SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANKO ODNOSNIE SUPLI:)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
witam .. to moj pierwszy post na tym forum wiec prosze bez krytyki:)

mam pytanie odnosnie suplementacji...

cwicze juz 9 miesiecy waze ok 80 kg moje pierwsze cykle zaczynalem od kreatyny dominatora + dextro z olimpu nastepnie po miesiacu do dominatora i dextro dodalem ae2 nie dodawalem do cyklow bialka ani wegli i nie stosowalem zadnej diety.. teraz wziolem sie od 1,5 miesiaca porzadnie za siebie, wcinam 2 kg na miesiac bialka z olimpu whey protein complex carbo monohydrant z treca i no x-plode.. efekty jakies sa zaczynalem od 32 w lapie juz jest 37.5.. mam pytanie odnosnie przerwy miedzy cyklem kreatynowym.. poniewaz biore krete 8 tydzien (ostatni),chce zakupic aakg z olimpu lub z treca do tego oczywiscie bialko i wegle i slyszalem ze warto do tego dodac aero z biogenixa? bral ktos takie suple kiedys ? warto to kupic czy lepiej wybrac inne odzwyki jesli inne to doradzcie cos bo naprawde niemam pomyslu co teraz sobie kupic.. mam tez problem z iloscia tłuszczu na brzuchu oraz tzn" boczkami" z nabieraniem masy idzie mi troche w brzuch i w boki.. czy robienie brzuszkow cos pomoze? czy poprostu bieznia rower itd? z gory dzieki za odpowiedzi na moje pytania pozdrawiam serdecznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Łomojbosze... Odżywki są tylko dodatkiem, uzupełnieniem diety. Nie można na nich opierać całego życia. Najważniejsza jest normalna dieta. Kreatyne powinieneś wziąć tak za jakieś 2 lata. Suple stosuje się wtedy gdy wyczerpało się naturalne metody rozwoju mieśnia. Zrobiłem 5cm w 9 miesięcy, bez kreatyny zrobiłbyś to w 12 miesięcy, potem przez rok dobiłbyś do 39, i wtedy kreatyna dodały by ci jeszcze pare cm w łapie. A tak? Teraz już jedziesz na kreatynie, z każdym cyklem kreta daje słabsze efekty. Wiec co zrobisz gdy wyczerpiesz możliwości kreatyny? Pozostaną ci tylko SSA.
Moja rada jest taka. Nie kupuj nic. Zainwestuj w żarcie. Ułóż sobie odpowiednią diete, i postaraj się utrzymać efekty które uzyskałeś. Bez diety(bo "2 kg na miesiac bialka z olimpu")nie ma nic wspólnego z dietą. Po miesiącu zredukuj kalorie, dodaj trening areobowy i staraj się spalić boczki. Nawet nie myśl o spalaczach, wstrzymaj się z nimi na pare lat. Siłownia to sport długoplanowy, tu musisz planować na kilka lat do przodu, a nie liczyć dziś ma tyle i tyle w łapie.
Idź do działu odzywiania, i poczytaj co to dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
Hmmm...w tym wypadku to chyba trzeba ułozyć diete... Albo rób mase na full jezcze z 10 kilo i pozniej redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
Za wcześnie zacząłeś z tą kreatyną. Przynajmniej kilka miesięcy poćwicz na porządnej diecie (pewnie dłużej nie wytrzymasz na sucho) i zobaczysz efekty. Potem baw sie z suplami

Vide Cui Fide

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak można ułożyć trening domowy mając tylko drążek

Następny temat

19 lat. Trening

WHEY premium