Więc opisze wszystko po kolei. Przygodę z siłką rozpocząłem jakieś 3 miesiące temu. Jak dotąd jedynym suplementem jakim zażywam jest białko serwatkowe (PROSTAR 100% WHEY PROTEIN). Miałem zamiar jeszcze jakieś 2 miechy ćwiczyć na sucho, a później brać się za suplementację. Na razie nie myślałem o żadnych innych suplementach. Lecz wczoraj dostałem [...]
[...] Czwarty dzień był treningiem cardio (60min). Dieta i suplementacja: Starałem się utrzymywać spożycie kalorii na poziomie 1800kcal dziennie. Suple które stosowałem to : -L-Carnityna -HMB -Spalacz(Lipo Burn, obecnie testuje Thermo Crush) -białko Hi-Tec Whey Fusion, ActivLab Isolate 90 plus (dni treningowe po ćwiczeniach, nie treningowe przed snem)
[...] że rano sporo białka i zdrowych tłuszczy a jak najmniej węgli. Im późniejsze pora tym więcej węglowodanów. Ostatni posiłek zawiera śladowe ilości białka i tłuszczy, za to węglowodany złożone i trochę prostych. Trening po trzecim posiłku który zawiera już i białko i tłuszcze (już niewiele) i węgle a przed czwartym ostatnim. Pomożecie? :)
No to jadym :] zaczolem dzisiaj !!! jak narazie klepie niezle ;] diete uzupelniam profi whey gainer i pro longatum. Witaminy one a day do tego omega 3 i zma apteczne :]aha no i bcaa+glutamine od sports one :] wyglada to tak : rano na czczo hp (godzina 7;15) do pierwszego posilku witaminki i omega (7;45) 100 g gainera (8;30) 2 posilek (10;00) 100g [...]
Wiek: 21 Waga: 79,8kg, tydzień temu było 82.3kg, woda zeszła Wzrost: 175cm Trening : Split 5x w tyg Cardio: jak na razie nie planuję, jak waga stanie i obniżenie podaży kalorycznej też nic nie da to wejdą interwały Suplementacja: Kreatyna HCL 5g, BCAA 5g przed treningiem, Białko 35g Olimp Whey , witaminy BF: 13-15:% Do sedna. Na masie spożywałem [...]
[...] masy mięsniowej oraz diety. Zaczne od początku cwicze od maja na Hantlach od 3-5 dni w tygodniu (obciążenie 10kg na każdą rękę) do tego nie dawno dokupilem sobie gumy. Biore białko My Protein Impact Whey Protein. Ale powiem szczerze jakos oszałamiających rezultatów nie ma. Może ktoś pomóc? Wyjaśnić gdzie leży problem? Mile widziany jakiś plan [...]
Otoz na poczatku chcialbym napisac,ze patrzalem inne posty i roznie pisza o bialku. Pisza,ze brac tyle a jedni,ze jeszcze mniej. Otoz mam pare pytan zwiazanych z bialkiem.Nie odsylajcie mnie do wyszukiwarki ani nie mowcie o tym ,zeby jesc produkty zawierajace bialko,bo o tym to wiem i jem takie produkty. *Waga 83kg-moze bedzie potrzebne do [...]
[...] jest taki, że chciałbym zrobić po prostu krok na przód. Czyli zakupić prostą odżywkę, którą stosowałbym np. w dni treningowe, kiedy jest mi najciężej :) Np. lepiej po prostu białko samo i brac je w dni treningowe,czy lepiej codziennie gainera ? Celem jest po prostu lepsza regeneracja,samopoczucie, progress. Ktoś moglby wrzucic jakis link ? [...]
Witam, mam zamiar zacząć cykl... Do końca nie wiem czy w moim przypadku będzie najlepsza kreatyna, białko, gainer, aminokwasy itp. :S Tak na wstępie myślę, że warto będzie napisać ankiete : Wiek : 18 Wzrost : 185 Waga : 78-80 Ramie : 36 Klatka : 95 Brzuch : 82 Udo : 53 Staż : 1,5 roku (od 3 miesięcy z dieta, więc od tego krótkiego czasu dopiero na [...]
Witam! Szukam białeczka do swojej diety, chciałem brać dymatize, ale ziomek mi powiedział, że to białko to ściema i żebym wziął vitalmax whey protein 82, tylko wydaje mi się, że jest trochę za drogie? Może porostu wziąć WPC? Co myślicie? Pozdo! obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ? Wiek: 21 Waga: 100 Wzrost: 181 Cel cyklu: [...]
Witam. Od razu napisze- trenuje boks 3x w tyg 3 lata z przerwami wakacyjnymi. Wiek 21 lat. Waga 79kg. Wzrost 181cm. Staz na silowni 2letni jednak z przerwami, w tym dwa cykle kreatynowe. Teraz mialem przerwe na silowni i w SW 2 miesieczna, od wrzesnia wracam. Prosze Was o pomoc w suplementacji na nowy sezon. Zakupilem kilka odzywek jednak nie wiem [...]
[...] na słowni: 3 dni dopiero zacząłem Uprawiane inne sporty: Piłka nożna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Chodzę na siłownię Dieta: Właśnie szukam aby ktoś mi pomógł dobrać odpowiednią dietę. Przeciwskaznania medyczne: Nie mam Zażywane suplementy: Kupiłem białko Optimum Whey ale jeszcze nie zażywałem
[...] z tego co mi wiadomo. Zamierzam kupić TCM 400kap olimp,kwasy omega 3, gainerka 20% białka whey mass gain megabol, bcaa xtra activlab, witaminy i carbo, ewentualnie jakieś białko w postaci serwatki. Cykl będzie ukierunkowany ku rozbudowie masy, mam szybką przemianę materii, jem 5 posiłków dziennie, choć nie zawsze w odpowiednich porcjach, i [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] na stopniowej redukcji tłuszczu (aeroby po każdym treningu) przy utrzymaniu stałej ilości kalorii / dzień. Ostatnio zdecydowałem się na mocną redukcję (supl. - Animal Cuts, białko z Whey, BCAA). Po 3 tygodniach zauważyłem, że mam widocznie obwisłą skórę w niektórych miejscach, szczególnie na brzuchu, klatce piersiowej i nogach. Chciałbym się [...]
Witam. Chciałbym wrócić na siłownie i zrzucić zbędne kilogramy. Jak w temacie: planuje split 5 razy w tygodniu. Dodatkowo staram się codziennie rano biegać, a wieczorem rekreacyjnie rowerek w terenie (wczoraj na przykład zrobiłem ok. 20km). Czy uważacie, że trenowanie każdej partii w oddzielnym dniu jest dobrym pomysłem? np. pon: klatka wt: biceps [...]
[...] moze to niech mi poradzi coś:) Chciałem jeszcze isęspytać o jedną sprawe. Na razie chce poćwiczyćna sucho a potem wspomóc isę troche odżywkami typu gajner a potem czyste białko czy będzie dobrze jak dodam do tych odżywek nitrobolon ? Jeden z moim kolegów powiedział ze moge tak zrobićale chciałbym siespytać jeszcze Was o rade :) Chodzi mi o [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam wszystkich serdecznie. 31 grudnia kończę moją redukcję i od 1 stycznia 2015 do 31 maja 2015 roku wchodzę na budowanie masy mięśniowej. Dieta to podstawa. Trening od 2 stycznia z początku na mniejszych ciężarach, później siła przeplatana z dynamiką. Dodatkowo od lutego trening piłki nożnej, częstotliwości 90 min. 2 sesje w tygodniu [...]
Witam więc zaczne od danych, waga 80kg, wzrost 175cm, wiek 18lat, moim celem jest wzrost masy mięśniowej z minimalną iloscia tluszczu, w mojej diecie miesci sie 3458,4 kcal; białko 164(2g/kg); tłuszcze 90,2(1,1g/kg); weglowodany 498(6,1g/kg) I POSIŁEK:MIX OK.7:10 mleko spożywcze 1,5% tłuszczu /200g płatki owsiane /140g ostrowia wpc /20g cukier [...]
[...] wcześniej diety : zbilansowana Witam serdecznie, ułożyłem sobie dietę na redukcję i proszę o jej sprawdzenie. Odbywam 5 razy w tygodniu trening siłowy, suplementuję białko PVL Mutant Whey, po treningu 1 porcja, witaminy i minerały z Olimpu, przy posiłku głównym (pierwsze śniadanie), BCAA 8:1:1 z Ostrovitu. Zastanawiam się czy warto [...]