Radziłbym Ci brać szczególnie po treningu - białko jest wtedy najbardziej potrzebne Jeżeli masz już białko na noc - to tym bardziej powinieneś skłonić się ku Pure Whey 80
Eh. Po 1. Zobacz w słowniku co znaczy słowo WHEY Po 2. Wiek ma coś do rzeczy, ale są różni ludzi nawet w wieku 23 lat którzy nie mają zielonego pojęcia o tym. Białko/gainer/carbo to żarcie w proszku, nic więcej. Po 3. Fajnie, że piłeś 1-2 piwa w tygodniu. Po 4. Plan masz bezsensu Po 5. Nie masz diety Po 6. Nie masz pojęcia o suplementach. [...]
ok dzieki:)jeszcze jedno tak sie zastanawiam czy niedokupic sobie do tego odrzywek.Sorry ze tutaj o tym pisze ale w sumie to tez nalezy do diety(chyba)wiec mam juz bialko o nazwie whey protein i chce sobie dokupic musli gainer z 2 paczki co o tym myslicie?czy nie wyzuce pieniadze w bloto?
[...] 100, zamiast bcaa, pytalem sie ludzi na forum, to mowili ze tak moze byc ;P, np konia ;), 1 raz w tygodniu aeroby? zaczne od 3 razy,z czasem dołożę jeszcze ;), 40 min na poczatek wystarczy ? po białku rano, a w dni treningowe 20 min i po jezdzie od razu białko a pozniej posiłek białko+wegle. Wypowie sie ktos bardziej doświadczony jeszcze ?;p
[...] delikatne spienienie można było by pić od razu . Smak 9/10 - To co lubie, gęste ( z uwagi na płatki) czekoladowe (choć mogło by być bardziej czekoladowe) i nie zbyt słodkie białko idealne do tworzenia własnie jakiś shaków/meal replacementów gdy nie ma czasu/chęci zjesc czegoś normalnego. RUSH - 15g J/w pisałem, dzisiaj trening na czczo , nóg. [...]
[...] therapy+cellmass+animall pak shock therapy przed treningim z 20-30min cell mass rano na czczo animal pak rano po sniadaniu lub po posiłku potreningowym w nie treningowe cell mass rano na czczo białko zawsze w czasie nasilonego katabolizmu, czyli rano, na noc, i po treningu ale sam wiesz ze białko to tylko uzupełnienie diety Pozdrawiam ;)
Najlepszy izolat jak Cie stać , jak coś tańszego weż koncentrat też bedzie dobry, najpierw wybierz frakcje białka a pozniej konkretne białko . Z izolatów - trec isolate 100, sci tec izolate 100% tylko ma 8g wegli z tego 4g cukrów bodajrze/ ewentualnie ze sciteca iso great czy jakos tak on nie ma wegli ani fatu, z koncentratów whey 100 z treca albo [...]
[...] (jakiś dziwny kształt wyszedł %-)). Link do szerszej recenzji znajdziecie tutaj. 3. Omlet z owsianych, kakao, imbir, kurkuma, cynamon, kiwi, truskawki, jogurt naturalny i białko bananowe do tego kilka kawałków gorzkiej czekolady. 4. Spaghetti Arrabiata z piersią z kurczaka, oliwkami, świeżymi pomidorami, cebulą, czosnkiem i bazylią. [...]
30/04/2020 OWSIANKA Z WHEY'EM /SFD/2020/5/3/143c06616f7c4a5ba4330d4d44d2e553.jpg GNOCCHI POLĘDWICZKI Z KURCZAKA W CUKINII /SFD/2020/5/3/55ccaabfd0554a609abed858ebae8bf4.jpg BAGEL Z MASŁEM ORZECHOWYM BIAŁKO KONOPNE /SFD/2020/5/3/0577e48d777f4d39a8ffe89cb65f1744.jpg SPAGHETTI /SFD/2020/5/3/e7b110d8ed1a465b97d0d0226b81eb08.jpg Zmieniony przez - [...]
[...] 25 3) waga/wzrost 86/180 4) staż treningowy 7lat 5) cel cyklu - poprawa sylwetki 6) stosowane już wcześniej suplementy - dużo tego było (ostatnio kreatyna HCL + show time + białko gold standard WHEY protein isolate, amino 2700 Universal) 2 miechy temu skończyłem 7) stosowane wcześniej spalacze - nigdy 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni [...]
witam, "3,8 kg super whey gainer 4000 lub sports one super hard gainer 3kg (ktory wybrac ?)]" -bralbym SWG 4000, bo wg mnie jest ok, no i cena ok. Piszesz ze ma byc czysta masa, wiec nie przesadzaj z porcjami. Wylicz dokladnie ile kalori masz z diety, ile brakuje i tyle uzupelniaj. - kretka - jesli fundusze pozwalaja to zapodaj Xp + [...]
Dokładnie zainwestuj w dietke a potemy mysl nad uzupełnianiem jej Jesli potrzebujesz wiecej ww to kup gainera(SWG4000) jesli pol na pol to kup bulk (Profi Whey Mass)a jesli białko to kup poprostu białko moze to byc SP80 A.C.A.B Pomogłem ci daj soga
[...] ale kokos jest dla mnie prawdziwą rewelą. Żadnych problemów żołądkowych przy dawkach czystego białka przekraczających znacznie 50g/porcja. Jak narazie to dla mnie najlepsze białko. Oczywiście mam też inne - Whey Protein Complex 100% czy ProLong Protein - zależnie od potrzeb. Ale Mega Strong Protein to mistrzostwo świata. smacznego zatem !
tytuł może brzmi tanie białko ale autor się nie określił w jakim przedziale cenowym ma ono być Zostawiając tytuł to w poscie autora poza prośbą o tanie białko jest również sugestia żeby było ono intensywne w smaku dlatego podałem mu whey protein 95 i niech on sam zdecyduje czy jest ono jak na niego kieszeń tanie:-)
dla osob ktore nie maja zielonego pojecia czym jest bialko,czym jest sweet whey i kupuja bo tylko kilkanascie lzotych za kilogram potem pierdy,sraka,problemy z ukladem trawiennym jelsi ktos nietoleruje wiekszych ilosci laktozy a o tym byc moze nie wiedzial bo zbytnio nie jadl nabialu konczac na tym ze to gainer a nie bialko,marny gainer
[...] tego do Ciebie... zastanawia mnie jedynie mnogość postów na temat stosowania dwóch-i-więcej rodzajów białka... na poranek... na dzień... na noc... qrde niedługo będzie białko na czas spędzany w WC... lub specjalne białko do kina... Cinema whey... i mnóstwo wypowiedzi w stylu: na dzień polecam to a na noc tamto... jakim rozsądnym [...]
OM-konkrety (np.nie bialko Olimpa a 100%Whey protein concentrate) bo co do zdrowych tluszczy zaliczyc juz wiem teraz chodzi mi o konkretne propozycje tak jak juz pisalem firma i jak mozna dodac to cena mile widziana.