SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma, tt, serwatka, kreatyna, trec, olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3076
Czesc
Mam kilka pytan:

1)Czy warto kupic ZMA ? jesli to jest polaczenie cynk+magnez+b6 ktore mozna dostac osobno w aptece i prawdopodobnie (nie sprawdzalem) wyjdzie taniej.

Jesli warto ZMA to jakiej firmy OLIMP czy TREC ? moze ktos porownywal juz cenowo i pod wzgeledem skladu ktore lepiej kupic ?

2)Czy po tt moga pojawis sie problemy z cera (trądzik) ?

Czy po tt moge sie spodziewac przyrostow masy sily chociaz takich jak przy kreatynie ? mam 24 lata.

3) Jaka kreatyne wybrac ? przegladalem wlasnie strone z odzywkami OLIMP-a
jest tam kilka rodzaji kreatyny, czy naprawde warto placic wiecej za lepiej wchlanialna kreatyne ?
a) creapure monohydrate powder 600 g kosztuje 84 zl
b) creapure pyruvate - pirogronian kreatyny creapure w kapsułkach (800mg) 200 kaps. 103 zł
c) creapure citrate - mikronizowany cytrynian kreatyny creapure w kapsułkach (600mg) 250 kaps. 48 zł

mysle zeby kupic creapure monohydrate powder.

ktora waszym zdaniem wybrac ??
Wczesnie rok temu czy nawet 2 lata, kupilem z olimpa kreatyne 1000 i podziala, dlatego teraz mysle tez o firmie OLIMP tyle ze nie wiem ktora wybrac.

4) Jakie bialko wybrac:
Matrix z OLIMP-a czy WHEY PROTEIN ISOLATE 90%
Chce kupic jakas serwattke ktora bym przyjomwal odrazu po treningu.

Chyba wiecej pytan nie mam.
Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
CyGaNeK

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19900
1)Czy warto kupic ZMA ? jesli to jest polaczenie cynk+magnez+b6 ktore mozna dostac osobno w aptece i prawdopodobnie (nie sprawdzalem) wyjdzie taniej.
DOKLADNIE - WYJDZIE TANIEJ I IMHO BEDZIE TO TO SAMO JAK DOBRZE DOBIERZESZ PROPORCJE

Jesli warto ZMA to jakiej firmy OLIMP czy TREC ? moze ktos porownywal juz cenowo i pod wzgeledem skladu ktore lepiej kupic ?
ZMA TO ZMA I WSUMIE OBOJETNIE KTORE KUPISZ - POLECAM OLIMPA

2)Czy po tt moga pojawis sie problemy z cera (trądzik) ?
:/ NIEWIEM
Czy po tt moge sie spodziewac przyrostow masy sily chociaz takich jak przy kreatynie ? mam 24 lata.
TAKICH PRZYROSTOW JAK PO KREATYNIE RACZEJ NIEMOZESZ SIE SPODZIEWAC, MOZESZ JEDYNIE SPODZIEWAC SIE NEIWIELKIEGO PODNIESIENIA POZIOMU TESTOSTERONU - O ILE WOGOLE CI SIE JUSH TEN POZIOM OBNIZYL

3) Jaka kreatyne wybrac ? przegladalem wlasnie strone z odzywkami OLIMP-a
jest tam kilka rodzaji kreatyny, czy naprawde warto placic wiecej za lepiej wchlanialna kreatyne ?
a) creapure monohydrate powder 600 g kosztuje 84 zl
b) creapure pyruvate - pirogronian kreatyny creapure w kapsułkach (800mg) 200 kaps. 103 zł
c) creapure citrate - mikronizowany cytrynian kreatyny creapure w kapsułkach (600mg) 250 kaps. 48 zł

mysle zeby kupic creapure monohydrate powder.

ktora waszym zdaniem wybrac ??
Wczesnie rok temu czy nawet 2 lata, kupilem z olimpa kreatyne 1000 i podziala, dlatego teraz mysle tez o firmie OLIMP tyle ze nie wiem ktora wybrac.
JAK NAJBARDZIEJ WYBIERZ KREATYNE Z LOGIEM CREAPURE - FIRMA NIEMA ZNACZENIA BO TO I TAK PRAWIE TO SAMO - SKORO CHCESZ OLIMPA (POLECAM BO STOSUJE)TO WEZ OLIMP: "CREAPURE MONOHYDRATE POWDER"

4) Jakie bialko wybrac:
Matrix z OLIMP-a czy WHEY PROTEIN ISOLATE 90%
Chce kupic jakas serwattke ktora bym przyjomwal odrazu po treningu.
IMHO IZOLAT JEST TROSZKE ZA DROGI I DLATEGO WTBRALBYM MATRIXA

NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzieki za opdowiedz, sog for You :> a co do tego bialka serwatki to ile kosztuje WHEY PROTEIN ISOLATE 90% z trec-a ? ze mowisz ze drozsze ? :>

Czekam na wypowiedzi innych uzytkownikow forum :) ktorzy wyprobowali na sobie zma, tt, itd :>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19900
Ogolnie Izolat jest niewspolmiernie drogi do efektow - lepeij i taniej jest zainwestowac w WPC i tutaj mahs do wybory Treca pakowanego po 1,5kg, Lacma Extensor po 1kg i WPC z Olimpu

NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10755 Napisanych postów 46353 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
whey isolate treca z tego co wiem kosztuje za 750 g -ok 70 zł , to możesz obliczyć ile ci wyjdzie za np 2 kg , ale moim zdaniem lepiej jak byś zakupił WPC OLIMPu!!!

pozDro

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok wiec jesli juz to kupie WPC z olimp-u :> a to ma jakis smak ? :>
i co z tym zma i tt ;( moze jeszcze ktos sie cos wypowie ? :)
i jak z kreatyna czy najplepiej wyjde na tym jak kupie
creapure monohydrate powder ?
czy lepiej zaiwnestowac w
creapure pyruvate
lub
creapure citrate ?
bral juz ktos te 2 ostatnie kreatyny z podanych przezmnie ? jest jakas roznica w efektach ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a i jeszcze czy warto np z OLIMP-u kupic chrom ?
GTF Chrom 60 kaps 11,28, czy lepiej kupic chrom w aptece ? jak cenowo to wyglada ? i myslalem tez o chitosanie jako blokerze tluszczu :> a moze jeszcze hca do tego ? chce spalic troche tluszczu ktory z lekka sie odlozyl na brzuszku :> i myskle zeby od stycznia brac:
kreatyne+bialko i cos z blokerow/spalaczy tluszczu.
Bialko - WPC OLIMP
Kreatyna - creapure monohydrate powder OLIMP
ZMA - TREC lub (magnez+cynk+wit.b6 z apteki)
Spalacz/bolker tluszczu - GTF Chrom lub Chitosan lub HCA OLIMP (lub wszystkie 3 razem)
no i na koniec moze TT ale z tym to nie wiem, nikt nic nie doradzil a nie chce wyrzucic kase i nie miec efektow, lub je miec w postaci pryszczy ;)

Pozdrawiam i czekam na pomoc :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6008 Wiek 9 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38242
chitosan lub hca...nie warto...podobnie po chromie nie oczekuj rewelacji..moze jednyie zmniejszyc apetyt...

wpc...polecam z extenso.ra...wyjdzie taniej...

tt...teoretycznie moga wystapic problemy z tradzikeiem...aczkolwiek w praktyce jest to bardzo malo prawdopodobne....

zma...kup filomag b6 + zincas forte w aptece...wyjdze duzo taniej...

pirogronian najlepiej brac z cytrynianem...w przciwienstwie do mono..nie zalewa tak woda...

Pozdrawiam
vegas

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2003-12-17 17:06:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
ja brałem creapure citrate i szczerze mowiac spodziewałem się wiekszych efektow...wg.mnie powinienes qpic ktoras z 2 pozostałych,bo po citrate nie masz sie czego zbytnio spodziewac..
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmm jesli bym chcial polaczyc creapure pyruvate i creapure citrate to troche drogo chyba wyjdzie ? w porownaniu do mono. Jesli juz bym sie zdecydowal polaczyc to jak to brac razem ? w jednej dawce ? czy jeden dzien jedna a w drugi druga crea ?
Co do TT to warto to brac ? czy nie zawracac sobie glowy i kupic WPC i Kreatyne ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a i dodam ejszcze:
100% Natural WPC 2500 g 144,00 OLIMP
WPC 80C Koncentrat Białka Serwatkowego Instant (1kg) 77zł extensor wiec extensor wychodzi drozej.

Czy WPC z OLIMP-u ma jakis smak ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA czy Glutamina ?

Następny temat

efedryna

MenS