SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
napiszę do tych co nie wiedzą : na krecie łatwiej się zalać niż bez niej, jak się zje coś niewłaściwego typu batonik etc.
Przemek, jest jeszcze dużo do zrobienia, ale to zrobię - kwestia czasu. Na trening chodzi się po to by robić progres, a nie gadać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Mi znowu najbardziej w oczy nie rzuciłysie plecy,tylko klatka widać, że jest wieksza i plecy są szersze.W nogach moim zdaniem troszke ta łezka odstaje, chociaz moge sie mylić. Jak na 3tyg progres bardzo duży,widać nie opyerdalasz sie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja, laik i amator również się podłączę i powiem, że progres widać.
Plegar masz szeroki, bardzo mi się podoba. Ale, nie wiem czy to nie laickie określenie tego co napisali spece wyżej ale brakuje tu prostowników. Tak wg mnie. I tak jak Hubert, przy takiej długiej wicie jak będzie 50cm w kablu to będzie widać, że jest git!

Ciśnij dalej! Powodzenia!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
lapy sie traca, reszta tak, jak inni napisali. jest poprawa, cisnij !

Zmieniony przez - szaunima w dniu 2012-09-17 14:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wiadomo, że tak zyebanego gena nie przeskoczy się w rok czy dwa lata. Ale jest lepiej i będzie jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Antos098
napiszę do tych co nie wiedzą : na krecie łatwiej się zalać niż bez niej, jak się zje coś niewłaściwego typu batonik etc.
Przemek, jest jeszcze dużo do zrobienia, ale to zrobię - kwestia czasu. Na trening chodzi się po to by robić progres, a nie gadać:)


masz na myśli zwykłą kretę czy tą Twoją ulepszoną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
jesli chodzi o nogi to mnie pozytywnie zaskoczyły bo szczerze myslałem ze bedzie kupa nie progres jak ty po dwoch dniach widziałes juz zmiany no ale widac ewidentnie ze ruszył

Przy reszcie ciała takich zmian nie widze ale wiem ze to nogi były na prio. i mimo tego ze sylwetce naprawde bardzo duzo brakuje do sylwetki typowo kulturystycznej to jesli bedziesz z podobnym skutkiem poprawiał inne partie za jakis czas powinno byc niezle

+ Kali zawsze spoko


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-09-17 17:29:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
widać poprawę,jak na tak krótki czas jest znaczna,jeśli chodzi o układ mięśni i ogólnie budowę to masz podobną sylwetkę do mojej więc mogę powiedzieć z doświadczenia,że łapy nawet jak będzie te 50cm to i tak będą wyglądały tak sobie

jeśli chodzi o jakieś uwagi to popracuj nad czworobocznym,wiem,że raczej nie lubisz dużych obciążeń ale uważam,że szrugsy siłowe z sowitym obciążeniem świetnie dodałby im masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870207
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium