kalikstat - mam taki śmieszny plan treningowy (własny). W zasadzie to podciągania robię dwa razy dziennie i to w różnych uchwytach z obciążeniem i bez obciążenia (w zależności od humoru
.
A więc robię wąskim nachwytem (dłonie obok siebie), wąskim podchwytem, nachwytem i podchwytem na szerokość barków oraz szerszym nachwytem do tyłu głowy.
W Lidlu chciałem kupić kamizelkę do biegania lecz nie spodobała mi się i kupiłem komplet bokserek (2szt.) za 24,99zł.
Przejechałem ok. 30km na rowerze.
.
A więc robię wąskim nachwytem (dłonie obok siebie), wąskim podchwytem, nachwytem i podchwytem na szerokość barków oraz szerszym nachwytem do tyłu głowy.
W Lidlu chciałem kupić kamizelkę do biegania lecz nie spodobała mi się i kupiłem komplet bokserek (2szt.) za 24,99zł.
Przejechałem ok. 30km na rowerze.
