SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko whey

  • Witam Które białko jest lepsze? Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate (129zł/2100g) Olimp Whey Protein Complex 100% (155zł/2200g) Te naturalne wychodzi dużo taniej, a jeżeli różni się jedynie tym, że smakuje naturalnie to myślę, że warto je kupić zamiast droższego smakowego. Białko ma być uzupełnieniem diety. Pozdrawiam Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 14344 Data: 2012-02-15 09:35:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, pytanko jakie bialko byscie polecili z nizej wymienionych BIOTECH NITRO PURE WHEY FITNESS AUTHORITY WHEY PROTEIN HI TEC WHEY C-6 OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100% Fitness Authority CORE Whey Dodam ze bedzie uzywane raczej tylko po treningu. :)

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1989 Data: 2017-07-23 10:36:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzis niedziela wiec raz ze nie ma co robic a dwa ze jesc sie chce postanowilem wykorzystac wolny czas i przeznaczyc go na experymentowanie Z racji iz dostalem na przetestowanie nowe bialko z pod szyldu Vitamin shopu o smaku czekolada-sezam , dziele się z wami moim przepisem :D 1 Ciasto Składniki: Twaróg chudy 1250g Płatki owsiane 250g jaja 2sztuki [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2235 Data: 2010-01-24 19:46:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Efectiv Nutrition - Whey Dessert

    Temat
    Efectiv Nutrition

    [...] dostarcza 5g BCAA w tym 26g białka w celu wzrostu masy mięśniowej. Zero cukru oraz bardzo mało tłuszczu zapewniając doskonały smak. Idealny do wypiekania żywności wysokobiałkowej lub stworzenia niesamowitych zdrowych deserów białkowych zaspokajających Twoje słodkie zachcianki. Zalecane dawkowanie Dodaj 1 miarkę Whey Dessert do 150ml wody [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 3553 Data: 2015-02-17 19:25:59 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • trening masowy ;) prosze o skorygowanie:)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Płeć : mężczyzna Wiek : 17 Waga : 80 Wzrost : 176 Cel treningowy : masa Staż treningowy na siłowni : ok.. 2 lata Uprawiane inne sporty : czasami basen i bieganie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Sztanga, sztangielki, lawka z regulacja(płaska skos) drążek , 160 kg nakładu Dieta : masowa Przeciwskazania [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1193 Data: 2009-05-31 21:08:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna + trening do krytyki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, jestem nowy na forum. Jednakze chcialbym uzyskac porady odnosnie planu zywieniowego jaki stosuje juz dosc dlugo. Ale najpierw informacje o sobie: Cwicze juz 3 miesiace. Waga: Przed 75 kg Po 70kg (rano 68 ) Wzrost: 175 Wiek: 23 Pierwszego stycznia postanowilem sobie ze do wakacji sie wyrzezbiei zredukuje tkanke tluszczowa. Kontaktowalem sie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1549 Data: 2009-04-11 21:09:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gdyby ceny na produkty SNI spadły o 23%

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Oto ankieta - Badanie, prosimy Wszystkich o oddanie glosów. Gdybyśmy obniżyli ceny produktow SNI o 23% od cen katalogowych. np Xtreme Pro Amino 2000 325 tab z 89 pln do 66 pln. np Bialko Xtreme Pro Whey 2750g z 194 pln do 149 pln (mieszanka WPI i WPC duze opakowanie zawiera 500g wiecej od konkurencji) Przyklad substytutu (podobnego produktu [...]

    Odpowiedzi: 373 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-12-21 19:58:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl Do oceny.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Ehh zrobiłem ten post w nottatniku i jak wklilem tutaj to sie rozwaillo i wszystko poprzestawialo jak bedzie to nie do zrozumienia to poprawie. A więc tak około 15 marca zaczynam cykl glownie CP+MONO i dodatki do niego wyglada to tak. 1.AAKG - http://www.sfd.pl/Olimp_AAKG_7500_Extreme_Shot- t651932.html Olimp AAKG 7500 EXTREME 2.Stack - [...]

    Odpowiedzi: 77 Ilość wyświetleń: 6448 Data: 2011-02-18 13:34:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko ?? Ograniczony budżet

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam ponownie i przepraszam za umieszczenie linków allegro :) piszę wyraźnie jak byk , że zakaz a ja tego nie zauważyłem a więc zadaję pytanie ponownie jakie białko do 150zł aby jeść je w 2 posiłkach o 12 godzinie - same białko a po treningu o 17 stej np.pół kostki twarogu + białko + oliwa. Słyszałem , że jeśli chcę zastąpić posiłek to muszę [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2461 Data: 2011-02-16 17:49:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] próbowałem coś z dietą, ale nie do końca była sprecyzowana... teraz się przyłożyłem rzetelnie do lektury i coś naskrobałem :P Proszę o ocenę wypocin ;) produkt: waga/białko/tłuszcze/węgle/kcl Dieta: Śniadanie (7:00) {waga} {B} {T} {W} {W/O} Mleko 1,5%: 500g/ 17g/ 8g/ 25g / 235kcl [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1247 Data: 2010-09-27 11:20:43 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • co lepsze ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam co lepsze ze względu na skład : - (pomijajać BA)crea shot czy SFD PP ? - białko (chodzi o profil aminokwasowy):Provit 80/scitec 100% Whey Protein/scitec 100% Whey protein professional / olimp Whey Protein Complex 100%/ 4+ Nutrition WHEY+/Pure American / Whey Protein 95 - Olimp BCAA Xplode czy scitec Bcaa 6400?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 818 Data: 2012-09-07 18:39:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kuracje z suplami :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam to moj pierwszy post na forum,mimo ze sledze juz od jakiegos czasu posty :). Mam 20 lat,waze 78kg i cwicze od roku,i przymierzam sie wkrotce do pierwszej kuracji z kreatyna. Plan mam taki i postaram sie to przejrzyscie napisac zeby wam sie latwo czytalo ;p 1) Jako pierwszy cykl Kreatyna Mono + Tauryna + ZMA + Omega 3 +vitaminki + [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2298 Data: 2005-09-11 10:44:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer i Białko, czy aby nie za dużo?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) : Brak - Ektomofrik (Ale zaczynam w to wątpić...) Wiek : 21 Waga : 72 Wzrost : 186 Cel cyklu : Masa + Rzeźba stosowane już wcześniej suplementy : Brak Uprawiane inne sporty : Rowerek (30-60km raz na dwa dni) stosowane wcześniej spalacze : brak suplement stosowane przez [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 893 Data: 2011-05-20 13:15:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odnosnie kreatyny i diety

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam pytanie a w zasadzie pare pytan zakupilem sobie kreatyne ,na silownie chodze juz ponad poltora roku ale maialem przerwy w wakacje, a ostatnia przerwa byla od lipca do polowy listopada- obecnie chodze juz miesiac na sliownie, kretke planuje brac w styczniu(5g naczczo i 5gr po treningu a w dni nietreningowe tylko naczczo) dieta bedzie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1231 Data: 2004-12-19 18:21:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wspinaczka a odzywianie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Podobny watek zalozylam w fitnessie, ale chcialabym zasiegnac jeszcze kilku rad tutaj. Od lipca jestem na diecie 10 wskazowek zywieniowych. Schudlam, choc jeszcze chcialabym zrzucic troche ciala. Kalorycznosc: 1500kcal Aktywnosc: trening silowy 2 razy w tyg po 1h-1h15min (obciazenie do 5kg, powtorzenia 12-15 w 3 seriach)+zaraz po nim 30-40min aero [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 10421 Data: 2007-09-03 18:50:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Po prosze o ocene mojego planu treningowego. Staz na silowni - prawie dwa lata, dieta mam juz dawno ustalona i waha sie w przedziala 200/140/80-100 (W/B/T). Nie wiem w czym to mialoby pomoc, ale dodam tez, ze mam 19 lat 182 cm wzrostu wagi 72 kg (niestety ;/) Plan ogolnie wyglada tak: Pon - Klatka,Plecy (super serie) + Brzuch Wt - Boks + Sauna Sr [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 718 Data: 2013-10-07 18:53:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny/poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] starałem się ułożyć ją tak, aby móc się do niej stosować. Wiadomo, delikatne poprawki wchodzą w grę, ale tylko delikatne. Żeby wzbogacić bilans makroskładników dodałem białko Trec Whey 100 Zależy mi na Waszej ocenie i wyrozumiałości. DIETA: 1. Śniadanie (7:15) -Płatki owsiane 80 g (B=9.52 g W=56 g T=5,7 g -Mleko 400 ml (B=13,48 g [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 799 Data: 2014-09-03 17:07:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    4500 kilometrów od domu 2500 metrów nad poziomem morza - blog treningowy Żelesia Witam !postanowiłem założyć jeden z najbardziej osobliwych dzienników treningowych w historii SFD .Jak sama nazwa wskazuje sama wysokość na jakiej położona jest moja siłka raczej nie sprzyja treningom a dorzucając do tego mało przyjazny klimat i kompletnie wrogich [...]

    Odpowiedzi: 208 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-24 19:46:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 21 Waga: 110 Wzrost: 199 Chciałbym prosić Was o ocenę dietki/suplementacji. 45min przed DYMATIZE DYMA BURN XTREME 30min przed Vitalmax L-Karnityna Śniadanie: ok. 9-10 3xbiałko jajka +1 całe jajko kromka chleba razowego garśc migdałów/słonecznik/orzechy włoskie pomidor + od czasu do czasu jakis owoc 45min przed DYMATIZE DYMA BURN XTREME [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1476 Data: 2011-02-08 17:09:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powolne przejscie z masy na rzezbe

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 4 tyg. chodzi mi głownie o poprawe jakosci miesni pozniej bedzie wycinka wiec teraz nie chce sie zalac itd. zapotrzebowanie: BMR = 1953.08 Kalorie 3369.06 Posiłek ilość kcal białko tłuszcze węglowodany edycja Posiłek nr 1 9:30 Produkty b.d. 1073 62 53 86 usuń Jaja kurze "Ale jaja" L – Biedronka 4sz g 278 26 20 2 usuń Oliwa z oliwek [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1056 Data: 2013-02-20 14:29:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)