SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko whey

  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] podbijam kcal :) . Suplementacja : rano po śadaniu - bcaa x5 , krea x3, beta alanina x3, lecytyna x1, witaminy olimp i mineraly po 1 sztuce. Wieczorem - lecytyna x1.. białko 30g IHS supreme whey. Reszta się pokonczyla, musze kupic. No nic, dziś się nic nie działo, cały dzien w pracy.. ale takie to życie. Pozdrawiam :) Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-21 22:25:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] : Rano po posiłku 5x bcaa, 3x krea, 3x beta alanina, lecytyna, magnes, ostropest (1 łyżka) , witaminy i minerały olimp Wieczorem : lecytyna , ostropest (1 łyżka), białko IHS supreme whey 30g. I tak będzie wyglądał dzisiejszy dzień :). Udanego dnia wszystkim, pogoda się zgadza, trzeba wyjsc na rower :) A tu jeszcze śniadanie :) [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-24 09:50:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    A pare różnych czynników , mało ważne, już się uspokoiłem trochę. 27.05.2015 Dziś dzień bez treningu , tylko rower 2x po 15 minut (do pracy i spowrotem) 8-) Suplementacja : rano bcaa x5, beta alanina x3, krea x3, lecytyna x2, wit c x2, magnez x1 przed snem wit c , lecytyna x2, ostropest Białko 2x po 30 g IHS supreme whey Dieta : 2 wory ryżu, [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-27 21:53:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wilka słów kilka v2

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] nie ma nawet mowy ;-] bym zapomniał przy tej ilości aerobów nie stosownym było by zaopatrzyć się w BCAA czy pozostawić to na późniejszy czas? a może wprowadzić po treningowo białko ogólnie mam dostęp do takich supli jak Dymatize Elite whey protein isolate, carbo nox, creatine xplode i HMB ale niczego nie stosuje jeszcze Zmieniony przez - VVilk w [...]

    Odpowiedzi: 148 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-18 21:46:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1 - gorzka czekolada 86%, kawa, białko 2 - domowy twaróg, prażone migdały zaczynamy powoli carb up'a! 3 - 40 g monster massa + 15 g elite whey protein jedziemy z ww na całego 4 - tosty , tuńczyk 5 - lody waniliowe z sosem czekoladowym 6 - kakao, herbatniki oczywiście tych tostów i lodów było później więcej trening po szejku z gainera i białka [...]

    Odpowiedzi: 897 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-24 21:46:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fitness Authority - Whey Protein

    Post
    Fitness Authority

    Miałem puszkę o smaku arbuzowym, a próbki piłem chyba we wszystkich smakach. Jest to bardzo bardzo smaczne białko, ale z kolei nie ma się czemu dziwić skoro ma tyle cukru... Jeśli ktoś jest bardzo wymagający jeśli chodzi o smak odżywek białkowych i nie przeszkadza mu ilość cukru w Whey Protein to gorąco polecam, na pewno nie będzie rozczarowany [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-05 11:52:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SzoHo18 PowrÓt

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    1. 30 minut przed pierwszym posiłkiem - OLIMP L - GLUTAMINE- 5g Pierwszy posiłek: Mleko 1,5% - 500ml Płatki owsiane - 100g Pieczywo razowe - 70g Margaryna/masło - 10g Szynka z indyka - 100g Jaja gotowane - 2 sztuki Po posiłku - VITAMINUM C0,2 - 1 TABLETKA ; VITAMINUM B-COMPLEX - 1 TABLETKA OLIMP BETA KAROTEN - 1 KAPSUŁKA 2. Drugi [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 6315 Data: 2003-08-18 11:58:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SzoHo18 PowrÓt

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    1. 30 minut przed pierwszym posiłkiem - OLIMP L - GLUTAMINE- 5g Pierwszy posiłek: Mleko 1,5% - 500ml Płatki owsiane - 100g Pieczywo razowe - 70g Margaryna/masło - 10g Szynka z indyka - 100g Jaja gotowane - 2 sztuki Po posiłku - VITAMINUM C0,2 - 1 TABLETKA ; VITAMINUM B-COMPLEX - 1 TABLETKA OLIMP BETA KAROTEN - 1 KAPSUŁKA 2. Drugi [...]

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 6315 Data: 2003-08-18 11:59:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze suppli na kolejny cykl

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] mam bjj, wtorek mam siłownie, w środa wolne czwartek siłownia, piątek wolne sobota thai box niedziela wolne .Dawkowanie pon rano storm, przed treningiem noX wieczorem białko ,wtor rano storm o kolo drugiego śniadania białko przed siłką noX po storm na noc białko, środa rano storm na noc białko ,czwartek jak we wtorek, piątek jak w środę [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1159 Data: 2010-04-10 01:09:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • całkowita zmiana

    Post
    Ladies SFD

    [...] jakbym nie jadła, to chleb i ryż znacząco podwyższają mi węgle :( Co robię źle? Tu plan jeszcze na dziś, pomóżcie, da się jeszcze coś zmienić. Dzisiaj dzień treningowy, a białko kupiłam sobie dla uzupełnienia białka w diecie, na dziś mam wpisane dwie dawki: 100% whey protein mam tylko próbkę, kupiłam dla siebie białko Olimpu :) [...]

    Odpowiedzi: 90 Ilość wyświetleń: 7876 Data: 2013-01-31 17:06:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CrESTER i Cell Pump. Jak brać?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    A może pomoglibyście mi rozpisać schemat wspomagania. Mam ułożony, ale nie wiem czy dobry. Do dyspozycji mam: - BCAA - CrEster - Cell Pump - Whey Pro MATRIX - CARBO W dni bez treningu planuje: - przed śniadaniem CrEster lub Cell Pump - przed spaniem Whey Pro MATRIX W dni treningowe: - przed śniadaniem CrEster lub Cell Pump - po treningu (w [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2482 Data: 2005-02-25 09:39:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • O MNIE: NICK: Pietruch88 WIEK: 19 STAŻ: Ok 1 rok CEL SPORTOWY: masa a za jakis czas lekka redukcja. STOSOWANA SUPLEMENTACJA: Monster Mass , Super whey gainer 4000 , mono Treca, Kre-alkalyn, Cell pump ,Carbo, ZMA apteczne. WYMIARY: WAGA: ok 77kg WZROST: 173cm KLATKA: 111cm / 105 na luzie RAMIĘ: 37,5cm PAS: 87cm UDO: 57cm ŁYDKA: 42 cm [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-03-26 19:02:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • - wiek - 24 - waga - 83kg Obwód Bicepsa 37 Obwód Klatki 107 Obwód Pasa 83 Obwód Uda 60,5 - staż treningowy - 2lata silka, 5lat LA - sprint, 3lata dh/fr, 0,5 kb - najbliższy cel sportowy 1 masa 2 sila 3 gestosc 4 redukcja poprawa sily w WL/Przysiad, poprawa obietosci ramion i klaty - planowana dieta zgodna z celem : 161 93 447 3335kcal - [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-02-17 15:49:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ANKIETA CARIRE Wiek: 21 Staż: 2,5 roku Waga: 97 kg Wzrost: 189 cm Wymiary aktualne sa w profilu Cel: redukcja z zachowaniem masy miesniowej!! Dieta: z ujemnym bilansem kalorycznym Trening: 4 razy w tygodniu, w tym 3 razy brzuch, 2 razy lydki oraz raz basen + sauna Suplementacja z ostatnich 6 miesiecy: * bialko Prolongatum z bx-a, Purw Whey [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-04-30 13:20:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nick: canecorso wiek: 21 waga: 73,5 kaltka 105,2 biceps37 38,2 udo 61 łydka 38,5 przedramie 32,2 barki 124 pas 81,5 Trójbój: Wl. 115 Mc 160 SQ 170 Dieta: Podporzadkowana pod rekompozycje/lekka redukcję sniedanie Płatki owsiane 90 g 100% whey olimp 35 g xxl 30 g Słonecznik, nasiona 30 g II sniadanie ryz brazaowy 45 piers [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-06 20:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nick: canecorso wiek: 21 waga: 73,5 kaltka 105 biceps 37,5 udo 61 łydka 38,5 przedramie 32 barki 124 pas 80 Trójbój: Wl. 115 Mc 160 SQ 170 Dieta: Podporzadkowana pod rekompozycje/lekka redukcję sniedanie Płatki owsiane 100% whey olimp Słonecznik, nasiona II sniadanie ryz brazaowy piers kurczaka /ryba/inne mieso trening od [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-03 18:12:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ankieta do testu GOLDEN LION & IRON HORSE wiek: 20 lat staż treningowy: od 2005 z wieloma przerwami wzrost: 186 cm obecna waga: 86kg najbliższy cel sportowy: budowanie masy z jednoczesną poprawą siły w WL i przysiadzie dieta: 1. Białko, płatki owsiane, oliwa z oliwek 2. Mięso(kura, schab wieprz., ryba), ryż/kasza, oliwa 3. Mięso(kura, schab [...]

    Odpowiedzi: 1011 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-01 17:13:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

    Post
    Trening dla początkujących

    Avasso - białko z treca NIGHT PROTEIN smak czekolada pycha polecam. Podczas ruchów anonicznych powstaje pyszny pudding , tu mnie bardzo mile zaskoczyli. Jak z efektami zobaczymy czy nie pójdzie w boczki Whey protein complex z olimpa - smak kokos rewelka, coś innego stosuję głównei z rana, przed i po trenie. Ceny sprawdź proszę w sklepie SFD bo [...]

    Odpowiedzi: 2990 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-11 20:46:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] w sklepie SFD i dotarły wczoraj. Iso Cool - z ultimate smak zielone jabłuszko Whey Protein Concentrate - z olimpa smak natural Kończe własnie suplementację z KAIZENA białko o smaku ORANGE: - rozpuszczalność - 10/10 - smak - 3/10 - skład - 9/10 - polecam - 3/10 Smak tylko 3 ponieważ po tygodniu już się znudził. Chyba tylko czekoladka nigdy [...]

    Odpowiedzi: 2990 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-07 09:03:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NitroBolon TREC

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] wykorzystać jego działanie należy stosować minimum 4,5 litra płynów dziennie. Należy jednak unikać łączenia NitroBolonu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko ( minimalny odstęp między porcjami to 30 min.). Jak długo można stosować NitroBolon? Preparat najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowy, po którym powinien [...]

    Odpowiedzi: 318 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-02-24 14:58:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)