Szacuny
15
Napisanych postów
1731
Wiek
26 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
23497
do koles08
czy mogę tak jeść płatki?
wsypuję na głęboki talerz, zalewam wrzątkiem, czekam aż płatki "zjedzą" wodę, polewam oliwą i kładę na to pokrojony banan, a jak go nie mam to polewam jogurtem.
podobno płatki nieugotowane mogą zaburzać trawienie
ps. podobna sytuacja jest niby też z siemię lnianym, że jak mamy całe ziarna to muszę zmielić albo 'zdusić'
możesz wyrazić swoją opinię, Twoje uwago będą bardzo cenne dla mnie
Szacuny
24
Napisanych postów
3962
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
51046
Serce21
..
bo nią jest??
odżywki, środki spoż. o dużej wartości odżywczej i dietetycznej;
chłopaku, pisałem już wiele razy..
wypicie gainera możesz porównać do zjedzenia bułki z kurczakiem
czy możesz jeść bułki z kurczakiem w wieku 15 lat?
sęk w tym, że składniki odżywcze gainera są słabej jakości, jest to produkt przetworzony, niepotrzebny
stawiaj na normalne jedzenie
--
co do drugiego pytania
nie podniesiesz wrażliwości insulinowej mięśni, nie pobudzisz ich do wzrostu poprzez trening siłowy, będziesz miał bilans na + [więcej kalorii zjesz niż zużyjesz] --> prawdopodobnie obrośniesz w fat, zależy od metabolizmu
Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-06-15 21:21:38
Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-06-15 21:22:08
Szacuny
112
Napisanych postów
16876
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
70061
rush comes owsiane gorskie/zwykle te twarde lepsze nizsze IG zalewasz goracca czekasz az wsiakna i trocje zmiekna,dodaj do tego zrodlo bailka i bedzie good sniadanie
Szacuny
3
Napisanych postów
281
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1688
Volcanodon - ja po prostu pytam słyszę od ludzi że np. ten brał gainera( a ładną ma rzeźbę) ale jeżeli gainer to to samo co bułka z kurczakiem to spoko;p. Czyli jechać na samej diecie? Zero chemii?
Bo podchodze tej diety z dystansem bo mam dużą ilość białka a duża ilość białka = pryszcze.
Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-06-15 21:28:35
Szacuny
5
Napisanych postów
289
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
7805
Czołem!
Chciałbym poznać waszą opinię n temat zsiadłego mleka.
- Czy jest ono lepsze (bardziej wartościowe/zdrowsze) od zwykłego 2%/3,2%?
- Czy nadaje się jako 'deser' na redukcji, (Wiem że spożywane z umiarem nie zaszkodzi, chciałbym jednak poznać jego wpływ, może lepiej je sobie dopuścić?)
- Zestawiając je z produktami podobnymi typu: kefir/maślanka/jogurt, jak wypada na ich tle?
- I jeśli macie jeszcze jakieś osobne uwagi co do niego, będę bardzo za nie wdzięczny.
Szukałem informacji na forum, ale z nikłym skutkiem. Nie przeczę - może źle szukałem, ale też nie chcę poświęcać całego dnia na szukanie. :p Dlatego będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
Pozdrawiam! ;)
Zmieniony przez - Norwid KKK w dniu 2009-06-15 22:04:06
"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "