SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 240947

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1688
Ja bym chciał przez te wakacje przybrać jakieś 5kg bynajmniej i zrobić rzeźbę. Poprostu wsiąść się za siebie a gainer miałby mi w tym pomóc.

Co mi da jedzenie diety na mase ale bez treningu(nie mam zamiaru tak robić ale z ciekawości)?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 26 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23497
do koles08

czy mogę tak jeść płatki?

wsypuję na głęboki talerz, zalewam wrzątkiem, czekam aż płatki "zjedzą" wodę, polewam oliwą i kładę na to pokrojony banan, a jak go nie mam to polewam jogurtem.

podobno płatki nieugotowane mogą zaburzać trawienie

ps. podobna sytuacja jest niby też z siemię lnianym, że jak mamy całe ziarna to muszę zmielić albo 'zdusić'

możesz wyrazić swoją opinię, Twoje uwago będą bardzo cenne dla mnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51046
Serce21

..
bo nią jest??

odżywki, środki spoż. o dużej wartości odżywczej i dietetycznej;

chłopaku, pisałem już wiele razy..
wypicie gainera możesz porównać do zjedzenia bułki z kurczakiem

czy możesz jeść bułki z kurczakiem w wieku 15 lat?

sęk w tym, że składniki odżywcze gainera są słabej jakości, jest to produkt przetworzony, niepotrzebny
stawiaj na normalne jedzenie

--

co do drugiego pytania

nie podniesiesz wrażliwości insulinowej mięśni, nie pobudzisz ich do wzrostu poprzez trening siłowy, będziesz miał bilans na + [więcej kalorii zjesz niż zużyjesz] --> prawdopodobnie obrośniesz w fat, zależy od metabolizmu

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-06-15 21:21:38

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-06-15 21:22:08
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
rush comes
owsiane gorskie/zwykle te twarde lepsze nizsze IG zalewasz goracca czekasz az wsiakna i trocje zmiekna,dodaj do tego zrodlo bailka i bedzie good sniadanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1688
Volcanodon - ja po prostu pytam słyszę od ludzi że np. ten brał gainera( a ładną ma rzeźbę) ale jeżeli gainer to to samo co bułka z kurczakiem to spoko;p. Czyli jechać na samej diecie? Zero chemii?

Bo podchodze tej diety z dystansem bo mam dużą ilość białka a duża ilość białka = pryszcze.

Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-06-15 21:28:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
ciekawe,czy masz duza ilosc<watpie>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1688
130g na dzień.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8019
rush comes
Duza czesc z uzytkownikow nie potrafi czytac dlatego tak napisalem.
Komentarze typu 'siejesz zabobony' zostaw dla siebie.
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7805
Czołem!

Chciałbym poznać waszą opinię n temat zsiadłego mleka.
- Czy jest ono lepsze (bardziej wartościowe/zdrowsze) od zwykłego 2%/3,2%?
- Czy nadaje się jako 'deser' na redukcji, (Wiem że spożywane z umiarem nie zaszkodzi, chciałbym jednak poznać jego wpływ, może lepiej je sobie dopuścić?)
- Zestawiając je z produktami podobnymi typu: kefir/maślanka/jogurt, jak wypada na ich tle?
- I jeśli macie jeszcze jakieś osobne uwagi co do niego, będę bardzo za nie wdzięczny.

Szukałem informacji na forum, ale z nikłym skutkiem. Nie przeczę - może źle szukałem, ale też nie chcę poświęcać całego dnia na szukanie. :p Dlatego będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam! ;)

Zmieniony przez - Norwid KKK w dniu 2009-06-15 22:04:06

"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51046
myślę, że nie ma dużej różnicy między zsiadłym mlekiem, a kefirem, maślanką czy innym produktem fermentacji mlecznej
pij śmiało
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

electro
Polecane artykuły