[...] ryby czy owsianki bo to produkt o jasno podanym makro na opakowaniu, więc nie mogłem tam się pomylić, tylko je przepisałem. ###Kurczak z warzywami 700g - 540kcal (2 porcje) białko 82g tłuszcz 15g węglowodany 19g poniżej konkretny skład tego dania: Kurczak 350g - 350kcal białko 75g tłuszcz 5g węglowodany 0g Warzywa 350g - 190kcal białko [...]
Jakie białko najlepiej wychodzi jakościowo? Przejrzałem arty ale dalej nie wiem, parę odrzuciłem, te zostały: Olimp SP80 Animal Amino Megabol Dymatize Elite Whey Protein Trec Perfect Whey Protein Biogenix Prolongatum Chyba, że jakieś inne polecacie, które nie wypadło blado w testach na zawartość białka? I jak dawkować BCAA 1100 mega capsy Olimp, [...]
Hej, no jest rewelacyjnie! W tej chwili na liczniku 63kg czyli (nie pamietam od kiedy zaczelam dokladnie, ale chyba cos w polowie maja) 7 kilowy zjazd z 70kg. Ale juz nie o sama wage chodzi lecz o wyglad, wiecie co, przy tych swoich jeszcze nadprogramowych kilosach wygladam porownywalnie do kumpel wazacych 59-60kg :) no i te kolesiowy nie moga [...]
jak kupisz wpc imo wystarczy..bialko kup sobie od sfd np., na probe jezeli nie jadłes, jak Ci przypasuje smak itd. to zaoszczedzisz kase, jak nie to zerknij np. Trec whey 100, czy bialka Sciteca Whey Professional, gainera za taka kwote to jedynie jakies 1 czy 1,5 kg dostaniesz chyba ze dolozysz parenascie zl i kupisz 3kg Mass Activatora tez od [...]
SOBOTA: 03.04.2010 r. Przestane już te dni liczyć, bo zwariować z tym można a przecież w wypiskach podaję datę, więc nie ma problemu ze zorientowaniem się, że każdy dzień opisuję Na dodatek znudziły mi się stare bannery i przysiadłam, no i zrobiłam nowe bardziej profesjonalne Dzisiaj był dzień nietreningowy. Po wczorajszym treningu mam [...]
WTOREK: 13.04.2010 r. Poniedziałkowy trening nóg tak dał w kość, że dzisiaj z trudem podnoszę się z krzesła i wykonuję cokolwiek nogami, co wymagałoby odrobinę większego wysiłku. Zakwasy sięgnęły nawet pośladków. Chyba tylko łydki są nietknięte Pomimo tego zmęczenia, wymyśliłam sobie w swej mądrości, że pójdę dzisiaj na rower. Myślałam, że uda [...]
[...] ryżu+750g piersi z kurczaka+pomidory Posiłek 6 200g chudego twarogu +40g masła orzechowego Dieta: Na samym początku 3400kcal ,a później zejście do 2700 kcal i makro : białko ze wszystkich produktów 320g tłuszcze47g węgle 250g. Ale i tak cały czas chodzę/ chodziłem głodny, wiele razy budziłem się w nocy z głodu. Co do trzymania michy, z 7-8 [...]
[...] + jajka + whey III. kasza gryczana + indyk + pieczarki + kapusta kiszona + marchewka + masło IV. ziemniaki + łosoś + fasolka zielona + cebula + masło W sumie ok. 160g WW, białko ok 130g Oczywiście nic nie soliłam (tak chyba miało być?) Od rana dużo piję (na razie poszło 3lwody + 1l ciepłego). O 16 ostatnia szklanka wody Z ciekawości zważyłam [...]
[...] Protein Actions 85 http://aminostar.info.pl/wp-content/uploads/2011/11/aminostar-whey-Protein-Actions-85-197x300.jpg Zastosowanie: Dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko i chcących rozwinąć masę i siłę mięśniową Działanie: - produkt wspomaga rozwój masy i siły mięśniowej - działa antykatabolicznie - posiada wysoki procent L-glutaminy [...]
[...] co o mnie usłyszał od mojej mamy to to, że dużo jem.\-) Zobaczymy, co z tego wyjdzie, w planie jest sernik i muffinki oraz gotowana szynka. Musiałam na szybkości kupić białko, bo się skończyło. Wczoraj przyszła paczka z Miss i ucieszyłam się, że jest tam whey - niestety, to jakiś produkt dla kobiet. Maltodekstryna na 1 miejscu w składzie. [...]
Obli jakieś nowe badania dotyczące układania treningów Alexxxa dobrze by było zakupić białko, najlepiej na bazie serwatki (WHEY) i wypić je rano i zaraz po treningu gdzie organizm najbardziej tego potrzbeuje treningi po 1 posiłku są dosyć ciężkie do wykonania, mało glikogenu w mięśniach - mało energii.
Dzień dobry dzisiaj mała zmiana planów. Obudziłam się o 6 i stiwerdziłam, że jestem wyspana więc bez sensu byłoby czekać 2h do spinningu, potem sauna i po ok. 4h od obudzenia pierwszy posiłek. Więc wcinam właśnie przedtreningowy: OMLETTO 4+1/20g otrąb/30gowsu/10gpestek dyni(źródło magnezu ) i ruszam do boju..yy...znaczy się na spinningA po [...]
[...] już 117PLN za 2,25KG więc za 119 można dostać Pantherę, Whey Maxx albo Syngex, natomiast już za 125-130 Mój nr.1 czyli Elite Whey. Natomiast Ja mam problem, bo mi każde to białko styka na 5tyg więc 1opak VitaFit będzie idealnym uzupełnieniem. Druga sprawa, że dzięki paczkom 750g można sobie dostosować bez problemu zapotrzebowanie do diety w [...]
[...] powiedziec. nie jest to jedyne bialko powodujace u mnie taka reakcje. ale niestety wiem ze nie sięgne po nie w przyszłosci. QNT delicious whey protein vanilia wyśmienite białko, doskonale sprawdza sie puszka 300g w podrozach, jest wygodna, dobrze sie rozpuszcza, nie mam zastrzezen. Dziękuje głodziowi za wspolnie przeprowadzoną rywalizację, [...]
z tymi białkami to nie ma co sie tak pieścić - pamiętaj, że to tylko dodatek/uzupełnienie dobrze zbilansowanej diety(bez niej takie białko to strata pieniędzy). Fakt faktem izolat po treningu najlepszy ale jak dla nas czyli amatorów wystarczy białko wpc i będzie ok - różnicy pomiędzy wpi a wpc w postaci widocznych efektów raczej nie zauważymy. [...]
****a wiedzialem ,ze zrobisz wszystko byc tak fajnym jak ja ale juz to,ze kopiuejs moje cykle To Ci nie wybacze gnoju bialko podstawa, obecnie szamam universal ultra whey pro 3/5 scietec wpc 6/5 muscletech whey protein hardcore 3+/5 ogolna ocena uwzgledniajaca smak, rozpszuczalnosc, problemy jakies tam zoladkowe, itp aha zeby nie bylo max 2 [...]