SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko odnośnie HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Cześć oto moje HST które poprawił mi Peponend

1.Martwy ciąg 2s
2.Wspięcia na palce siedząc z obciążeniem na kolanach 2s
3.Uginania nóg leżąc (cw. na dwugłowe) 1 seria
4.Wspięcia na palce stojąc ze sztangielkami w rękach 1seria
5.Przysiady ze sztangą na barkach 2s
6.Wiosłowanie ze sztangą w opadzie tułowia 2s
7.Wyciskanie na skośnej gł. w górę 2s
8.Podciąganie hantli w opadzie tułowia 1s
9.Wyciskanie na poziomej 2s
10.Uginanie ze sztangą łamaną stojąc 1s
11.Wyciskanie francuskie ze sztangą na ławce płaskiej 1s
12.Uginanie ze sztangielką chwyt młotkowy 1s
13.Wyciskanie francuskie sztangi łamanej stojąc 1s
14.uginanie przedramion (nachwyt) 2s
15.Wyciskanie sztangi z przed głowy 1s
16.brzuszki na ławce skośnej 2s
17.Unoszenie hantli bokiem w gore 1s
18.Spięcia 2s
19.Unoszenie hantli boekiem w opadzie tułowia 1s

Moje pytanie jest następujące , chce zmniejszyć obwód w pasie oraz dolnych częsciach ciała(uda,pupa)aby moja sylwetka lepiej się prezentowała.HST ćwiczę 3 x w tygodniu , w pozostałe dni(4) chciałbym uprawiać aeroby co powinienem robić jeszcze oprócz jazdy na rowerze stacjonarnym(około 45 min). Proszę o rozsądne wypowiedzi od osób zaawansowanych

trening -> ból -> rozwój

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
ups sorki Pepo za błąd w twojej ksywie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
"chce zmniejszyć obwód w pasie oraz dolnych częsciach ciała(uda,pupa)aby moja sylwetka lepiej się prezentowała."

* a dietka jest? celem jest masa czy redukcja tk. tluszczowej?

"HST ćwiczę 3 x w tygodniu , w pozostałe dni(4) chciałbym uprawiać aeroby co powinienem robić jeszcze oprócz jazdy na rowerze stacjonarnym(około 45 min)."

* w dni wolne od HST jesli celem jest masa to odkrywca - Bryan Haycook proponuje mozliwosc lekkich aerobów 3 razy w tyg po 30min zawsze w dni nietreningowe hst. moje ulubione aeroby to pływanie moze byc też szybki spacer, bieganie(raczej nie polecam ze wzgledu na zuzycie stawów) skakanie na skakance itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Pepo a więc tak: górną część ciała chce dopakować , natomiast pas zmniejszyć tak o 5 cm aby moja sylwetka przypominała literę v

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poza zmniejszeniam pasa
polecam cwiczenia na boczne barki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Biniu :

15.Wyciskanie sztangi z przed głowy 1s
----------------------------------------
1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy(**):

-główne zaanagażowane mięśnie-przednie i boczne aktony mięsni naramiennych, mięśnie trójgłowe ramion

MDRAGON:
"Pepo a więc tak: górną część ciała chce dopakować , natomiast pas zmniejszyć tak o 5 cm aby moja sylwetka przypominała literę v "

* hst + dobrze zbilansowana dieta

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2004-09-22 14:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dodlalbym na aktony boczne np unoszeni boczne albo ew podciaganie doklatki stojac - upright rows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ale , ale ! czy aby 28 serii to nie za duzo jak na jedne trening hst ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ile ?? 28 ??
szok
padlbym na twarz :D
moje HST to 3*2 po maks 10 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
on tyle ma i jeszcze sie upiera !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie kumam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje pierwsze HST

Następny temat

znowu HST :D

WHEY premium