Płeć : Mężczyzna Wiek : 16 Waga : 66 Wzrost : 178 Cel treningowy : masa+rzeźba Staż treningowy na siłowni : 5 miesięcy początkujący. Uprawiane inne sporty : przez 3 lata chodziłem na piłkę ręczną teraz tylko siłownia. Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia Dieta : jem zdrowo :) 5 posiłków [...]
ja mam "bialko pure whey 80" amino BCAA CP i XP dobra to jest mieszanka od nowego roku chce zaczac to brac narazie jade na monohydracie ?? odp chlopaki:):):)
Horse Power http://www.sfd.pl/_Dawkowania_R%C3%B3%C5%BCnych_Kreatyn_-t257957.html Białko Gold Whey z QSE- w/g braków w diecie Monster Mass Biogenix- j/w Omega 3- do posiłków dałbym 2x2 kapsy Joint Synergy z mrm-w/g zaleceń na opakowaniu Pzdr/
oj zapomnialem... ma być po treningu. wcinam to z ryżem i omega. używałem do tej pory 100% whey od optimum. bardzo fajne białko pod względem smaku i rozpuszczalności. kupiłem 2 x 10Lbs w stanach w poprzednie wakacje i jadłem cały rok :D
Tobie jakieś nienawadniające kreatyny bym polecił. Hmm jak masz kasę to kup X-panda firmy Dymatize. Będziesz miał niezłego powera na siłowni. A białko dokup chociaż 1kg na miesiąc (proponuję tę Whey coś tam Complex OLIMP-a) i stosuj 30g bezpośrednio po treningu razem z Carbo (50g). Jak nie masz za dużo hajsu to zamiast XP kup Cell Pumpa Biogenixa. [...]
Uzywalem 100 % whey protein optimuma. Sklad-wiadomo, rozpuszczalnosc super. Wielkim plusem byl dodatek aminogenow. Moim zdaniem najlepsze bialko. Niestety cena nie zacheca... Oprocz serwatki uzywalem tez aminokwasow 2222 tej firmy. Wychodzily nawet ekonomicznie, tyle ze tabletki byly kur....o duze i ciezkie do lykniecia. Drugiej firmy nie znam.
[...] że Allnutrition Creatine Muscle Max 1 kilogram za 79,99 złotych wychodzi najtaniej. Od jutra zdaje się, że podrożeje, więc czas ucieka. W ostatnim czasie kreatywny, jak i białko serwatkowe poszły mocno w górę i najprawdopodobniej będą jeszcze drożały. Osobiście pijam Allnutrition Pro Whey. Zdecydowanie bardziej mi odpowiada pod względem [...]
Hehe platki owsiane wcinam parawie ze dziennie ;) Nadawalo by sie te bialko HiTec Nutrition - Whey C-6 - 2250g bo jest w promocji u mnie? i do tego jakies dobre carbo n.p. Carbonox czy Trec Vitargo Electro Energy ?
obojętnie. kreatyna wysyca miesnie, wiec pora o jakiej ją przyjmiesz nie ma znaczenia/ bialko- masz na myśli whey? jeśli tak, to możesz. 2 litry to absolutne minimum jeśli bierzesz kreatynę i ćwiczysz. możesz pic więcej, byle nie na siłe :)
Keka91 załóż sobie swój dział i tam zadawaj pytania. Ale jeżeli już to dobre białko jest też Activita Whey Protein 80 i tanie ! Proszę jeszcze o pisanie smaków bo nie chce się naciąć na jakiś dziadoski. Oczywiście nie jestem jakimś zmakoszem który musi mieć pyszne bo to ma oczywiście działać a nie smakować ale nie chce też po tym żygać. Ja [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
celuj tyllko w białko zwierzece nie kupowałbym sojowego z activlaba tez masz dobre i tanie , whey 95 lub 80 Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-06-11 22:02:23
[...] Whey C6 w porcji zawiera 8 gram bcaa. Dawka bcaa dla mnie to około 9 gram. Tak się zastanawiam po co kupować samo bcaa jeżeli w C6 mam podobną ilość i jeszcze to tego białko :D Co sądzicie na ten tamat ? Oczywiście chodzi mi o spadek bf ( około 5-6 % ). Nie musi być to szybkie tempo spalania. Brałbym razem z kreatyną (jabłczanem) żeby [...]
wcześniej brałem kreatyne monohydrat olimpu 1250, białko olipmu whey gainer 80% complex i gainer magnum 8000. Sporty uprawiam różne: biegam 1x w tygodniu, siłka 3-4 razy w tygodniu, niedługo basen i taniec towarzyski(przed studniówką musze się nauczyć tańczyć xD). Zależy mi na wzroście masy mięśniowej a jak do tego dojdzie siła to będzie pięknie;)