Treningiem a po Treningu CM3 (jabłczan kreatyny - nie powoduje retencji wody i działa) BCAA - Anabolic BCAA System - Przed i Po treningu lub BCAA G-Force Przed i Po treningu. Białko masz ale jak coś to 100% 100% Whey Concentrate a po treningu IsoLate. [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1655 Data: 2010-07-26 13:41:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Polskie suple

    Post
    Odżywki i suplementy

    fakt olimp ma dobre suple w dosyc przystepnych cenach (zalezy jak dla kogo ) ale np. ich odzywek bialkowych poprostu przelknac nie moge nie wiem dlaczego ,ael posmaku orzecho-czeko poprostu na widok bialka z oli mnie mndli ,mhmm vitalmax super smaki(kokso i biala czekolada rulez) trec ,mhmm super smaki carbo ,bardzo dobry perfect whey i mass xxl [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 3603 Data: 2005-03-24 11:18:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainery-minikonkurs wybierz najlepszy!!

    Post
    Odżywki i suplementy

    weider MegaMass ;) Dla mnie ogolnie nie za dobrze dzialaja gainery- o wiele lepiej mi idzie na diecie+kreatyna+bialko. Ostatnio (w maju) bralem HDT+Scitec(Mass 8%)+Whey Pro(hi-tec`a) i mi poszlo 7kg :)) Ale pamietam tez ze kiedys wzialem Hardbody Gainer 3600 i po 1,8kg skoczylo mi ze 2-3kg. narka Rolka

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 4007 Data: 2002-08-07 11:21:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy jest tu ktos tak madry co.....

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    dzieki za wiecej informacji polecilbym w kolejnosci jaka pozwalaja finanse: 1. bialko np WHEY PROTEIN COMPLEX 100%&#174; 2. kompleks witaminowo-mineralny - VITA-MIN Multiple Sport&#174; 3. omega3 - Gold Omega 3 4. BCAA MegaCaps 5. Glutamina 4 i 5 jako pomoc w wiekszej regeneracji 6. Thermo Speed Extreme jako podbudzacz okresowy prosze [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2757 Data: 2007-07-22 11:23:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy cykl - mono

    Post
    Odżywki i suplementy

    Chyba jednak nie bede kombinowal i w pon zamawiam : Białko - Optimum Nutrition Whey Gold Standart 100 MZB Olimpu Kreatyna 500g np. Vitalmaxa BCAA SFD Jeszcze pytanko jak na pierwszy cykl 6 tygodni bedzie najlepiej ? Zmieniony przez - MateoKL w dniu 2012-09-22 13:40:11

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1668 Data: 2012-09-22 13:36:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót na siłownie. Proszę o pomoc.

    Post
    Odżywki i suplementy

    To w takim razie może kupie to dibencozide force z treca, gain bolic 2kg i białko vitaminshop whey protein 600g? Skoro tej krety narazie nie wrzucać co Wy na to?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1634 Data: 2008-11-04 09:04:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1) FA aakg -300g 3-5g przed treningowo (30min przed) 2) vitalmax glutamine cabs 5g po treningu 3) VITALMAX BCAA 2;1;1 CABS 10g przed treningowo razem z aakg 4) TRIBULON TREC 120 CABSX 900 MG 2 capsy przed snem 5) SCITEC 100% Whey Protein Professional 1 KG wg brakow w diecie 6)GAINER 738 MEGABOL 0,5 KG wg brakow w diecie 7)ALL NUTRICON MASS [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 796 Data: 2016-07-27 13:11:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie bialko?

    Post
    Odżywki i suplementy

    1.optimum-whey gold standard 100% 2.musclepharm combat 3.dymantize bialko sory ze 2 posty ale pisze z telefonu i cos mi sie zrobilo xd

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2099 Data: 2013-11-06 10:50:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROFI WHEY <-> WHEY GEINER 4000 ?!

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    szczerze mowiac nie spotkalem sie z takim stwierdzeniem ktoregos z bardziej znajacych sie na temacie forumowiczoow ... natomiast jestem zdania ze osoba otylym w robieniu masy w zupelnosci wystarczy bialko... natomiast whey profi mass dla osoob ktore maja "lekkie" tendencje to otluszczania... gainer juz typowo dla ektomorfikoow... a jaka [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3291 Data: 2003-07-30 20:27:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)