SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko whey

  • Parę szybkich pytań

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] z odzywkami. ( wiem , wiem pełno było takich tematów, ale po przeczytaniu wszystkiego mam jeszcze większą kiełbę we łbie niż przed...) Wiec : 1. Kiedy i ile najlepiej brać białko (pora dnia) 2. Kiedy i ile BCAA 3. Kiedy i ile kreatyny 4. Kiedy i ile Gainera Robię 3 razy w tygodniu trening na siłowni, po nim odrazu po chwili odsapki biegnę 10 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 725 Data: 2017-01-07 22:52:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pyszne bezy:)

    Temat
    Kuchnia SFD

    [...] na bezy :-) przepis powstal na potrzeby konkursu kulinarnego ale chetnie sie nim z Wami podziele:) idealne dla osób na redukcji jako przekąska:-) Składniki: 30g odżywki białkowej o ulubionym smaku 2 białka jaj szczypta soli Sposób przygotowania: do białek jaj wsypać szczyptę soli i zmiksować na sztywną pianę, następnie dosypać odżywkę [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 8039 Data: 2012-05-24 13:52:00 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Cel - debiut kulturystyczny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Trenuję już około 7 lat, posiadam dietę ułożoną przez dietetyka, dopasowaną do mnie: I POSIŁEK JAJECZNICA Z 5 BIAŁEK I 2 ŻÓŁTEK + KROMKA PIECZYWA PEŁNOZIARNISTEGO + 20 g SZYNKI Z INDYKA + 100 g KASZY JAGLANEJ Z MLEKIEM + ZIELONA HERBATA II POSIŁEK 200g SERKA ZIARNISTEGO + 50g SZYNKI Z INDYKA + KROMKA PIECZYWA PEŁNOZIARNISTEGO + 20 g SZYNKI [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1007 Data: 2012-11-21 19:48:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie Białko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Będę zamawiał białko i mam dylemat które białko wybrać. Cena max do 140 PLN Co myślicie na temat tych białek UNS CFM Protein 80 słyszałem ze dobre Interactive Whey Pro XL Ostrowia słyszałem ze efekty są ale syfski smak i rozpuszalnośc.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1576 Data: 2009-07-20 00:19:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Skonczylem w ten piatek cykl ktorego podsumowanie umieszcze w wtorek w moim poscie(link w podpisie). Mam zamiar zgubic troche sadla nie tracac przy tym miesnia. Planuje 8tyg. redukcje. Zakupilem juz bialko. Vitargo odsprzeda mi kumpel bo wyjezdza a kupil za duzo. TSE to kwestia czasu tak samo jak thyro, CM3 i No-Xplode. ###Wiec srodki jakie [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3530 Data: 2007-04-02 12:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co sądzicie o takim planie?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, To mój 1-szy post, także sory jesli pojawi sie w zlym dziale. Cwicze kilka lat, niestety bez profesjonalnego planu. Widac ze cwicze, niestety sylwetka nie jest taka jakbym oczekiwal. Ostatnio poprosilem instruktora o rozpiske. Zalezy mi na lekkim wyrzezbieniu sylwetki, bez znacznego spadku masy. Dostałem taki plan: Trening 3 dni w [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1066 Data: 2012-07-12 11:46:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny:)

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] później obiad zwykły domowy co dzien cos innego ale konkretnie:) kolacja kanapki z szynka i serem, przed snem zjem sobie jeszcze serek wiejski 200 g mam obecnie odzywke białkową nitro pure whey i jabłczan kreatyny białko biore w nietreningowe raz dziennie przed obiadem a w treningowe dodatkowo po treningu kreatyne 2x dziennie przed obiadem i [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 651 Data: 2015-12-04 09:25:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zma, tt, serwatka, kreatyna, trec, olimp

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc Mam kilka pytan: 1)Czy warto kupic ZMA ? jesli to jest polaczenie cynk+magnez+b6 ktore mozna dostac osobno w aptece i prawdopodobnie (nie sprawdzalem) wyjdzie taniej. Jesli warto ZMA to jakiej firmy OLIMP czy TREC ? moze ktos porownywal juz cenowo i pod wzgeledem skladu ktore lepiej kupic ? 2)Czy po tt moga pojawis sie problemy z cera [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 5931 Data: 2003-12-17 01:50:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na sprzedaz mam bialko perfect whey protein 900g. Jest ono nowe dzisiaj kupione, jest o smaku waniliowym. Sprzedaje bo mam uczulenie na wanilie a kupowala mi osoba ktora o tym nie wiedziala. Data waznosci to 12/2010. Jest to super bialko, sam jem tylko,ze czekoladowe,efekty sa super. Zaczynajcie licytowac.Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 976 Data: 2009-11-20 17:54:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam, kończy mi się białko które uzywam w uzupełnianiu diety i porcje po treningu. Chodzi mi o izolat białka serwatkowego. obecnie urzywam MRM Metabolic whey czekolade i bardzo sobie chwale,lecz chciałbym spróbować czegoś nowego, czegoś pewnego ponieważ wiem że niektóre firmy wałują o te kilka gram białka na porcję. Jakie firmy w chwili obecnej [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 16052 Data: 2011-03-16 17:22:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] - 150g Brokuły - 100g Oliwa z oliwek - 10g Posiłek IV (przed treningowy): Ryż brązowy - 100g Mięso z piersi kurczaka bez skóry (gotowane) - 150g Od razu po treningu: białko - 36g carbo - 45g Posiłek V (po treningowy): Ryż biały paraboliczny - 100g Mięso z piersi kurczaka bez skóry (gotowane) - 150g Brokuły - 100g Oliwa z oliwek - 10g [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 4464 Data: 2009-04-05 13:32:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiska suplementacji

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Prosze o sprawdzenie Wiek 24 lata praca fizyczna caly dzien przy remontach budowlanych dieta 6 posilków 3 z pozywienia 3 z gajnera brak czasu cel oczywiscie masa waga obecnie 91,7- 92 kilo Rozpiska suplementacji Dni Treningowe Po przebudzeniu Alveo http://www.alveo-akuna.info/ Nie mam czasu na czekanie wiec tak po 15 minutach śniadanie, po [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2278 Data: 2008-03-02 06:43:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta+Białko+Kreatyna+transporter - Wybór

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] -węgle (obecnie okołotreningowo jem dużo kaszy i ryżu ale to są zbyt duże ilości dla mnie żeby je na raz zjeść i dlatego chcę zmniejszyć ich ilość a dołożyć carbo) -białko zostawie bez zmian tzn tylko do uzupełnienia niedoborów Planuję zakupić produkty z OLIMPA: - CREAPTURE MONOHYDRATE POWDER 600g (mono ponieważ to mój pierwszy cykl na [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1103 Data: 2009-10-29 15:20:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie o Sports One

    Temat
    Odżywki i suplementy

    siema słuchajcie jade jutro po białko Sports One 100% WHEY PROTEIN, chce kupić 3 kg wiec to dla mnie dość poważny zakup, powiedzcie mi czy jest tam białko pszeniczne ?? może coś innego polecacie ?? jakieś sugestie mile widziane

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1646 Data: 2007-02-27 18:38:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ciasto jaglano - kokosowe ;- )

    Temat
    Kuchnia SFD

    [...] 90% WAWEL - ksylitol/słodzik Przygotowanie: Kaszę gotujemy wedle instrukcji na opakowaniu, dodajemy do niej ubite jajka, słodzik, później wiórki i płatki jaglane oraz białko. Kosztujemy czy smak jest ok. Masę wkładamy na obłożoną papierem do pieczenia blachę, wkładamy na minimum 2h do lodówki. Po 2h wyciągamy i robimy polewę, czekoladę [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3270 Data: 2015-12-21 18:06:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] biorę Multiple więc zrezygnować z magnezu i witaminy C? Nie wiem jak się do tego zabrać poza tym BCCA też ma jakąś witaminę B6. Jedno jest pewne Omega 3 z rana ok 2 caps, białko wg. niedoborów i BCAA (1g na 10 kg) w trakcie treningu z reszta supli jestem zielony. I jeszcze jedno pytanie z racji, że jestem na redukcji zakupiłem zieloną herbatę [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 923 Data: 2016-04-27 12:27:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do sprawdzenia&poprawienia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć, Mam 23 lata, ważę 61kg/180cm. Chciałbym troszkę urosnąć, zacząłem od ułożenia diety. Zapotrzebowanie wyliczyłem za pomocą Vitalmaxa KALORIE 2713 BIAŁKO 128,1 2,1 TŁUSZCZE 61 1,0 WEGLOWODANY 413 6,8 Rozkład posiłków: 7:00 + 30g WPC Whey/Ostrowia (24/2/2) + 500ml mleko (15/7/23) + 100g płatków owsianych zwykłych [...]

    Odpowiedzi: 70 Ilość wyświetleń: 6432 Data: 2010-09-11 16:11:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybór białka

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam. Chciałbym się was poradzić które białko wybrać i co wy wybrali byście na moim miejscu myślałem o białku SFD - protein plus lub Peak - Whey Protein mam do wydania 180zł chce sobie zrobić zapas na około 3 miesiące za 160zł było by 3kg białka sfd a za 169 zł 2260g białka peak co wybrać? Czy białko sfd jest dobre?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 633 Data: 2012-08-06 20:26:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam planuję rozpocząć cykl, zastanawiam się tylko czy kupić Trec CM3 + Trec SAW i dokupić sobie białko SFD WPC protein plus, czy lepiej zrezygnować z przedtreningówki Treca i kupić kreatyne i białko Treca Whey 100. Wcześniej jako przedtreningówki używałem betaalniny. Jak się sprawuje CM3+SAW na cyklu ? Warto?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 720 Data: 2014-06-08 21:58:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja gainera,bialka

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    witam niedawno zakupilem sobie kreatyne i otrzymalem gratis "Activlab Soya PRO 750g BIAŁKO ISOLAT SOJA" i moje pytanie.. Biorę whey pro gainer2 mam puche 4kg i stosuje go 1 godzine przed posilkiem przedtreningowym i bezprosrednio po treningu. Szkoda zeby te białko ktore otrzymalem zmarnowalo sie.. kiedy je najlepiej stosowac?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 683 Data: 2013-01-02 14:38:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)