SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer i Białko, czy aby nie za dużo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Witam,


Obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) : Brak - Ektomofrik (Ale zaczynam w to wątpić...)

Wiek : 21

Waga : 72

Wzrost : 186

Cel cyklu : Masa + Rzeźba

stosowane już wcześniej suplementy : Brak

Uprawiane inne sporty : Rowerek (30-60km raz na dwa dni)

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : Brak

ilość dni wolnych od kreatyny : Brak

przewidziane finanse na cykl : 0


Staż treningowy : 2 Miesiące.




Uwagi i Sugestie:

Zacznijmy pierw od tego jaki byłem dwa miesiące temu, ważyłem niespełna 63kg na 186cm wzrostu. Wiem chudzielec jak widelec , ale pora było się za siebie wziąć. Czytałem strasznie dużo o dietach, odżywkach itp, lecz zdecydowałem się na początek tylko dietkę, szkoda pieniędzy. Dzienne posiłki kosztowały mnie mnóstwo pieniędzy, lecz naprawdę widzę że było warto, przytyłem w ciągu 50-60 dni ponad 9Kg czystej masy, no może 1kg tłuszczu się znalazł, lecz wątpie, jazda na rowerze pomaga :).

Jestem, podejrzewam Ektomorfikiem, mój tryb życia przed 2 miesięcy był dość ubogi, dupa na krześle i tylko kolacja, stałem w miejscu z wagą i byłem bardzo chudy.

Postanowiłem sobie rozpisać dość dużą dietę, na początku było strasznie ciężko... Lecz z czasem żołądek się przyzwyczaił i jadłem na siłę, tyle ile mogę w siebie wsadzić.

Krótka dieta którą utrzymuje od 2 miesięcy, ale powoli bankrutuje:

Śniadanie:
Płatki na Mleku, 200ml mleka + 100-120G płatków.

Drugie Śniadanie:
5-6 Jajek na Miękko/Twardo

Trzecie Śniadanie:
1,5 Torebki Ryżu + Puszka Tuńczyka, czasem dwie:P jak zabraknie jajek :D

Obiad:
400-500g Piersi z Kurczaka, co prawda na oleju (wiem... błąd...) lecz ostatnio robię bez oleju z sosem :P do ryżu :D + chleb tostowy 4-5 kromek.

Kolacja:
Chlebek tostowy, batonik xD, sery itp.

W między czasie całego dnia:
1-2 500ml Jogurty Pitne lub 1L Maślanki.
Banany, serki i wszystko co mam pod ręką, jak dorwie mnie głód to kanapki na szybko...



Dzięki tej diecie przytyłem 9kg, teraz postawiłem utrzymać wynik i przytyć drugie tyle w 40-50 dni.

Zakupiłem Białko jako dodatek Elite Whey Protein
2x Dziennie po 1 miarce.

Oraz Nutrabolics Mass Fusion do dostarczenia większej ilości w/w i białka do organizmu. Staram się brać 3 x dziennie, przed śniadaniem od razu po przebudzeniu, w czasie najdłuższej przerwy posiłkowej i przed snem, lub w dni treningowe po treningu.

I teraz moje najważniejsze pytanie, czy aby nie przesadam z tym wszystkim? Nie wiem czy mój organizm to wytrzyma, a osobiście dziwie się gdyż przytyć 9kg na samej diecie w tak krótkim czasie będąc ektomorfikiem wydaje mi się nierealne...


W ciągu doby mój organizm pochłania:

450g w/w + 170g z Gainera
160g Białka +47g z Gainera + 60g z Elite Whey Protein

(Wiem przesadzam, ale coś mnie motywuje i poświęcam wszystko treningowi i jedzeniu)

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
wyliczyłeś ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?

nie można robić masy i jednocześnie rzeźby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
flex1976,
Przykro mi ale nie liczyłem kalorii, bo gdy czuje że jestem głodny to po prostu idę do lodówki/sklepu i kupuje zdrowe jedzenie. No jak na złość znów jestem :P(musiałem rozciągnąć żołądek)

No podejrzewam że nie można robić na raz;P, więc pierw Masa potem rzeźba, lecz jeśli chodzi o masę to staram się ile mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Bez dopracowanej diety nie oczekuj dobrych postępów. Zapotrzebowanie kaloryczne i dopasowanie ilości kalorii na dzień to podstawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack czy NO Booster?

Następny temat

boster testosteronu pytanie

WHEY premium