Marcel - każdy jest indywidualnością genetyczną oraz ma inne cele życiowe. Pozdrowienia dla taty.
darioman - przeważnie ćwiczyłem te same mięśnie co drugi dzień. Gdy byłem w gorszej formie psychicznej trenowałem je 2 razy w tygodniu.
Czasem (sporadycznie) co 4 dni. W zasadzie to chyba nigdy nie miałem dłuższej przerwy w treningach niż tydzień.
kuba - pompa średnia: przepuszcza wodę na uszczelkach
Dzisiaj zrobiłem klatkę z plecami (zacząłem od wznosów nóg na drążku - żałuję, że wcześniej nie byłem w stanie tzn. nie potrafiłem się zmusić do trenowania brzucha bardziej intensywnie):
1.ściąganie drążka do karku ok 7 serii
2.Wyciskanie przed siebie w siadzie jw.
3.Przyciąganie w siadzie nachwytem
4.Przyciąganie w siadzie młotkowym ok.4 serii
Ćwiczenia z progresją - nie zapisywałem ilości serii ani powtórzeń. Za chwilę pójdę na spacer z psem a wieczorem powtórzę wczorajszy
trening barków: wznosy w bok stojąc i przyciąganie do brody.
Dzisiejszy trening mam zamiar powtórzyć jutro - myślę, że zdążę przed pojawieniem się DOMS.