IHS Supreme Whey Cafe Latte: Na wodzie: Rozpuszczalność wzorowa, białko wypiłem ze smakiem, ale szału nie było, trochę za mało intensywnie smakowało, może za dużo wody dodałem. Na mleku: Pycha! Taka lekka kawa, a ja uwielbiam takie, mógłbym to pić codziennie. IHS Supreme Whey smak Wanilia Rozpuszczalność wzorowa, machnąłem 3 razy szejkerem i się [...]
[...] 80 Plus i mi bardzo podszedł szczególnie gesta konsystencja. Wanilia bardzo dobra. Zamawiaj przez święta bo rabat 10%, zawsze to coś, nawet mi esa z sfd napisali;D Edit: zapomniałem że Ty zielony to i tak i tak masz znizki. p.s UNS białko tez niby chwalą, kiedys raz miałem ale dawno. Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-04-07 19:26:26
Wtorek - 9dni... ...nowy dzień, czuje sie zdrowszy. Vix w saszetkach i strepsils dają rade. Obudzilem sie w nocy i walnalem dodatkowa dawkę. Oczywiscie do suplementacji wchodzi witaminka C. Omega3 i vitaminall równiez zostaja w porannym skladzie witamin i minerałów. Planuje rowniez zakupić ADEK i Ashwagande. Co o tym myślicie? Warto? Dieta Dalej [...]
Środa - 8 dni... Ze zdrowiem coraz lepiej, od dziś wracam do mocnych treningów. Mam nadzieję, że czucie mięśniowe powróci, bo to dla mnie najważniejsza kwestia na treningu siłowym. Dietka rozplanowana, robiłem posiłki wczoraj wieczorem. Oto rozpiska: Posiłek 1: Jajka sadzone 3szt Szparagi 100g Pieczarki 100g Olej rzepakowy 3 łyżki Posiłek 2 i 3 [...]
Roztrenowanie - Dzień 3 Coraz bardziej wypoczęty i uśmiechnięty. Coraz więcej wegli, trochę kombinacji w kuchni. Jest dobrze jak na okres przedmasowy. Bardzo dokładnie będę wszystko planował pod koniec okresu roztrenowania, na razie odpoczywam. Aktywność - Trening brzucha z aplikacji + 2 serie kółko po 20 powtórzeń na czczo. - rower 15 minut [...]
jak masz braki w diecie to białko/gainer, do tego monohydrat, beta alanine mozesz kupić i wystarczy, monohydrat najzwyklejszy (moze byc np. vitalmaxa), beta alanine w proszku np. z SFD, białko scitec'a whey protein professional, jest zaj**iste, activlab'a high whey protein isolate też jest bardzo dobre, hi-tec'a C6 jest ok i wychodzi fajnie [...]
ok z diety dziś wyszło coś takiego: BTW: Bz: 140g / T: 74g / WW: 190g Bz: 1,8g/kgmc / T: 0,9 / WW: 2,4g Także nie wiele tego wszystkiego ale ciężko w 3 posiłkach zmieścić całe zapotrzebowanie. Jakby ktoś nie wiedział... Dziś post i dlatego tak się złożyło...! Jutro już będzie normalnie. Zamówiłem sobie w sklepie sfd 3x Białko SFD i 2x Carbo SFD [...]
[...] 3200 kcal w dni treningowe i 2800 kcal w dni nietreningowe (200g białka, 320g węglowodanów, 100g tłuszczy). Podstawą suplementacji były niezaprzeczalnie trzy fundamenty: białko, aminokwasy i witaminy/ minerały. Whey C6 wrzucałem praktycznie codziennie, w miarę braków w diecie. Najczęściej do omleta/ shake po treningu - doskonale gasi chęć do [...]
Trening z wczoraj(push+brzuch) : 1. wycisk hantli w skosie - 4 x 10 2. WL - 3 x 10 3. rozpietki w skosie - 2 x 15 4. unoszenie bokiem stojąc - 3 x 15 5. wycisk hantli siedząc - 3 x 12 6. sznur - 3 x 20 7. allachy - 3 serie, spięcia - 3 serie Trening z dzisiaj ( pull + łydki) 1. ściąganie do klatki szeroko - 4 x 12 2. przyciąganie do brzucha [...]
Wlasnie, myslalem o suplementach. Tylko pytanie czy jest sens juz w tym momencie czy poredukowac na sucho jakis czas a potem dorzucic cos. myslalem raczej o jakims fat burnerze + bialko jesli trzeba. czy takie bialko sie nada ?: www.discount-supplements.co.uk/sports-supplements-whey-protein-optimum-health-ultimate-whey-protein-2-25kg lub [...]
Whey Mass Gain to Gainer - Super Uzupełniasz Węgle i Białko. A Plan na rzeźbe czy masę ? hmm myśle że raczej dieta tutaj odgrywa w wiekoszsci czy sie wyrzeźbisz czy będziesz budował masę mięśniową/tłuszczową. I też tak sobie myśle że Tomek to w dziale będzie musiał DUŻŻŻŻoooo Pisać ehhe. A tak Wogóle Ostry Brzuch masz Tomek, mam nadzieje że [...]
siema klempner !!!! piszesz ze odzywiasz sie "dobrze" wiesz to pojecie wzgledne!!!!! Przede wszystkim powinienes jesc posilki regolarnie!!! rozlozyc je w takich samych odstepach czasu!!!! posilki powinny byc bogate w bialko i weglowodany jezeli chcesz przybrac na wadze (mozesz dodawac do posilków olej lniany (bardzo dobry w okresie [...]
[...] zmasakrowana po wczoraj, poza tym korciło mie zeby obczaic jak wygladaja te treningi i chyba bede regularnie tam w soboty uczeszczac MISKA Suma dobowa: 1790kcal, 160g (36%) białko, 68g (34%) tłuszcze, 133g (30%) węglowodany link: http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda7e9a634cc72f024724/bziubzius/dzien/2012-11-03 1.omlet jaglany [...]
1.USPlabs-Jack3d , stack -ok 2.Optimum-Serious Mass, gainer - jak masz braki w diecie ok 3.IDS BCAA Rapid Release , bądz AST BCAA 4500 - nie znam ogolnie na masie BCAA raczej nie priorytet takze mozesz odpuscic 4.Animal pack - ok, chyba ze jakies inne witaminki tansze znajdziesz. 5.ProMera Health Con-Cret, mono - ok ale nie ma tam np [...]
[...] OK -ryż parboiled 100 g -pierś z kurczaka 130 g -oliwa z oliwek 20 g -ogórek , pomidor , kapusta pekińska Przed treningiem - około 17.00 -banan /// OK -Whey Pro Matrix (białko) 15 g Po treningu - około 18.30 /// OK -Whey Pro Matrix (białko) 15 g -Carbo 30-40g Kolacja I - około 19 /// OK -chleb żytni razowy 100 g -tuńczyk w sosie własnym [...]
[...] Podobnie jak wyżej, z tym że smak waniliowy. Kupowałem po 40 zł za 900g. 3. Megabol Isoplex Banan. Orgia bananowa. Cena jak to izolat. 4. Dymatize Elite wanilla. Dobre białko, ale odrobinę za słodkie. Badanie cukru nie wykazało wielkich skoków. 5. Muscletech Nitro-tech truskawka bana. Smakowite białko. Ładnie wchodziło, ale smak nudzi się [...]
Kurczę cały czas zastanawia mnie ten twaróg na śniadanie. Jednak białko wolnowchłanialne, a rano potrzebny "kop" aminokwasowy... Może dodaj do tego jeszcze z pół miareczki Whey Protein 81+? Do mixu nadałoby się, dodało fajnego smaku, a i zwiększyło ilość białka(dodało potrzebnego wszybkowchłanialnego pochodzącego z koncentratu i izolatu [...]