SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST c2d i HST + kox! CO o tym sądzicie?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

HST C2D:
Dużo osób nie chce ćwiczyć na HST tylko ze względu na to że trenuje się tylko 3 razy a oni chcą 4 alb 5 :D A więc wpadłem na taki pomysł i przetestowałem go na sobie. Polega to na tym, że ćwiczymy co dwa dni bo jak mówi HST mięśnie rosną tylko jeden dzień po treningu. Niestety ten plan jest przeznaczony tylko dla tych co mogą ćwiczyć w domu bo treningi wychodzą w niedziele i tylko dla tych bardziej zaawansowanych bo ja się trochę przemęczyłem.

No więc dobieramy sobie ćwiczenia i najzwyczajniej w świecie mierzymy maksy i gdy skończymy to robimy SD min 1.5 tyg ale to chyba już każdy wie ;)
Polecam robić także 15 i negatywy bo niektórzy mówią że 15 dużo nie dają ale ja jestem trochę innego zdania ;)

Później rozpisujemy trening i maksy dajemy w ostatni 7 trening mikrocyklu i odejmujemy od ostatniego trenigu 5 % do tego może się też przydać kalkulator HST [http://www.darkthorn.republika.pl/pliki/hst.exe]  Czyli np.
1 Wyciskanie na płasiej 70%
2 Wyciskanie na płasiej 75%
3 Wyciskanie na płasiej 80%
4 Wyciskanie na płasiej 85%
5 Wyciskanie na płasiej 90%
6 Wyciskanie na płasiej 95%
7 Wyciskanie na płasiej 100%

Tak to mniej więcej wygląda.

HST + KOX

Myślałem też dużo o tym co mówiło się o HST + kox. I jak dla mnie te dwie rzeczy się absolutnie nie wykluczają, wręcz przeciwnie. Ale jeszcze tego nie sprawdziłem  A wyglądało by to tak:
Przed HST z koxem mierzymy normalnie maxy tak jak zwykle do zwykłego HST a następnie musimy rozpisać sobie treningi i wygląda to tak np.:
1 Wyciskanie na płasiej 80%
2 Wyciskanie na płasiej 85%
3 Wyciskanie na płasiej 90%
4 Wyciskanie na płasiej 95%
5 Wyciskanie na płasiej 100%
6 Wyciskanie na płasiej 105%
7 Wyciskanie na płasiej 110%
Polega to na tym że dzieki SAA siła powinna znacząco podskoczyć i dlatego w dwóch ostatnich treningach ciężar jest większy od maxów które wcześniej wyznaczyliśmy.
Nie jest to jakiś rewolucyjny post ani ja nie jestem żadym specem, wręcz przeciwnie. HST c2d wypróbowałem jakiś czas temu i byłem zadowolony :) Napisałem to bo może ktoś chciałby spróbować czegoś nowego i sam jestem ciekaw czy na kogoś innego to może zadziałać.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
HST C2D:
Dużo osób nie chce ćwiczyć na HST tylko ze względu na to że trenuje się tylko 3 razy a oni chcą 4 alb 5 :D A więc wpadłem na taki pomysł i przetestowałem go na sobie. Polega to na tym, że ćwiczymy co dwa dni bo jak mówi HST mięśnie rosną tylko jeden dzień po treningu. Niestety ten plan jest przeznaczony tylko dla tych co mogą ćwiczyć w domu bo treningi wychodzą w niedziele i tylko dla tych bardziej zaawansowanych bo ja się trochę przemęczyłem.


Ameryki nie odkryłeś, HST zakłada trening minimum 3x/tydzień. Można nawet 6x/tydzień. Przerwa w weekend wynika głównie z faktu, że większość siłowni jest w ten czas zamknięta.. i nie wszystko mogą tak trenowac.. jak już pisałeś.

1 Wyciskanie na płasiej 70%
2 Wyciskanie na płasiej 75%
3 Wyciskanie na płasiej 80%
4 Wyciskanie na płasiej 85%
5 Wyciskanie na płasiej 90%
6 Wyciskanie na płasiej 95%
7 Wyciskanie na płasiej 100%


Ciekawe jak duży ZigZag wystąpi.

Na oficjalnej stronie HST był art. nt. HST + doping. Jak dobrze pamiętam Bryan inaczej zaleca.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mógłbyś dać linka do tego HST + KOX?

co do ego 6 dni w tygodniu to może i tak ale napewno nie dla osób które mają słaby stopień zaawansowania, przecież ćwiczy się codziennie każdą partie

Ps. Sog dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
mógłbyś dać linka do tego HST + KOX?

Poszukam.

co do ego 6 dni w tygodniu to może i tak ale napewno nie dla osób które mają słaby stopień zaawansowania, przecież ćwiczy się codziennie każdą partie

Niekoniecznie można przeplatać ABABAB

THX za SOG'a

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
hst + koks sie nie wykluczają ale to nie temat do tego działu (dotyczy on zdrowej drogi budowania naturalnej formy do granic bariery genetycznej)
prosze nie dyskutować na ten temat w Alternatywnej Drodze bo zostanie on przeniesiony do dopingu.
hst c2d jak najbardziej fajny trening choc trzeba wziasc na to korekte w liczbie cwiczen i ilosci serii, krótszy trening jest przyjemniejszy
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pepo SOg jak wejdzie :)

Hmm ale co do tego HST + Kox to troche nie halo dawać to na doping bo tam wszyscy trandycyjnie cwiczą raczej więc dlatego myślałem że to raczej bardziej tutaj pasuje bo w dopingu rozmawia się raczej o samych SAA a nie o treningu dopasowanym do niego :)

Pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
biberek
tutaj jest link do tekstu o HST i SAA
http://www.hypertrophy-specific.com/cgi-bin/ib3/ikonboard.cgi?s=85f40e70ed3c805b3ce0debf4c851c6c;act=ST;f=13;t=26
ale dyskusja już nie tutaj

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
HST mięśnie rosną tylko jeden dzień po treningu

zalezy :D

zwiekszona synteza bialek konczy sie gdzies miedzy + / -36-48 h po

ale miesnie rosna i maleja nonstop (anabolizm/katabolizm)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marzę o HST

Następny temat

proste cwiczenia

WHEY premium