SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko whey

  • Taki plan :)

    Post
    Trening dla początkujących

    Płeć : Mężczyzna Wiek : 16 Waga : 66 Wzrost : 178 Cel treningowy : masa+rzeźba Staż treningowy na siłowni : 5 miesięcy początkujący. Uprawiane inne sporty : przez 3 lata chodziłem na piłkę ręczną teraz tylko siłownia. Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia Dieta : jem zdrowo :) 5 posiłków [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1733 Data: 2013-08-23 15:52:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masa??????

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    co znaczy bialko?? np. w whey pro concentrate bodajze masz 90% bialka, nie wystarczy ci tyle??

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1944 Data: 2004-05-23 00:27:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do XPANDA

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja mam "bialko pure whey 80" amino BCAA CP i XP dobra to jest mieszanka od nowego roku chce zaczac to brac narazie jade na monohydracie ?? odp chlopaki:):):)

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2483 Data: 2006-12-28 14:16:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile ma w porcji?

    Post
    Odżywki i suplementy

    O tego gainera chodzi? ULTIMATE WHEY GAINER W 165 g: Kalorie: 628 Kalorie z tłuszczu.: 36 Tłuszcze: 4 g Cholesterol 57 mg Sod: 105 mg potas: 360 mg Węglowodany: 93 g Błonnik: 0 g Cukry: 42 g Białko: 55 g Vitamin A (as Palmitate, USP) 5000IU 100% Vitamin C (as Ascorbic acid, USP/FCC) 60mg 100% Calcium, Vitamin D3 (USP/FCC) Calcium 230mg [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1062 Data: 2003-08-21 13:59:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiska supli ;)

    Post
    Odżywki i suplementy

    Horse Power http://www.sfd.pl/_Dawkowania_R%C3%B3%C5%BCnych_Kreatyn_-t257957.html Białko Gold Whey z QSE- w/g braków w diecie Monster Mass Biogenix- j/w Omega 3- do posiłków dałbym 2x2 kapsy Joint Synergy z mrm-w/g zaleceń na opakowaniu Pzdr/

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1541 Data: 2006-11-17 15:49:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko na noc

    Post
    Odżywki i suplementy

    ja wcinam białko serwatkowe Pure Whey Izolat 95 firmy Olimp.. ma świętną wchłanialność... Pozdrawiam methos

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1218 Data: 2004-02-10 12:42:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko, Carbo, Kreatyna

    Post
    Odżywki i suplementy

    Białko - Scitec Whey Protein, Hi Tec c6, SFD WPC, Carbo - obojętne, sugeruj się ceną. Im tańsze, tym lepiej. Kreatyna - Vitalmax mono.

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1404 Data: 2013-10-24 20:30:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wybór białka !!

    Post
    Odżywki i suplementy

    oj zapomnialem... ma być po treningu. wcinam to z ryżem i omega. używałem do tej pory 100% whey od optimum. bardzo fajne białko pod względem smaku i rozpuszczalności. kupiłem 2 x 10Lbs w stanach w poprzednie wakacje i jadłem cały rok :D

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1652 Data: 2007-06-27 17:36:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odzywka

    Post
    Odżywki i suplementy

    Tobie jakieś nienawadniające kreatyny bym polecił. Hmm jak masz kasę to kup X-panda firmy Dymatize. Będziesz miał niezłego powera na siłowni. A białko dokup chociaż 1kg na miesiąc (proponuję tę Whey coś tam Complex OLIMP-a) i stosuj 30g bezpośrednio po treningu razem z Carbo (50g). Jak nie masz za dużo hajsu to zamiast XP kup Cell Pumpa Biogenixa. [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1177 Data: 2007-01-26 20:30:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Opinie o firmach GNC i OPTIMUM

    Post
    Odżywki i suplementy

    Uzywalem 100 % whey protein optimuma. Sklad-wiadomo, rozpuszczalnosc super. Wielkim plusem byl dodatek aminogenow. Moim zdaniem najlepsze bialko. Niestety cena nie zacheca... Oprocz serwatki uzywalem tez aminokwasow 2222 tej firmy. Wychodzily nawet ekonomicznie, tyle ze tabletki byly kur....o duze i ciezkie do lykniecia. Drugiej firmy nie znam.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2734 Data: 2005-10-26 00:30:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Monohydrat w dobrej cenie

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] że Allnutrition Creatine Muscle Max 1 kilogram za 79,99 złotych wychodzi najtaniej. Od jutra zdaje się, że podrożeje, więc czas ucieka. W ostatnim czasie kreatywny, jak i białko serwatkowe poszły mocno w górę i najprawdopodobniej będą jeszcze drożały. Osobiście pijam Allnutrition Pro Whey. Zdecydowanie bardziej mi odpowiada pod względem [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1843 Data: 2022-01-06 14:19:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko Ostrowia

    Post
    Odżywki i suplementy

    Białko składowo ok, ale jakbym położył Sciteca 100% Whey, a Ostrowie to tak jakbym g**** obok delicji położył.

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2407 Data: 2012-08-13 18:45:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko+carbo=Gainer

    Post
    Odżywki i suplementy

    Hehe platki owsiane wcinam parawie ze dziennie ;) Nadawalo by sie te bialko HiTec Nutrition - Whey C-6 - 2250g bo jest w promocji u mnie? i do tego jakies dobre carbo n.p. Carbonox czy Trec Vitargo Electro Energy ?

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3979 Data: 2011-12-30 08:53:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna, bialko i trening

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    obojętnie. kreatyna wysyca miesnie, wiec pora o jakiej ją przyjmiesz nie ma znaczenia/ bialko- masz na myśli whey? jeśli tak, to możesz. 2 litry to absolutne minimum jeśli bierzesz kreatynę i ćwiczysz. możesz pic więcej, byle nie na siłe :)

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2912 Data: 2015-03-01 06:35:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplemnety

    Post
    Odżywki i suplementy

    kupiłem drugą puszkę WHEY'A i zastanawiam sie jakie węglowodany do tego dorzucić?? (odzrzywka potreningowa białko + węglowodany). Czekam na sugestie

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1968 Data: 2006-09-07 12:56:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OSTROWIA - SMAK.

    Post
    Odżywki i suplementy

    Keka91 załóż sobie swój dział i tam zadawaj pytania. Ale jeżeli już to dobre białko jest też Activita Whey Protein 80 i tanie ! Proszę jeszcze o pisanie smaków bo nie chce się naciąć na jakiś dziadoski. Oczywiście nie jestem jakimś zmakoszem który musi mieć pyszne bo to ma oczywiście działać a nie smakować ale nie chce też po tym żygać. Ja [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 3941 Data: 2007-11-18 21:16:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko sojowe, dobre ?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    celuj tyllko w białko zwierzece nie kupowałbym sojowego z activlaba tez masz dobre i tanie , whey 95 lub 80 Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-06-11 22:02:23

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 825 Data: 2014-06-11 22:01:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chudnięcie bez utraty mięśni

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] Whey C6 w porcji zawiera 8 gram bcaa. Dawka bcaa dla mnie to około 9 gram. Tak się zastanawiam po co kupować samo bcaa jeżeli w C6 mam podobną ilość i jeszcze to tego białko :D Co sądzicie na ten tamat ? Oczywiście chodzi mi o spadek bf ( około 5-6 % ). Nie musi być to szybkie tempo spalania. Brałbym razem z kreatyną (jabłczanem) żeby [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1668 Data: 2013-09-04 15:19:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase do oceny

    Post
    Odżywki i suplementy

    na czczo sie pisze:-) białko olimp whey protein complex carbo zbędne, bo i po co ci?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1320 Data: 2012-12-02 18:22:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase - pytanie o suple

    Post
    Odżywki i suplementy

    wcześniej brałem kreatyne monohydrat olimpu 1250, białko olipmu whey gainer 80% complex i gainer magnum 8000. Sporty uprawiam różne: biegam 1x w tygodniu, siłka 3-4 razy w tygodniu, niedługo basen i taniec towarzyski(przed studniówką musze się nauczyć tańczyć xD). Zależy mi na wzroście masy mięśniowej a jak do tego dojdzie siła to będzie pięknie;)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1406 Data: 2008-09-10 17:18:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)