SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening masowy ;) prosze o skorygowanie:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
Płeć : mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 80

Wzrost : 176

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : ok.. 2 lata

Uprawiane inne sporty : czasami basen i bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Sztanga, sztangielki, lawka z regulacja(płaska skos) drążek , 160 kg nakładu

Dieta : masowa

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy :
Kreatyna , węglowodany

Barki + biceps

Wyciskanie sztangi zza głowy 4s
Podciąganie sztangi do brody 3s
Uginanie ramion sztangą prostą stojąc4s
Podciąganie na drążku podchwytem 3s

Nogi

Przysiady przednie ( ze sztangą na barkach) 4s
MC na prostych nogach 4s
Wspięcia stojąc 4s

Klatka + Triceps

Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4s
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 5s
Wyciskanie francuskie leżąc 4s
Pompki w podporze tyłem 3s

Plecy
Podciąganie szeroko nachwytem 4s
Wyisłowanie sztanga w opadzie 4s

W dni nietreningowe dorzucam przezucanie opony od kombajna 160kg wagi > głownie na prostowniki J


Rozklad tre > barki+biceps (pon) , nogi(wt), wolne(środa), klatka tric (czw) , wolne(pt) , plecy(sobota), opona(niedziela)

Klade nacisk na cwiczenia wielostawowe, obecnie przez 6 tyg bede stosował ten plan + suplementacje a mianowicie >

Białko : 1kg universal Whey Pro i 0.5kg Wyeh Protein isolate z Olimp`a
Kreatyna : Zwykły monohydrat (500g) ok.
Torrent ok 800g
Węgowodany z Ulimate 1300 g >>

kreatyna 2x dziennie
torrent po treningu
whey wieczorem
jak sie skończy torrent i whey to:
po treningu carbo i izolat






Zmieniony przez - bbowiec w dniu 2009-05-31 21:37:37

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
nie ma chętnych ?

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
odswieżam

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8584
Dobrze, że interesują Ciebie ćwiczenia wielostawowe, ale to za mało poszedłbym o krok dalej i zająłbym się planem fbw (skróconym) opartym właśnie o wspomniane ćwiczenia złożone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
a moze rozwiniesz temat , moze byc ciekawe:) nigdy nie probowałem fbw , a stawiam na cwiczenia wielostawowe poniewaz jak robic mase to mase, na definicje przyjdzie czas .

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 921
Hej, ja ekspertem nie jestem ale jeśli zalezy Ci masie to przeczytaj sobie wypowiedzi użytkownika traktor71.W tym linku https://www.sfd.pl/FBW-t460830.html na samym dole oraz w tym https://www.sfd.pl/progresja-t460928-s2.html 
Mi taka rada została udzielona przez doświadczonego użytkownika więc niejako przekazuję dalej ;) Choć Ty masz znacznie większe doświadczenie ale może Ci sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
fbw ja robilem kiedys to mnie jechales:) cwiczysz wszytskie grupy na jednej sesji:) ja robilem po 2 cwiczenia po 3 serie na uze grupy i jedno w 3 seriach na male. fajne efekty. ale mysle ze to nie na czerwiec kiedy trzeba sie uczyc. bynjmniej ja bym sie nie regenerowl.
ja bym klte n skosie walil hantelkami eby srodek tez poszedl i po klacie dalbym wyciskanie wasko na skosie plus francuz i trica msz zalatwionego. tak to za***iiibi:) rosnij kkoleszko!

lubie zagladac w cudze lodowki:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Tening na siłę-prośba o sprawdzenie

WHEY premium