SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888417

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46343
tuptuś, za mało się regenerujesz
zrób sobie kilka dni , wiecej godzin poswiecaj na spanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2145
ale ja spie i wysypiam sie moze przez to ze dwa raz w tg robie łape??

Zmieniony przez - tuptuś 89 w dniu 2005-12-30 09:28:52

bede juz grzeczny %)%))%)%)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46343
ogranicz do jednog razu i zrob sobie kilak dni przerwy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2145
a chciałbm też zmienic trening kalty co bscie doradzili bo dotychczas robiłem: płaska-sztanga, płaska-rozpietki, skos-sztanga, skos-rozpietki mozeby to jakos pozmieniac?

bede juz grzeczny %)%))%)%)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
pozniej wpadne tereaz ide okurzyc chalupe jeszcze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
tuptus nie kazdy moze miec zakwasy na bicu ale ze nie masz to nei znaczy ze nie rosnie wiece sie nei martw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2145
ale ja chce zakwasy bo one są fajowe!!!

bede juz grzeczny %)%))%)%)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
juz rozpalone w kominku i odkurzylem 3 pokoje jeszcze zostal mi korytaz i kuchnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2145
kojot napisz jeszcze 20stronnicową instrukcje obsługi odkurzacza albo droge na siłownie i spowrotem bo chyba nie masz jzu co pisac :P

bede juz grzeczny %)%))%)%)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
wychodze z chaty skrecam w prawo ide z 20metrow skrecam w lewo ide z 200m skrecam w lewo ide z 300m jestem na rynku skrecam w prawo ide z 200m skrecam w lewo i jestem na silce latwo trafic
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

electro
Polecane artykuły