[...] 8.Po 3 tabletki trzy razy dziennie Kreatyna: TREC CM3 Białko: Gold standard whey 100% Aminokwasy: ultimate nutrion Gold Amino i Maxcarbo po treningu raz dziennie 9. cykl 2 miesieczny właśnie skączony 10. Dieta "intuicyjna" staram sie jesc duzo mies bogatych w białko ryż brazowy chleb razowy ryby itp.. 11. liczy sie jakość nie cena 12.
Dzięki za odp chłopaki,wezne scitec i whey c6 na próbę :) Co do drugiego pytania to ja juz próbowałem pic białko z wodą tylko ze miałem po tym problemy żołądkowe i gazy wiec odpuściłem. Radekja przygotowuje białko przed treningiem,takze piany nie ma jak piję po treningu.Sam nie wiem z czego to wynika.Z mlekiem smakuje elegancko zero problemow a z [...]
To że o suplementach możesz nie myśleć przez najbliższy rok tu bym się nie zgodził! Fakt białko i węglowodany można dostarczyć z pożywienia ale jeśli chodzi o wchłanialność po treningową najszybciej robią to suplementy jest też wygodniej dla kogoś kto nie zajmuje sie tym zawodowo. Ja osobiście na początek zakupiłbym sobie aminokwasy Bcaa i odżywkę [...]
[...] przez Sklep SFD: Spożywa się w formie napoju w ilościach zależnych od stopnia obciążenia wysiłkiem fizycznym, intensywności treningu i masy ciała oraz zapotrzebowania na białko. Przeciętnie stosuje się 1-3 razy dziennie w następujących proporcjach: 3-4 łyżki stołowe (ok. 30-40 g) rozpuścić w 200-250 ml chłodnego odtłuszczonego mleka lub w [...]
To jak lepiej brac aminokwasy ZMA, czy bialko 100%Whey Kaizena. Pytamsie bo wyzej ktos pisal ze bialko jest zbedne. I jeszcze mam pytanie czy moge zastapic bioalko kaizen innej firmy. Chodzi mi o to czy to bedzie duza roznica. Pozdrawiam
Jakby Just_Start sie nie zdecydowal to ustawiam sie w kolejce. Przelew robie z miejsca. Dodatkowo wzialbym tez ZMA. :) Najlepiej ZMA+bialko. Ew. za 170 z przesyłka: ActivLab ZMA 90 kaps. ACTIVLAB BCAA XTRA 500g x 2szt ACTIVLAB WHEY PROTEIN WPC 80 BIAŁKO 2kg PW albo gg: 6786804. Bede za godzine niecala przy kompie. :) Zmieniony przez - Arros w dniu [...]
A więc tak od Stycznia będę zaczynał 1 cykl. Wybrałem następujące suple : Universal Kreatyna MONOHYDRAT MONO SIŁA MOC :D VITA MIN MULTIPLE SPORT OLIMP WITAMINY OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX BIAŁKO WPC +IZOLAT może ktoś udzielić informacje czy dobre to będzie ?:DD /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/103d77860fe24fa9b570b132e90e1a2b.jpg [...]
[...] bo zależy dla kogo, ja chciałem tylko nakreślić warunki w jakich jest lepszym rozwiązaniem tak po krótce; jeśli masz braki w diecie, jest ona słaba i brakuje ci białka (bo o białko w diecie najtrudniej) wtedy lepsze jest dobre WPC np. Trec Whey 100 - bardzo dobry WPC, jeśli masz diete dopiętą czyli zjadasz z pożywienia tyle białka ile [...]
[...] dla wielu ma być tym dzięki czemu przybiorą na masie - chodzi mi tu szczególnie o hard gainerów! - takim trzeba więcej węgli, mniej białka - co spełnia gain fast - i do tego białko jest ekstra mieszanką która strasznie wolno sie wchłania więc jako uzupełnienie diety jest super.. co do twojego gainera - jest on przeznaczony dla takich jak choćby [...]
nie i napewno nie kupie. bialko jest tu przyswajalne w bardzo malym procencie.no chyba ze bedziesz z tego jajecznice robil to ok. ja jestem akurat stalym klientem myprotein.jem ich bialko juz drugi rok. http://www.myprotein.co.uk/bulk-powders/protein-powders/impact-whey-protein/ polecam czekoladowy Zmieniony przez - thomasfigo w dniu 2009-08-09 [...]
pewnie chodzi Ci o Ultra Mass. Z etgo co wiem nie jest to tani gainer bo 1500g kosztuje w stanach ok. 70zł.. bardzo drogo! ale dobra przejźdzmy do składu. Gainer ma 33% białka czyli jest wypasiony na maxa. Białko jest mieszanką hydrolizowanego koncentratu WPC /czyli prościej mówiąc - czystych aminokwasów/ + kazeiny wapniowej/calcium/ + białka jaja [...]
[...] 80 1000gr.) 2. Kupno bulka Olimp Profi Whey Mass 4kg. Wychodzi całkiem podobnie co do dostarczania białka i węgli. Bo przy pierwszej opcji brałbym Monster'a 2 razy dziennie i raz dziennie dane białko reszta z diety. A bulka brałbym dwa razy dziennie. Chodzi mi o efektywność danych supli za czym idzie danej opcji o raz o jakość składników. Pozdro.
[...] 350 ml wody na miarkę, żeby zabić słodycz, tak tutaj po zalaniu 200 ml (tak jak w zaleceniu) smak był tak łagodny, że w sumie mogłabym dać trochę mniej. Więc to raczej nie opcja dla kogoś, kto lubi wypić sobie pół litra napoju po treningu. Generalnie jeśli idzie o wrażenia smakowe to chyba najlepsze białko, jakie piłam. Szczególnie czekolada.
[...] podczas snu. Machine Man Combo - Świetny uzupełnik diety. Creatine Powder Pomaga w przybraniu tzw. Suchej masy. Niska cena. Whey Protein 80 plus - Uzupełnienie diety w białko. Dobry preparat podczas tzw. "masowania". Jeden produkt które, pije "zajączek" BCAA XTRA Drink - Skraca, czas regeneracji mięśni. Klasa sama w sobie. [...]
[...] Idź na siłownię i tam wyżyj się. Weź przed treningiem kreatynę Activlaba A nie bedziesz wygladał więcej jak baba. Braki w diecie uzupełniaj gainerem, A do pracy jeździj rowerem. Jedz owoce i warzywa A masa nie bedzie uporczywa. Pij po kolacji pyszne białko A na plaży pokazuj swoje ciałko. Zmieniony przez - milosz12 w dniu 2012-04-09 17:14:15
[...] mi :D Oto mój koszyk, mam nadzieję że się spodoba /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/3e41172870d9439bb527c9b02547f015.jpg Mój zestaw to typowa redukcja: Whey Protein 80 Concentrate -białko to podstawa redukcji, to będzie służyło do zaspokajania braków wciągu dnia EAA Xtra-to pełna codzienna dawka aminokwasów egzogennych po treningu jakie są potrzebne 6 [...]
co do piwka..to ja piwka..nie lubie Jak juz to moze jakiegos ciderka od czasu do czasu,albo dobrego drina ...ale prawda taka..ze ja z alkoholami na bakier stoje.. Izka...noo ''ladowanie ''bylo bo na miesku sie nie skonczylo..Szarlotka jakas wpadla,sernik na zimno..eee..no i jakies tam inne pysznosci..Brzuch mialam jak balon.. Ale ze [...]
Kup typowe WPC najlepsze białko około treningowe. Whey jedno z ze smaczniejszych białek na rynku skład również dobry. Hi Tec to dobre tanie białko, cena wypada bardzo korzystnie na tle jakości. Możesz pomyśleć o białkach SFD.