SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko whey

  • Dieta na masę po wielu analizachdo oceny!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 35B 6T 100W 5 posiłek ostatni ryba smażona bądź wędzona ser twarogowy półtłusty Każdego dnia do tego zmiksowane warzywa i owoce raz przed ostatnim posiłkiem i raz po drugim posiłku Ogólnie rzecz biorąc spożywam ok 115% zapotrzebowania dziennego na białko i węgle oraz 75 czy 80% zapotrzebiowania na tłuszcze Co zmienić? Bardzo proszę o pomoc

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1604 Data: 2006-11-29 15:32:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebuję rady na temat wolumizerów azotu (trudne słowo ;) ). Dobrałem sobie odżywki (białko, kreatyna, zma + dodatki), mam do tego dobry trening - fajnie wszystko poukładane i dobrane, dobrze się ćwiczy więc teraz tak na koniec chciałem się trochę doje*ać jakimś NO :) Od razu przyznaję, że nie miałem do czynienia i opieram się tylko na [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2141 Data: 2009-02-19 16:36:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zgaga i odbijanie po białku - co kupić...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć, Ostatnio ograniczam mięso, aby podbić trochę białko w diecie zdecydowałem się na zakup odżywki. Próbowałem już trzech białek (każde smakowe): -Trec Whey, -SFD WPC, -Nie pamiętam nazwy, czerwone opakowanie - podobne cenowo. Niestety po każdym mam zgagę i odbija mi się. Dodatkowo mają dla mnie one okropnie sztuczny smak (chociaż to [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 5286 Data: 2019-10-06 20:27:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna a kreatynina

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, dawno mnie tu nie było a że wróciłem do treningów na przestrzeni ostatnich miesięcy także zaglądam tutaj co jakiś czas :) Dzisiaj byłem w sklepie z suplementami w celu zakupu białka oraz że na sucho ćwiczę tylko jakiś czas postanowiłem zakupić jakieś mono. Białko wybrałem moje ulubione i sprawdzone Trec Whey 100 a co do wyboru kreatyny to [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2045 Data: 2016-01-07 19:06:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening w weekend i raz w dni robocze

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] poza Polska i nie mam możliwości zakupu produktów tej firmy. Zastanawiam się nad zakupem: Opti - Men - optimium neutrion - witaminy Whey Pro XL - Interactive Nutrition - białko mogli byście wypowiedzieć sie na temat tych supli ? Oraz czy TCM kreatyna Olimpu jest dobra i czy oplaca mi się ja stosowac od początku treningu po pól rocznej [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 935 Data: 2012-06-16 13:06:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • efekt mrowienia i swędzenia skóry!

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Witam! Ostatnio zauwazylem u siebie dosc dziwne mrowienie, swedzenie skory zwlaszcza okolic nog czasami rowniez innych partii ciala jak np barki... pojawiaja sie one okresowo w godzinach rannych i po jakims czasie przechodza zastanawiam sie czy moze to byc spowodowane jakims suplementem? jestem aktualnie na cyklu creatine xplode z dwa tygodnie, do [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 6022 Data: 2010-12-19 12:18:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy i co łykać??:)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jakieś 40min po treningu?? i przed snem porcja białka :) w nietreningowe rano na czczo 1caps tauryny +4capsy Tcm i przed snem białeczko i teraz tak czy moge spijać shake białkowy z weglowym na raz (taki gainerek) czy lepiej jak każde po kolei sie przyswoi??(lepsze działanie obu bedzie ) i czy dobrze myśle ze nie trzeba na czczo spijać carbo [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1591 Data: 2006-01-16 15:18:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa dla Ekto 15 latka

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] przez 4 ms zrobiłęm 3 kg ? z czego dużo zrobiła kreatyna co widać po zalaniu, metabolizm mój jest jak istny zjadzacz jedzenia... aktualnie jem po 5 posiłków (węgle + białko) Teraz jem Śniadanie omlet z 8 jajek + 80 gram płatków owisanych II. tuńczyk 125g jakoś / mięsa z 150 gramów około + ryż 75g ? 1 opakowanie III. jakies mięsko + ryż [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1815 Data: 2014-12-18 23:01:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę - 72kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] nie chciałbym też aby były to produkty z górnej półki cenowej... Do tego obecnie została mi reszta Whey Protein z Olimpu + ok.3 kg Gainer 2 Vitalmax ale głównie chcę czerpać białko i węgle z jedzenia a suplementy jako dodatek tylko. http://i58.fastpic.ru/big/2014/0220/f5/570dab78b65b9f646d6fcca0eaafcdf5.jpeg [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2223 Data: 2014-02-20 17:25:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o porade z Odzywkami....

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    O to moja dieta: 1Posilek 7:00 Platki owsiane(50g) Mleko 1,5%tł.(300g) Rodzynki suszone(50g) Orzechy wloskie(45g) Razem: 24,4b 35t 93ww 759kcal. 2Posilek(szkola)10:35 Chleb zytni razowy(70g) Ser gouda(50g) Jablko(200g) Razem: 18b 13tł 60ww 411kcal. 3Posilek 12:30 Banan(200g) Razem: 2b 0,6tł 47ww 192kcal. 4Posilek (godz przed treningiem) 15:00 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1005 Data: 2006-11-01 17:26:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer+bialko a dieta

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Olimp Super Whey Gainer 4000 + Hi Tec Protein 90% 108zl + 59zl + 8zl = 175zl 3000g + 750g 70g/dzien 20g/dzien 43dni + 37dni => miesiac i 10 dni 17 lat, 183cm, 64kg, 160g bialka, 45g tluszczu, 440g WW na silownie zaczalem dopiero chodzic Dieta (jeszcze nie skonczona): 1 (19g/5g/41g) Mleko 1,5% 100g Platki owsiane 50g Twarog chudy 50g 2 [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3095 Data: 2003-08-28 00:42:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oto pierwsza nowość Vitalmaxa. Odżywka Whey Protein 63% dostarcza białek pochodzących z ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych. Oznacza to najwyższą jakość i najwyższą biologiczną przyswajalność białka. Dodane aktywatory metaboliczne i aminokwasy (m.in. tauryna, bcaa, l-glutamina, witaminy, minerały) powodują jeszcze lepsze [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2603 Data: 2003-12-23 10:08:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja na 2 mies. do HST i A6W

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, Od nowego roku chciałem zacząć ambitny plan przybrania na wadze przy jednoczesnym nie zwiększaniu BF - trudne, ale możliwe. W tej chwili ważę 65kg, jeśli po 2 miesiącach treningu ważyłbym 70kg (przybranie na samych mięśniach) - uznałbym to za sukces. Planowany trening, dieta i moje dane - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 863 Data: 2014-12-08 21:58:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] jeszcze porcje ryżu. Pomiędzy posikami spozywam rónego rodzaju warzywa.Teraz zastanawiam się nad kupnem vitalmax whey protein 82 dla użupełnienia białka,wcześniej brałem białko serwatkowe.Prosze o podpowiedź w związku z godzinami jedzenia proteiny. Jesli mam jakies złe lub za mało produktów mojej diecie,oczywiscie jeśli można tak ją nazwać [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1063 Data: 2004-04-17 17:52:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sniadanie - jajka na slodko

    Temat
    Kuchnia SFD

    potrzebne beda: -3 jajka -garsc rodzynek 15g - lyzka naturalnego kakao 10g - 2 nieduze lyzki odzywki czekoladowej 20g, najlepiej nie czysto bialkowej, tylko jakiejs slodkiej, ja uzylem profi whey mass -1 banan Jajka gotujemy na pol-miekko/lekko twardo obieramy i wrzucamy na talerz, dodajemy banana i rodzynki, posypujemy kakao i odzywka. Calosc [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 7130 Data: 2009-07-25 13:54:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zestaw suplementów dla fightera, firmy IHS Technology W skład zestawu wchodzi: IHS High Kick i IHS Crea Fight. http://www.fight24.pl/wp-content/IHS-2.jpg Druga nagroda to białko Supreme Whey 750g IHS Technology http://www.fight24.pl/wp-content/Supreme_Whey_750g.jpg Trzecią nagrodą jest czarny pasek do spodni dla fanów Judo, firmy Ground Game. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1440 Data: 2014-09-20 22:29:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestawienie supli - dobre czy zle???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Potrzebuje opini doświadczonego gracza w sprawie supli cwicze na silce około 2 lat z przerwami brałem już sporo supli od spalacza po wysokiej klasy białka i aminokwasy nawet testosteron biosterol itp chodź uważam ze to gowno Ogólnie ćwicząc regularnie 5 dni w tygodniu po 1h do 1,5h dziennie z przerwami kilkutygodniowymi po około 3 [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1453 Data: 2016-08-22 14:33:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozpisq [krea, bialko, carbo, glukoza]

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Heja Ostatni cykl krea skonczylem pod koniec lipca, za jakies 2 tygodnie mam zamiar rozpoczac kolejny, czy uwazacie ze zrobilem odpowiednia przerwe? Nom, ale znajac zycie i tak pewnie go rozpoczne tak jak planowalem :P I teraz jedzenie... Mam Creapure Olimp-u 300g i zamierzam ja jesc 2x5g dziennie Carbo Olimp 4kg Pure Whey 80 Olimp - 2kg Glukoza [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1515 Data: 2003-09-28 17:21:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Endomorfik - Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam 18 lat, mój wzrost to 180 cm a waga 68 kg.Prosiłbym o ocene dietki na mase. Siłownie ćwiczę 2 razy w tygodniu + 3 razy sztuki walki. Jeśli chodzi o odżywki to białko ActivLab Whey Protein oraz przed treningiem No muscle Pump. Przykładowy dzień: 1) Ser biały chudy ok.200g + 3 kromki chleba razowego + 30gr orzechów 2) Ziemniaki [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1356 Data: 2011-06-13 23:29:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PYTANKO ODNOSNIE SUPLI:)

    Temat
    Trening w domu

    witam .. to moj pierwszy post na tym forum wiec prosze bez krytyki:) mam pytanie odnosnie suplementacji... cwicze juz 9 miesiecy waze ok 80 kg moje pierwsze cykle zaczynalem od kreatyny dominatora + dextro z olimpu nastepnie po miesiacu do dominatora i dextro dodalem ae2 nie dodawalem do cyklow bialka ani wegli i nie stosowalem zadnej diety.. [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 973 Data: 2009-10-22 23:45:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)