SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko whey

  • Egg czy Pure Whey 80 ?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Radziłbym Ci brać szczególnie po treningu - białko jest wtedy najbardziej potrzebne Jeżeli masz już białko na noc - to tym bardziej powinieneś skłonić się ku Pure Whey 80

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1936 Data: 2004-04-11 22:38:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • karta na brzuchu a odzywianie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ten whey to bialko czy jakis bulk jak bialko to czemu ostrowi niemoge?troche kasy malo mam

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2105 Data: 2007-11-24 18:23:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko w wieku 14 lat

    Post
    Odżywki i suplementy

    Eh. Po 1. Zobacz w słowniku co znaczy słowo WHEY Po 2. Wiek ma coś do rzeczy, ale są różni ludzi nawet w wieku 23 lat którzy nie mają zielonego pojęcia o tym. Białko/gainer/carbo to żarcie w proszku, nic więcej. Po 3. Fajnie, że piłeś 1-2 piwa w tygodniu. Po 4. Plan masz bezsensu Po 5. Nie masz diety Po 6. Nie masz pojęcia o suplementach. [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 13877 Data: 2011-08-04 20:35:36 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Moja dieta przyniesie efekty?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ok dzieki:)jeszcze jedno tak sie zastanawiam czy niedokupic sobie do tego odrzywek.Sorry ze tutaj o tym pisze ale w sumie to tez nalezy do diety(chyba)wiec mam juz bialko o nazwie whey protein i chce sobie dokupic musli gainer z 2 paczki co o tym myslicie?czy nie wyzuce pieniadze w bloto?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2357 Data: 2007-08-28 11:34:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rower stacjonarny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 100, zamiast bcaa, pytalem sie ludzi na forum, to mowili ze tak moze byc ;P, np konia ;), 1 raz w tygodniu aeroby? zaczne od 3 razy,z czasem dołożę jeszcze ;), 40 min na poczatek wystarczy ? po białku rano, a w dni treningowe 20 min i po jezdzie od razu białko a pozniej posiłek białko+wegle. Wypowie sie ktos bardziej doświadczony jeszcze ?;p

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1489 Data: 2014-02-12 18:48:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczoraj skonsumowana została pierwsza porcja białka WHEY 100%, smak CREAMY VANILLA Smak 8,5/10 - porcja 30 g rozpuszczona w 200 ml wody; smak porównywalny z białkami waniliowymi z produktami konkurentów z "wyższej półki". Rozpuszczalność 8/10 - mieszane w szklance, widelcem, max 10 sekund (warunki ekstremalne ;-) ) Ogólne odczucia/zdjęcia: Białko [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 16468 Data: 2014-07-15 08:26:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] delikatne spienienie można było by pić od razu . Smak 9/10 - To co lubie, gęste ( z uwagi na płatki) czekoladowe (choć mogło by być bardziej czekoladowe) i nie zbyt słodkie białko idealne do tworzenia własnie jakiś shaków/meal replacementów gdy nie ma czasu/chęci zjesc czegoś normalnego. RUSH - 15g J/w pisałem, dzisiaj trening na czczo , nóg. [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 16468 Data: 2014-07-21 14:59:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] therapy+cellmass+animall pak shock therapy przed treningim z 20-30min cell mass rano na czczo animal pak rano po sniadaniu lub po posiłku potreningowym w nie treningowe cell mass rano na czczo białko zawsze w czasie nasilonego katabolizmu, czyli rano, na noc, i po treningu ale sam wiesz ze białko to tylko uzupełnienie diety Pozdrawiam ;)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1029 Data: 2008-09-15 16:16:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyn + Białko

    Post
    Odżywki i suplementy

    Najlepszy izolat jak Cie stać , jak coś tańszego weż koncentrat też bedzie dobry, najpierw wybierz frakcje białka a pozniej konkretne białko . Z izolatów - trec isolate 100, sci tec izolate 100% tylko ma 8g wegli z tego 4g cukrów bodajrze/ ewentualnie ze sciteca iso great czy jakos tak on nie ma wegli ani fatu, z koncentratów whey 100 z treca albo [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 887 Data: 2014-06-15 23:15:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] (jakiś dziwny kształt wyszedł %-)). Link do szerszej recenzji znajdziecie tutaj. 3. Omlet z owsianych, kakao, imbir, kurkuma, cynamon, kiwi, truskawki, jogurt naturalny i białko bananowe do tego kilka kawałków gorzkiej czekolady. 4. Spaghetti Arrabiata z piersią z kurczaka, oliwkami, świeżymi pomidorami, cebulą, czosnkiem i bazylią. [...]

    Odpowiedzi: 138 Ilość wyświetleń: 13115 Data: 2019-03-28 13:55:17 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • 30/04/2020 OWSIANKA Z WHEY'EM /SFD/2020/5/3/143c06616f7c4a5ba4330d4d44d2e553.jpg GNOCCHI POLĘDWICZKI Z KURCZAKA W CUKINII /SFD/2020/5/3/55ccaabfd0554a609abed858ebae8bf4.jpg BAGEL Z MASŁEM ORZECHOWYM BIAŁKO KONOPNE /SFD/2020/5/3/0577e48d777f4d39a8ffe89cb65f1744.jpg SPAGHETTI /SFD/2020/5/3/e7b110d8ed1a465b97d0d0226b81eb08.jpg Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 497 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2020-05-03 01:56:41 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Biogenix cell pump

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] 25 3) waga/wzrost 86/180 4) staż treningowy 7lat 5) cel cyklu - poprawa sylwetki 6) stosowane już wcześniej suplementy - dużo tego było (ostatnio kreatyna HCL + show time + białko gold standard WHEY protein isolate, amino 2700 Universal) 2 miechy temu skończyłem 7) stosowane wcześniej spalacze - nigdy 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2552 Data: 2014-02-03 14:04:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko jak białko, rozpuszczalność ok , ale w smaku tak średnio wypada ;-) Na twoim miejscu celowałbym w zakup Whey protein 95 ;-)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1975 Data: 2014-03-18 17:33:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja - czysta masa mięśniowa

    Post
    Odżywki i suplementy

    witam, "3,8 kg super whey gainer 4000 lub sports one super hard gainer 3kg (ktory wybrac ?)]" -bralbym SWG 4000, bo wg mnie jest ok, no i cena ok. Piszesz ze ma byc czysta masa, wiec nie przesadzaj z porcjami. Wylicz dokladnie ile kalori masz z diety, ile brakuje i tyle uzupelniaj. - kretka - jesli fundusze pozwalaja to zapodaj Xp + [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 11921 Data: 2007-06-27 12:22:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HMB+Gainer MCT

    Post
    Odżywki i suplementy

    Dokładnie zainwestuj w dietke a potemy mysl nad uzupełnianiem jej Jesli potrzebujesz wiecej ww to kup gainera(SWG4000) jesli pol na pol to kup bulk (Profi Whey Mass)a jesli białko to kup poprostu białko moze to byc SP80 A.C.A.B Pomogłem ci daj soga

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 901 Data: 2004-01-10 16:14:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MEGA STRONG PROTEIN !!!

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] ale kokos jest dla mnie prawdziwą rewelą. Żadnych problemów żołądkowych przy dawkach czystego białka przekraczających znacznie 50g/porcja. Jak narazie to dla mnie najlepsze białko. Oczywiście mam też inne - Whey Protein Complex 100% czy ProLong Protein - zależnie od potrzeb. Ale Mega Strong Protein to mistrzostwo świata. smacznego zatem !

    Odpowiedzi: 194 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-10 08:57:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tanie białko

    Post
    Odżywki i suplementy

    tytuł może brzmi tanie białko ale autor się nie określił w jakim przedziale cenowym ma ono być Zostawiając tytuł to w poscie autora poza prośbą o tanie białko jest również sugestia żeby było ono intensywne w smaku dlatego podałem mu whey protein 95 i niech on sam zdecyduje czy jest ono jak na niego kieszeń tanie:-)

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2178 Data: 2013-02-01 12:11:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to dobre białko?

    Post
    Odżywki i suplementy

    dla osob ktore nie maja zielonego pojecia czym jest bialko,czym jest sweet whey i kupuja bo tylko kilkanascie lzotych za kilogram potem pierdy,sraka,problemy z ukladem trawiennym jelsi ktos nietoleruje wiekszych ilosci laktozy a o tym byc moze nie wiedzial bo zbytnio nie jadl nabialu konczac na tym ze to gainer a nie bialko,marny gainer

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1869 Data: 2012-06-29 14:41:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SP 80 Olimpu vs. Prolongatum Biogenixa

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] tego do Ciebie... zastanawia mnie jedynie mnogość postów na temat stosowania dwóch-i-więcej rodzajów białka... na poranek... na dzień... na noc... qrde niedługo będzie białko na czas spędzany w WC... lub specjalne białko do kina... Cinema whey... i mnóstwo wypowiedzi w stylu: na dzień polecam to a na noc tamto... jakim rozsądnym [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3193 Data: 2004-09-22 23:01:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tran w kapsułkach

    Post
    Odżywki i suplementy

    OM-konkrety (np.nie bialko Olimpa a 100%Whey protein concentrate) bo co do zdrowych tluszczy zaliczyc juz wiem teraz chodzi mi o konkretne propozycje tak jak juz pisalem firma i jak mozna dodac to cena mile widziana.

    Odpowiedzi: 163 Ilość wyświetleń: 16223 Data: 2005-03-02 22:27:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)